Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Lina,man gali prikooperuot kazka iki 7kg smile.gif jeigu neiseis,tai mano nesiusti,kol nesurinksiu 7kg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 10, 20:43)
Sekanti karta galim siusti pirmadieni, dar turesim masina treciadieni/penktadieni.
Kas turi 7kg.

Matau, kad mano visi 3 vnt jau turėtų būti pristatyti thumbup.gif Tad labai lauksiu iškeliaujant pirmadienį smile.gif Ačiū.
Galit prijungt dalinukų, kam patogu pasiimt justiniškėse (prie Biržiškos gimnazijos) arba prie Mandarino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 11 sausio 2015 - 15:59
Mano pirmadieni turbut irgi atvyks iki 7 kg, nes matau, kad pirmadieni pristatys nemazai bigsmile.gif
Atsakyti
merginos, nezinau kur kreiptis, tai ateinu jusu pagalbos, jus didesnes patirties turite nei as 4u.gif ax.gif
Zodziu pirma karta pirkau is HM, pazistami nuleke pas kazka atostogoms i Londona, tai ju adresu nupirkau prekes. Pirkdama suziurejau ar nera krepsy sauktuku, viskas ciki, nupirkta. As aisku reigistruodamasi neparasiau savo telefono numerio, angliskai nelabai kalbu, taciau po kokiu 3 dienu gaunu laiska "... I would like to have called you to discuss but unfortunately I could not find a number on your account. If you would like to make an order for new items, please either make an order online as normal or give us a call on 0344 736 9000 and one of our friendly agents would be happy to help you out." Klausimas kaip padaryti ta nauja orderi? issirenku prekes, spaudziu "cheeckout", o paskui liepia suvesti korteles duomenis, nesuprantu. O gal paprasciau butu atsiimti pinigus, kitas klausimas - kaip? boze turbut daugiau nepirksiu is to hm, ot pirmas blynas doh.gif lotuliukas.gif kiek anksciau esu pirkusi is parduotuviu, dar neteko taip, kad pirkti duoda, o paskui sorry nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2015 01 11, 23:27)
issirenku prekes, spaudziu "cheeckout", o paskui liepia suvesti korteles duomenis, nesuprantu.


Ko jie ten prašo laiške, tai nesuprantu blush2.gif Bet šiaip pirkt iš HM labai paprasta, spaudi chekout, paskui suvedi kortelės duomenis ir berods viskas g.gif Nieko ten sudėtingo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 01 12, 02:00)
Ko jie ten prašo laiške, tai nesuprantu blush2.gif Bet šiaip pirkt iš HM labai paprasta, spaudi chekout, paskui suvedi kortelės duomenis ir berods viskas g.gif Nieko ten sudėtingo biggrin.gif

nu taip, bet jei nera prekiu, uz kurias sumoketa ir reikia issirinkti uz 15,98 svarus ir nemoketi, nes gausis dvigubas mokejimas, kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2015 01 12, 08:34)
nu taip, bet jei nera prekiu, uz kurias sumoketa ir reikia issirinkti uz 15,98 svarus ir nemoketi, nes gausis dvigubas mokejimas, kaip tai padaryti?


bet tai jums už ankstesnes, kurių neišsiuntė ir nenurašys pinigų
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2015 01 12, 09:34)
nu taip, bet jei nera prekiu, uz kurias sumoketa ir reikia issirinkti uz 15,98 svarus ir nemoketi, nes gausis dvigubas mokejimas, kaip tai padaryti?

Aš sakyčiau žiūrėkit ką rodo "My HM". Jei užsakymas yra prie "pending orders", tai kam Jums kažką papildomo užsakinėti. Nes nesvarbu, kad rezervavo pilną sumą, bet nuskaito tai tą sumą, už gautas prekes.
Iš kitos pusės, jei vieną užsakymą apmokėjote, ir tarkim užsisakysite papildomai už kažkiek, tai dažniausiai jau ne papildomai rezervuoja pilną sumą, o rezervuoja 1GBP, na kaip patikrinimui, kad sąskaita yra gyva ir joje yra pinigų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuska: 12 sausio 2015 - 09:24
Sveikos merginos, gal kas per tuki pirko lagamina? g.gif
Ar labai daug kaina isauga? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dottie @ 2015 01 12, 10:44)
Sveikos merginos, gal kas per tuki pirko lagamina?  g.gif
Ar labai daug kaina isauga? mastau.gif


priklauso nuo to, kiek jis sveria
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 12, 10:50)
priklauso nuo to, kiek jis sveria


3kg g.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, ar statusai sitemoj jau visi pakeisti? Nes mano rodo, kad vis dar UK 12 kg, o kaip suprantu nesenai masina jau isvaziavo is Anglijos.
Atsakyti