Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2015 01 06, 13:40)
Galite uzsakyti ir mazesni kg skaiciu, bet mokesite minimaliai kaip uz du. Jeigu jus apie adreso nuoma.

supratau, ačiū.
Atsakyti
[COLOR=red][B][COLOR=red]

KĖDAINIAI

1. neringasaud
Atsakyti
o kiek ilgai reikia laukti adreso nuomai? skubus reikalas, bijau, kad neliks ką pirkti:)

Dar vienas klausimas, jei nedauoda pasirinkti sąskaitos gavėjo šalies (nėra LT), galima nurodyti UK adresą kaip sąskaitos adresą?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 06, 12:23)
Ar jau susidraugavote su euru?


Aš asmeniškai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Ir ilgai matyt nedraugausiu dar cool.gif
Atsakyti
QUOTE(flux @ 2015 01 06, 16:58)
Dar vienas klausimas, jei nedauoda pasirinkti sąskaitos gavėjo šalies (nėra LT), galima nurodyti UK adresą kaip sąskaitos adresą?


Taip.

QUOTE(me2za @ 2015 01 06, 18:39)
Aš asmeniškai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Ir ilgai matyt nedraugausiu dar cool.gif


O kodel? Kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 01 06, 17:39)
Aš asmeniškai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Ir ilgai matyt nedraugausiu dar cool.gif


As tai labai dziaugiuos - ypac del kelioniu ir apsipirkinejimu ne LT - nebereiks kursu skaiciuot, keitaliot ir pan thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 06, 18:51)
As tai labai dziaugiuos - ypac del kelioniu ir apsipirkinejimu ne LT - nebereiks kursu skaiciuot, keitaliot ir pan thumbup.gif  lotuliukas.gif


Taip, del sito labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 06, 13:17)
Atnaujinamos kasdien darbo dienomis.
Jeigu nematote kazko, kas turi buti, visai gali buti, kad mes ir neturime.

g.gif amazon atsiunte meilus, kad prekes pristatytos. Bet dar ne viska matau sistemoj g.gif
Atsakyti
Sveiki, Limcamca, norejau pasiteirauti ar nuo pernai nepasikeite adresas nuomai? Paskutini syk pirkau pries metus. 4u.gif Matau, kad sistema nauja, tai prisiregistravau.

Gal prisijungusios merginos gali atsakyti man i klausima - noriu uzsakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tebelaukiu: 06 sausio 2015 - 23:07
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 06, 17:49)
O kodel? Kas nutiko?


Nieko nenutiko, tiesiog esu euro ir aplamai ES priešė cool.gif Iš vienos sąjungos išsivadavę puolėm į kitą, dar ir ilgai lauktų pinigų atsisakėm, nu žodžiu nesiplėsiu, nepolitikuosiu, čia mano nuomonė blush2.gif

Adresas kas klausė nepasikeitęs paskutinius metus tai tikrai 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymeli smile.gif
Atsakyti
Paimkit ir mane prasau biggrin.gif ! Junkite prie bet ko, aisku geriausia kuo arciau dainavos rajono:), savanoriai, partizanai ir pan ax.gif
Atsakyti