Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Gal kas norėtų Vilijamplėje (šalimais IKI prie Varnių g.) kitam šios savaitės siuntimui jungtis prie mano turimų 5 kg?
Atsakyti
QUOTE(turlaurita @ 2015 01 13, 17:16)
Gal kas norėtų Vilijamplėje (šalimais IKI prie Varnių g.) kitam šios savaitės siuntimui jungtis prie mano turimų 5 kg?


As jus issiunciau.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 13, 16:17)
As jus issiunciau.

Ups doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
tai negi dar niekas negaunat žinučių dar apie siuntą? verysad.gif man ketvirtadienį mirtinai reikia pasiimti prekes cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2015 01 13, 22:39)
tai negi dar niekas negaunat žinučių dar apie siuntą?  verysad.gif man ketvirtadienį mirtinai reikia pasiimti prekes  cry.gif


Na ne, negauna. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 13, 23:01)
Na ne, negauna.  4u.gif

bet jūs vistiek žinot ar kurjeriams siunta perduota, ar yra tikimybė, kad išdalins iki ketvirtadienio, nes jei akivaizdu, kad ne, tai man reikia skubiai viską pirkti Lietuvoje unsure.gif arba je isiunta Lietuvoje, tai gal iš kurjerių patiems atsiimti galima. Baigiu pražilti čia su šita siunta doh.gif užsisakiau dar prieš Kalėdas ir nepagalvojau, kad gali nespėti atvažiuot. Suprantu, kad ne jūsų kaltė, bet informacija labai pagelėbtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2015 01 13, 23:34)
bet jūs vistiek žinot ar kurjeriams siunta perduota, ar yra tikimybė, kad išdalins iki ketvirtadienio, nes jei akivaizdu, kad ne, tai man reikia skubiai viską pirkti Lietuvoje   unsure.gif arba je isiunta Lietuvoje, tai gal iš kurjerių patiems atsiimti galima. Baigiu pražilti čia su šita siunta  doh.gif užsisakiau dar prieš Kalėdas ir nepagalvojau, kad gali nespėti atvažiuot. Suprantu, kad ne jūsų kaltė, bet informacija labai pagelėbtų  4u.gif


Ne, Venipakui dar neperduota. Ir nemanau, kad vezios sia savaite schmoll.gif g.gif Mes kazkaip dar net neplanavom, kad jau skubiai reikia. g.gif
Nors, gal penktadieni gali buti. Zodziu, sia minute tikrai nezinau. Nes isvyko tik penktadieni nakti, o siandien tik antradienis. Pasiaiskinsiu ryt kokie planai.

Is Siauliu galite pasiimti, jei norit, jei pades 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 13 sausio 2015 - 22:40
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 13, 23:36)
Ne, Venipakui dar neperduota. Ir nemanau, kad vezios sia savaite  schmoll.gif  g.gif Mes kazkaip dar net neplanavom, kad jau skubiai reikia.  g.gif
Nors, gal penktadieni gali buti. Zodziu, sia minute tikrai nezinau. Nes isvyko tik penktadieni nakti, o siandien tik antradienis. Pasiaiskinsiu ryt kokie planai.

Is Siauliu galite pasiimti, jei norit, jei pades  4u.gif

rašau Jums email 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 13, 23:36)
Ne, Venipakui dar neperduota. Ir nemanau, kad vezios sia savaite  schmoll.gif  g.gif Mes kazkaip dar net neplanavom, kad jau skubiai reikia.  g.gif
Nors, gal penktadieni gali buti. Zodziu, sia minute tikrai nezinau. Nes isvyko tik penktadieni nakti, o siandien tik antradienis. Pasiaiskinsiu ryt kokie planai.

Is Siauliu galite pasiimti, jei norit, jei pades  4u.gif

butu gerai penktadieni gaut:)
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 13, 23:36)
Ne, Venipakui dar neperduota. Ir nemanau, kad vezios sia savaite  schmoll.gif  g.gif Mes kazkaip dar net neplanavom, kad jau skubiai reikia.  g.gif
Nors, gal penktadieni gali buti. Zodziu, sia minute tikrai nezinau. Nes isvyko tik penktadieni nakti, o siandien tik antradienis. Pasiaiskinsiu ryt kokie planai.

Is Siauliu galite pasiimti, jei norit, jei pades  4u.gif


Dar neperduota, kosmaras doh.gif Kazkaip jau ziauriai ilgai si siunta jusu keliauja blink.gif ,( Preke gauta gruodzio gale, as net neabejojau ,kad nespes i LT atvykti iki sausio 15d, nes ten vaiko slidinejimo striuke, o penktadieni jau isvyksta slidineti doh.gif )
Pasistenkite kuo greiciau viska perduoti Venipakui, gal dar spes iki penktadienio isvezioti
Atsakyti
Na ir siandien jokiu ziniu. Be pykciu,bet si karta kazkaip mes visi laxanulis smile.gif tiesa sakant as irgi jau ana antradieni tikejaus gauti...
kita kart kazkokia info paskelbkite jog 3 sav pertrauka., suprer skubiom siuntom alternatyva pritaikysim.

As pvz Del sio nenumatyto velavimo praradau galimybe per 40d. Grazinti preke,jei ji neveiks. (už virs 250 lt)

Aciu.
Atsakyti
Jei pagreitina sios siuntos gavima, pasiimciau is Siauliu ! !! Tik informuokit ar taip galima ir kokia diena . Aciu.
Negaunu jokios info del siuntos, nors ir rasiau cia i tema kad man 7kg nekaupti, siusti kiek yra.
Man irgi jau baigiasi case atidarymo galimybe, o to senai pirkto daikto akyse dar nemaciau sad.gif gal jo isvis nesu gavus. Perku per ebay tai po pusantro men zmogui rasyt kad negavau daikto na nekazka sad.gif
Atsakyti