Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Inkunai, jau per vėlu kooperacijai, siunta vakar išvažiavo.
Manau nebent naują pradėtumėt ;-)
Atsakyti
Taip, siunta suruosta. Oras aprims, laivai plauks, ir isvyks. 4u.gif Dar ne visi statusai pakeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 10, 12:23)
Inkunai, jau per vėlu kooperacijai, siunta vakar išvažiavo.
Manau nebent naują pradėtumėt ;-)

Turbūt dar būtų protinga užrašyti kuriai datai ar dienai kooperuojasi narės ( prie sąrašo) , nes pastebėjau dažnai neskaito ankstesnių puslapių ir po to rašosi, nors siunta jau išvykus būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2015 01 10, 13:36)
Turbūt dar būtų protinga užrašyti kuriai datai ar dienai kooperuojasi narės ( prie sąrašo) , nes pastebėjau dažnai neskaito ankstesnių puslapių ir po to rašosi, nors siunta jau išvykus būna smile.gif



Tai kad pas Jus tokia komplikuota sistema kaip niekur kitur. Dėl šitos ir visų kitų savo siuntų jau nežinau kiek kartų prašiau, kad jos būtų prie mcdonaldo... Nesvarbu, pasiimsiu bet kur Kaune, nes ir taip jau kaip iš kokios Kinijos beveik mėnesį laukiu. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(inkunai @ 2015 01 10, 14:42)
Tai kad pas Jus tokia komplikuota sistema kaip niekur kitur. Dėl šitos ir visų kitų savo siuntų jau nežinau kiek kartų prašiau, kad jos būtų prie mcdonaldo... Nesvarbu, pasiimsiu bet kur Kaune, nes ir taip jau kaip iš kokios Kinijos beveik mėnesį laukiu. Ačiū.


Labai gaila, kad rasote netiesa.
Siunta gauta gruodzio 19 diena, ir is karto paprasete ja siusti. Nuo sitos jusu datos, iki dabar, t.y. sausio 9 d siuntos nebuvo jokiu siuntu. Tad ir issiusti negalime. Vakarykste siunta yra pati pirmoji kooperuota siunta 4u.gif Beje, kad paskutine siunta yra gruodzio 13, taip pat buvo skelbta visur. Kiek emailu klausete apie saskaita, tiek jums buvo atrasyta, kad saskaita bus kai siunta isvyks. Ir, vakar jusu siunta idejus, saskaita ir buvo jums persiusta. Ir, deja, jei ne Kaledos ir Naujieji metai, tikrai gautumet greiciau, bet sventes panaikinti, tikrai ne musu valioje.

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 10, 13:51)
bet sventes panaikinti, tikrai ne musu valioje.


Jatus Marija - tu taip net juokaut nedrysk - as antresoliu tada per amzius neatlaisvinciau, jei ne tos sventes doh.gif Sikar be jokio streso laukiu mantos - nes jau zinau, kad be problemu bus kur sudet viska, ir tam pasitarnavo kaledos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 10, 13:51)
Labai gaila, kad rasote netiesa.
Siunta gauta gruodzio 19 diena, ir is karto paprasete ja siusti. Nuo sitos jusu datos, iki dabar, t.y. sausio 9 d siuntos nebuvo jokiu siuntu. Tad ir issiusti negalime. Vakarykste siunta yra pati pirmoji kooperuota siunta  4u.gif Beje, kad paskutine siunta yra gruodzio 13, taip pat buvo skelbta visur. Kiek emailu klausete apie saskaita, tiek jums buvo atrasyta, kad saskaita bus kai siunta isvyks. Ir, vakar jusu siunta idejus, saskaita ir buvo jums persiusta. Ir, deja, jei ne Kaledos ir Naujieji metai, tikrai gautumet greiciau, bet sventes panaikinti, tikrai ne musu valioje.



Šiaip esu pakankamai kantri ir nei forumų skaityti, nei viešų žinučių rašinėti neturiu laiko. Juo labiau kaitalioti tarpininkų, šitos procedūros iš vis stengiuosi išvengti... O savo siuntų kelionę skaičiuoju labai paprastai - nuo pinigų rezervavimo dienos iki atkeliavimo į namus... Kadangi iš Uk ir vokiečių jau atkeliavo siuntos, kurias tiesiogiai buvau užsisakiusi iškart po naujų, o be to kaip tik su kolegėmės diskutavome apie tarpininkus, tai ir pradėjau skaičiuoti šito siuntinio trukmę. Bet kuriuo atveju, ačiū ir tikiuosi, kad jau netrukus atkeliaus.
Atsakyti
QUOTE(inkunai @ 2015 01 10, 15:19)
O savo siuntų kelionę skaičiuoju labai paprastai - nuo pinigų rezervavimo dienos iki atkeliavimo į namus... Kadangi iš Uk ir vokiečių jau atkeliavo siuntos, kurias tiesiogiai buvau užsisakiusi iškart po naujų, o be to kaip tik su kolegėmės diskutavome apie tarpininkus, tai ir pradėjau skaičiuoti šito siuntinio trukmę. Bet kuriuo atveju, ačiū ir tikiuosi, kad jau netrukus atkeliaus.


SVentiniu laikotarpiu skaiciuoti trukme, nelabai teisinga. Tikrai neatsispindes tikroji padetis. Nes gi tuo metu visi tiek pardavejai, tiek kurjeriai, yra uzversti ir paprastai pristatymas pratesiamas +3-5 dienos. O, jeigu kazka ir pas mus butumet pirke po nauju, laiko trukme butu vel kitokia. Tiesiog, del svenciu preke stovejo ir niekur nejudejo. unsure.gif

Bet kokiu atveju, prekes vakar jau paruostos.

Atsakyti
Kažkam siuntos per lėtai keliauja, o kažkam per greit biggrin.gif
Lina, matau, kad vakar jau atkeliavo mano siunta į sandėlį, turbūt nespėjo į šios savaitės siuntą? Tikiuosi biggrin.gif Nes noriu dar kai ko sulaukt kad atkeliautų viskas kartu.

Kitą savaitę man turėtų sukrist 7kg, bet vistiek galit man pridėti dalinukų, jei reikės. Kam patogu pasiimt Vilniuje, justiniškėse netoli Biržiškos gimnazijos arba prie Mandarino, galite jungtis.
Atsakyti
Sekanti karta galim siusti pirmadieni, dar turesim masina treciadieni/penktadieni.
Kas turi 7kg.
Atsakyti
Oi, beje, siandien daug Boots atveze, is akies matau, kad jusu bus 7kg, pirmadieni galiu issiusti.
Atsakyti
Lina, o pas mane sistemoje nera klaidos, 28kg??? as tiek nepirkau manrods daug pastaruoju metu
Atsakyti