Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Mano siuntinys nuo 12.19 pas jus guli, kada i Lt isiusite?
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2015 01 03, 18:46)
Mano siuntinys nuo 12.19 pas jus guli, kada i Lt isiusite?


As taip pat keliu senokai gautu i uk, i lt dar vis negaunu.. kooperaciju niekad nedarau, pasiimt galiu bet kur. Esmes nera. Gal cia tvarka keitesi kad siuncia kooperuotus tik ? Idomu jau darosi..
Atsakyti
Tvarka nesikeite. Tiesiog buvo Kaledos ir Naujieji metai. Na, per tokias sventes tikrai nevezame siuntu, kaip manau ir kitos kompanijos.
O, siuntos iskeliaus kt savaite, kaip bus zinoma tiksli diena, bus paskelbta. Kas turejo 7kg tu isvyko ir 20 ir 23 dienom.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 03, 20:04)
Tvarka nesikeite. Tiesiog buvo Kaledos ir Naujieji metai. Na, per tokias sventes tikrai nevezame siuntu, kaip manau ir kitos kompanijos.
O, siuntos iskeliaus kt savaite, kaip bus zinoma tiksli diena, bus paskelbta. Kas turejo 7kg tu isvyko ir 20 ir 23 dienom.



O anksciau siusdavote juk bet koki kieki ar ne ? Kazkaip niekad nerinkdavau tu 7kg . O dazniausiai niekada nezinaukoks svoris atkeliaves.

Realiai niekas man nedega, nes kaledoms viska esu gavus. Tik siaip idomu buvo kas ir kaip smile.gif

Tai dabar jau mano bus siunta greitu laiku ? Susirinks 7kg ?
Aciu
Atsakyti
Ir, dabar taip pat siusime, bet del svenciu transportas sustojes, del to ir atrodo taip.
Kita savaite siusim visus, nebent klientai savo siuntas atidejo.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 03, 20:04)
Tvarka nesikeite. Tiesiog buvo Kaledos ir Naujieji metai. Na, per tokias sventes tikrai nevezame siuntu, kaip manau ir kitos kompanijos.
O, siuntos iskeliaus kt savaite, kaip bus zinoma tiksli diena, bus paskelbta. Kas turejo 7kg tu isvyko ir 20 ir 23 dienom.

o kaip del tos siuntos, kuri issiusta? kada bus dalinama?
Atsakyti
Labai neblogas uniqlo sale'as. Ar būtų galimybė užsakyti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 03, 22:19)
Ir, dabar taip pat siusime, bet del svenciu transportas sustojes, del to ir atrodo taip.
Kita savaite siusim visus, nebent klientai savo siuntas atidejo.

butu gerai jei ketvirtadieni ar penktadieni mirksiukas.gif kaip tik susikauptu mano 7 kg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 03, 19:04)
Kas turejo 7kg tu isvyko ir 20 ir 23 dienom.


Mano berods 23 dieną išvyko, įdomu būtų sužinot ar daug liko laukt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 01 04, 12:40)
Mano berods 23 dieną išvyko, įdomu būtų sužinot ar daug liko laukt blush2.gif  biggrin.gif

nu manau naujoje savaiteje sulauksim:)
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2015 01 04, 00:32)
Labai neblogas uniqlo sale'as. Ar būtų galimybė užsakyti ?  4u.gif

o kaip su dydžiais? Kokybe? gal esat pirkusi?
Atsakyti
O tai savaitgali nieko neisvyko? As tikejausi jau ryt gauti...
Atsakyti