Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Murčikas @ 2014 12 29, 17:42)
Ejau ir as pranesti apie juos. Dariau du uzsakymus, viena gavau, truko 8 prekiu. ir buvo idetas cekis 3 svaru. + Tepalas krutinei ir pedoms Vapour rub, buvo su pasibaigusiu galiojimu. Kito uzsakymo negavau isvis, aciu Dievui apmokejau per paypala, nors ir salis kita, bet leido. Ilgai ir nuobodziai su jais susirasinejau del to negauto uzsakymo ir neidetu prekiu. Pagaliau, jie grazino 8 svarus, bet ne nuo to uzakymo, kuri gavau ir truko, o nuo to, kurio isvis negavau. Vel parasiau jiems kruva laisku, ijungia durniu, po kiek laiko pasiulo " I can help you to track your order" ir tyla. ir vel tas pats, I can help you, parasai siuntos numeri, koda kurjerio, kuri dave ir dingsta. Siandien jau atidariau byla paypale, aprasiau visa situacija, tik idomu ar atsizvelgs i tas negautas prekes, ar paziures, kad 8 svarus jau grazino man, ir tik likusius privers grazinti.



As irgi atidariau bylą paypale. Bjauriausia dėl čekių doh.gif . Aš daugiau gyvenime pas juos nepirksiu ir kam man tas čekis. g.gif O apsimelavę, tai neblogai verysad.gif
Atsakyti
Ach, labai gaila, merginos unsure.gif Uzjauciu unsure.gif

O, cekius bankai priima gryninti. Tik, gal brangiai kainuooja g.gif
Atsakyti
Linute kada sistema vesta smile.gif
Atsakyti
Labą vakarą biggrin.gif
Kaip suprantu, 19 d. išvykusi siunta jau beveik išdalinta , ar ne taip? Jei taip, tai norėčiau gauti ir aš kontaktus, iš kur man pasiimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 29, 18:23)
Ach, labai gaila, merginos  unsure.gif Uzjauciu  unsure.gif

O, cekius bankai priima gryninti. Tik, gal brangiai kainuooja  g.gif



cekis tipo ju parduotuveje apsipirkti biggrin.gif ot tai Aciu. is tikro, tai del kokios kosmetikos baisoka dabar. dzin kokie cackaliukai, kuriu nereik vartoti ar tepti.
Atsakyti
as irgi gavau vaucerius pas juos apsipirkti, rasiau emailu, kad grazintu man pinigus i saskaita, bet nereagavo. iskelus byla paypale, nieko neatrase, bet pinigus grazino. tai gerai, kad pirkta per PP
Atsakyti
Sveikos ir sveikinam atvykstanti Eura biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image

Nuo sausio 1 dienos musu kainos skaiciuosis taip:

Minimalus svoris 2kg arba 3.47 EUR.

KG kaina 1.50 GBP arba 1.74 EUR.

Venipak kurjeris iki 7kg - 4.34 EUR.

Kitos kainos, mokant svarais, paypalu 1.50GBP.

Mokant eurais:

iki 10kg - 1.74 EUR.
11-15 KG - 1.50 EUR.
16-20 KG - 1.42 EUR.
21-25 KG - 1.36 EUR.
26-30 KG - 1.33 EUR.
31-70 KG - 1.30 EUR.
71-100 KG - 1.27 EUR.
VIRS 100 KG - 1.22 EUR.

Isankstinio mokejimo sumos:

58 EURAI suteikia 1.22 euro/kg kaina.
145 EURAI suteikia 1.16 euro/kg kaina.

Kol kas mokejimai priimami, abiem valiutomis i paypala arba eurais i paysera.
Veliau, ziuresim kiek bus mokesciu nuo euro mokejimu, ir pasiliekam teise perskaiciuoti euro ikainius i paypala.


Papildyta:
Nepamirskite, litu pakeisti i eurus, sistemoje. Tai galite padaryti mano nusistatymai - skiltyje.
Atsakyti
Del to isankstinio mokejimo: as tarkim pervedu 58 eurus, ir jus man is to rezervo skaiciuojate visada po 1.22eur uz kg, nesvarbu koks svoris bebutu 7 ar 20kg??
Atsakyti
Taip. Virs 2kg esancioms siuntoms.
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2014 12 29, 20:46)
Labą vakarą biggrin.gif
Kaip suprantu, 19 d. išvykusi siunta jau beveik išdalinta , ar ne taip? Jei taip, tai norėčiau gauti ir aš kontaktus, iš kur man pasiimti  4u.gif


Dar neturime apmokejimo uz sia siunta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 30, 15:55)
Dar neturime apmokejimo uz sia siunta  4u.gif

Tai kad sumokėjau 20 dieną per mokejimai.lt g.gif Siunčiu Jums į email'ą ataskaitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2014 12 30, 17:13)
Tai kad sumokėjau 20 dieną per mokejimai.lt  g.gif Siunčiu Jums į email'ą ataskaitą  4u.gif


As jums atrasiau i emaila, kad ten berods dengia 13 dienos siunta.
Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2014 12 29, 19:38)
Linute kada sistema vesta  smile.gif


Nuo sekmadienio kasdien.
Atsakyti