Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 18, 15:19)
Mes gavom mazosios karieta, tai bus gaila vezt i tas pliurzes biggrin.gif . Jau tetis tai dziaugiasi, kad savo princese vezios tose gelytese lotuliukas.gif Pats ir issirinko, maniau, nores vyriskesnio, bet ne, reikejo su gelytem flirt.gif


Susilydo net stipriausi vyrai del dukru wub.gif

QUOTE(anira12 @ 2014 12 18, 15:29)
Tai mano dukriukui neikainojams turtas  lotuliukas.gif  ebay,palyginus uz kapeikas, pagautas seno leidimo leliu-monstriukiu-originalu rinkinys. su visais gyvunais-augintiniais  blink.gif  ir kt. priedais  biggrin.gif  Itariu,supras tik kas turi tokias pacias monstriu manjakes  lotuliukas.gif


Super thumbup.gif

QUOTE(Danni @ 2014 12 18, 15:37)
Aš jau irgi gavau  thumbup.gif
Labai apsidžiaugiau, nes tik kelias dienas prieš siuntos išvykimą iš UK užsakiau Kalėdines dovanas ir galvojau jau nebegausiu nieko, bet viską gavau, tai dabar šoku iš džiaugsmo  clap.gif
Didelis jums ačiū  4u.gif


wub.gif

QUOTE(Laimuska @ 2014 12 18, 15:51)
Ooo, registravimo sistema atsinaujino smile.gif Pagal siuntas ir jų datas -jėga smile.gif


Tikrai taip thumbup.gif Ar mano zinutes matote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 18, 16:32)
Tikrai taip  thumbup.gif Ar mano zinutes matote?  g.gif

O kur žiūrėt? Turbūt nematau.. smile.gif


Prie "Aprašymas"? Matau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuska: 18 gruodžio 2014 - 15:38
QUOTE(Laimuska @ 2014 12 18, 16:37)
O kur žiūrėt? Turbūt nematau.. smile.gif
Prie "Aprašymas"?  Matau smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Vilnius, Žirmūnai, šalia Žirmūnų troleibusų žiedo (beveik visuomet būnu namie)
1. Mirtyšė
2. Murčikas

Vilnius, Fabijoniškės, šalia Stanevičiaus vid. mokyklos (beveik visuomet būnu namie) (max 4 žmonės)
1. Danni
Kaunas, Aleksotas
1.Razina

Kaunas, Šilainiai
1. Sadi

Atsakyti
Oho, aprasymus sudejot sistemoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 18, 12:37)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mes tave koordinatore idarbinsim  lotuliukas.gif


super - kiek mokesit bigsmile.gif g.gif Kaip tik darbo ieskaus lotuliukas.gif

Sistema atsinaujino - radau aprasyma ir nesuprantu ka man dabar daryt g.gif
Atsakyti

Vilnius, Žirmūnai, šalia Žirmūnų troleibusų žiedo (beveik visuomet būnu namie)
1. Mirtyšė
2. Murčikas

Vilnius, Fabijoniškės, šalia Stanevičiaus vid. mokyklos (beveik visuomet būnu namie) (max 4 žmonės)
1. Danni
Kaunas, Aleksotas
1.Razina

Kaunas, Šilainiai
1. Sadi
2.Simply the best
Atsakyti
Labadiena, ar dar iki svenciu bus siunta kokia Lietuvoje Meda M.? Jei nera 7kg, gal vistiek galite issiusti kaip 7 kg - Venipaka susimokeciau .. ?
Atsakyti
Ne 4u.gif
Atsakyti
Lina - as nebeskolinga bigsmile.gif , atsiprasau uz velavima blush2.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 18, 20:16)

O paskutinė siunta buvo gruodžio 5, tai jei kas dvi sav važiuoja, tai tikrai nebe? biggrin.gif
reiškias vyras gaus špygą dovanų smile.gif))
gal dar kažkokia galimybė yra siuntą gaut? Galiu Pilaitėje priimt kooperaciją, prekybos centre 10-20 galetu atsiimt kam reiks...
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2014 12 18, 21:21)
O paskutinė siunta buvo gruodžio 5, tai jei kas dvi sav važiuoja, tai tikrai nebe? biggrin.gif
reiškias vyras gaus špygą dovanų smile.gif))
gal dar kažkokia galimybė yra siuntą gaut? Galiu Pilaitėje priimt kooperaciją, prekybos centre 10-20 galetu atsiimt kam reiks...


Kaip ir buvo skelbta, Kaledoms skirta siunta isvyko gruodzio 13 diena. Daugiau galimybe yra tik tuo atveju, jei pasiimsit siunta is Siauliu.
Atsakyti