Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Lina, ar Venipakui siuntos jau perduotos? (12.22 siuntimas) blush2.gif
Yra gendanciu daiktu siuntoj, kazi kaip jos buvo sandeliuojamos verysad.gif
Atsakyti
Venipakas siuntas jau pasieme.
Siunta i LT penktadieni! Prasome kooperuotis!

Papildyta:
QUOTE(crema @ 2015 01 04, 00:32)
Labai neblogas uniqlo sale'as. Ar būtų galimybė užsakyti ?  4u.gif


Taip, galime uzsakyti.

Taip pat prasom jungtis prie Asda maisto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 05, 16:40)
Venipakas siuntas jau pasieme.
Siunta i LT penktadieni! Prasome kooperuotis!

Papildyta:
Taip, galime uzsakyti.

Taip pat prasom jungtis prie Asda maisto  4u.gif

o tai gerai, spes keli uzsakymai ateit iki ketvirtadienio gal
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2015 01 05, 09:27)
o kaip su dydžiais? Kokybe? gal esat pirkusi?



Uniqlo esu pirkusi iš US saito, tai likau labai patenkinta kokybe (pirkau moteriškus merino vilnos golfukus). Puikiai išfasonuoti (ilgom rankovėm, man aktualu) nešiojasi puikiai, nenusirengiu wub.gif dabar dar laukiu kašmyro ir vilnos megztinukų. Dydis atitiko (ėmiau S). Klausiau pažįstamos, kuri vaikui pirko striukę - sakė kokybė gera. Taip pat labai gerai atsiliepė apie vaikišką trikotažą. Tai jei susirinktų ship'ui pasidalint, tai susigundyčiau tikrai užsakyt vaikišką ilgą striukę kitiems metams rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Limcamca,2015 01 05, 15:40]
Venipakas siuntas jau pasieme.
Siunta i LT penktadieni! Prasome kooperuotis!




Jeigu mano gruodžio 19 d. siuntinys iškeliavo, prašau prie Mcdonaldo, Kaune. Ir laukiu sąskaitos. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 05, 15:40)
Venipakas siuntas jau pasieme.
Siunta i LT penktadieni! Prasome kooperuotis!




Nors mano svoris nedidelis, bt labai nenoriu grustis i kita miesto gala smile.gif tad man gali pridet kiek reikes iki 7 kg smile.gif

Kaunas, Dainava/Savanoriai
1 Milda Z
Atsakyti
[quote=inkunai,2015 01 06, 11:35]
[quote=Limcamca,2015 01 05, 15:40]
Jeigu mano gruodžio 19 d. siuntinys iškeliavo, prašau prie Mcdonaldo, Kaune. Ir laukiu sąskaitos. Ačiū.
[/quote]

Jus ne taip supratote. Man rasete emailu gruodzio 23 diena, ta pacia info, bet as jums atrasiau, kad jau visos siuntos isvyke, ir del to negaunate saskaitos, nes jusu siunta keliaus i LT po Naujuju metu.
Si penktadieni ir bus pirmoji siunta po Naujuju metu. mirksiukas.gif 4u.gif

Labas rytas 4u.gif Ar jau susidraugavote su euru?
Atsakyti
QUOTE(doska @ 2015 01 06, 11:38)
Nors mano svoris nedidelis, bt labai nenoriu grustis i kita miesto gala smile.gif tad man gali pridet kiek reikes iki 7 kg smile.gif

Kaunas, Dainava/Savanoriai
1 Milda Z




Atsaukiu savo kooperacija , Lina parasiau tau del sito laiskeli smile.gif Mane su priklausomybe sujungit smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Kada zadat atnaujinti siuntas puslapyje? o tai nzn ar visos atejo, tai ir nzn ar kooperuotis ar laukti kitos savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(ninoo @ 2015 01 06, 14:15)
Kada zadat atnaujinti siuntas puslapyje? o tai nzn ar visos atejo, tai ir nzn ar kooperuotis ar laukti kitos savaites  g.gif


Atnaujinamos kasdien darbo dienomis.
Jeigu nematote kazko, kas turi buti, visai gali buti, kad mes ir neturime.
Atsakyti
Sveiki,
noriu užsakyti prekę, kurios svoris <1kg: supratau, kad asmeniškai galiu užsakyti ne mažiau, kaip 2kg? Ar tiesiog mažiau užsakant siuntimo įkainis yra didesnis (3GBP)?
Galėčiau užsakyti ir su tarpininkavimu, bet negalėčiau taip ilgai laukti vaiko žieminių batųsmile.gif (iki 2 mėn, jei taip supratau).
Ačiū.
Atsakyti
Galite uzsakyti ir mazesni kg skaiciu, bet mokesite minimaliai kaip uz du. Jeigu jus apie adreso nuoma.
Atsakyti