Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Juokingiausia, kad visi moksliniai ir ne moksliniai metodai praktiskai zada 50/50, kad bus mergaite doh.gif
Man pavyko su terpes rugstinimu ir tolima ovuliacija bet..yra cia atveju, kai tai nepasiteisino...juk vyrai skirtingi, moterys skirtingos, salygos, situacijos...visa tai lemia..is viso..praktiskai maldeles angelams ir D yra vos ne patikimiausias budas
Atsakyti
Tylu ramu cia... Pats laikas pavasarines lelytes planuot tongue.gif
Man po abrazijos praejo jau du ciklai... Kazkaip ilgesni jie buvo.. Ir nors daktaras sake 4 ciklus praleist, bet net nezinau kas man susisviete ir 13 CD laaaaabai atsipalaidavau.... Nemanau kad kas bus, bet.... Dar du ciklus pameginsim, bet jei nepavyks paleisim svajone.... Toks gyvenimas... Jei nores ateit, tai ateis... O jei ne......

Alionyte, ka jus??? ax.gif
Atsakyti
Akvilyte, o kiek savaiciu buvo, kai A dare? Tiesiog gleivinei atsistatyti reikia laiko, jei ji silpna, nebus i ka tvirtintis, tai... jei nestumas buvo nedidelis tada turetu greitai...man 6 men neleido...nes nu jau ten daug buvo, plius is viso pooperacinis laikotarpis su antibiotikais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 09, 08:49)
Akvilyte, o kiek savaiciu buvo, kai A dare? Tiesiog gleivinei atsistatyti reikia laiko, jei ji silpna, nebus i ka tvirtintis, tai... jei nestumas buvo nedidelis tada turetu greitai...man 6 men neleido...nes nu jau ten daug buvo, plius is viso pooperacinis laikotarpis su antibiotikais doh.gif

Na turejo but 10, bet nustojes buvo ties 8 g.gif del gleivines nepagalvojau.....
Atsakyti
Tada gal ir nieko, juk placentos dar net nebuvo 4u.gif cia nuo organizmo priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 07 08, 21:19)

Alionyte, ka jus???  ax.gif


na, mes procese gamybos smile.gif bet labai jau mes atsargiai bandom, kokia 9-11 ciklo dienom, tai kolkas nieko, o arciau bandyt baisu ... ir aisku ciklas kaip tycia, visad budaves 26 dienos, tik pradejus planuot tapo 28 ir taip jau du menesiai doh.gif o siaip tai ir norisi ir baisu, is kitos puses ir berniuka mylesiu, aj kazkokia jausmu sumaistis. NA bet gal ateis ir pas mus ta svajone smile.gif ir ta mintis kad cia jau paskutinis sansas (ketvirta vargu ar ryztumemes) dar labiau itampa didina ...
Atsakyti
Alionyte, o OT daraisi?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 10, 10:00)
Alionyte, o OT daraisi?

aha, dariausi si menesi ax.gif tai toliau bandysim, skaiciuosim gal kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alionyte @ 2015 07 09, 21:53)
, aj kazkokia jausmu sumaistis.

Oi, Alionyt, tu net neisivaizduoji kokia sumaistis man buvo kai pamaciau II.... Nuo dziaugsmo iki isterijos ir baimes asaru.... Minciu toookiu buvo kad net baisu garsiai sakyt.... Nezinau ar cia tik man ar daugiau kam tai buna tik niekas apie tai garsiai nekalba...visada sakiau kad trecia darysim kai susitaikysiu su mintim kad visgi gali ir berniukas but.... Bet realiai kaip gali su tuo susitaikyt jei tieeeeeeek svajoji apie JA... Tai tik saves apgaudinejimas.... As nesakau kad nemylesim ir ttt... Bet vienaip ar kitaip nusivylimas butu.... Pamenu Kai suzinojau kad antras bus berniukas... Dvi dienas blioviau... Konkreciai blioviau... Ir iiki paskutines minutes tikejaus kad tai echo klaida.... Bet dabar savo mamyciuko simuko i jokia mergaite nekeisciau smile.gif
Anas ciklas buvo kazkoks trumpas... Itariu net kad kazkas buvo, nes labai jau keistos mmm buvo.... Va ir dabar ziuriu kad truputi apsiskaiciavau nei ertinus kad gali but trumpesnis ciklas.... O dar diena po sapnavau kad mazius raso laiska kazkokiam berniukui arijui smile.gif tai ir vel sumaistis galvoj.... Zodziu nesijausk vienisa su savo minciu tornadais.... Zinau kad kazkas to nesupranta... Net mb sesuo su ironija po A pasake kad ko jus cia nervuojates... Turit du sveikus vaikus ir dziaukites.... Puikiiai ja suprantu, nes ji turejo 6 nesivystancius ir ttt... Vaiku nera ir tikriausiai jau nebus.... Jai musuu norai nesuprantami....
Bet as siuo klausimu laikaus minties kad geriau surizikuot ir augint 3 bernus, nei visa gyvenima gailetis kad nepameginai.... O galu gale juk visgi tikimybe NET 50 proc smile.gif o bus taip kaip D nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 07 25, 13:55)
Oi, Alionyt, tu net neisivaizduoji kokia sumaistis man buvo kai pamaciau II.... Nuo dziaugsmo iki isterijos ir baimes asaru.... Minciu toookiu buvo kad net baisu garsiai sakyt.... Nezinau ar cia tik man ar daugiau kam tai buna tik niekas apie tai garsiai nekalba...visada sakiau kad trecia darysim kai susitaikysiu su mintim kad visgi gali ir berniukas but.... Bet realiai kaip gali su tuo susitaikyt jei tieeeeeeek svajoji apie JA... Tai tik saves apgaudinejimas.... As nesakau kad nemylesim ir ttt... Bet vienaip ar kitaip nusivylimas butu.... Pamenu Kai suzinojau kad antras bus berniukas... Dvi dienas blioviau... Konkreciai blioviau... Ir iiki paskutines minutes tikejaus kad tai echo klaida.... Bet dabar savo mamyciuko simuko i jokia mergaite nekeisciau smile.gif
Anas ciklas buvo kazkoks trumpas... Itariu net kad kazkas buvo, nes labai jau keistos mmm buvo.... Va ir dabar ziuriu kad truputi apsiskaiciavau nei ertinus kad gali but trumpesnis ciklas.... O dar diena po sapnavau kad mazius raso laiska kazkokiam berniukui arijui smile.gif tai ir vel sumaistis galvoj.... Zodziu nesijausk vienisa su savo minciu tornadais.... Zinau kad kazkas to nesupranta... Net mb sesuo su ironija po A pasake kad ko jus cia nervuojates... Turit du sveikus vaikus ir dziaukites.... Puikiiai ja suprantu, nes ji turejo 6 nesivystancius ir ttt... Vaiku nera ir tikriausiai jau nebus.... Jai musuu norai nesuprantami....
Bet as siuo klausimu laikaus minties kad geriau surizikuot ir augint 3 bernus, nei visa gyvenima gailetis kad nepameginai....  O galu gale juk visgi tikimybe NET 50 proc smile.gif o bus taip kaip D nori smile.gif
Perskaičiau ir pagalvojau, kad apie mane parašei blush2.gif Pati taip jaučiausi, auginu du berniukus, vis pagalvoju apie trečią, paskutinį bandymą, o vyras vis erzina - "o jei trečių bandymų bus dvynukai- berniukai?", matyt tikrina mano apsisprendimą, ar tikrai esu tam pasiruošus doh.gif Todėl ir pradėjau galvoti kaip tu pabaigoj parašei - geriau turėti berniuką nei gailėtis, kad nepabandžiau, o kas jeigu... ax.gif

Atsiprašau, kad įsiveržiau blush2.gif Vis paskaitinėju jus, laimingos istorijos suteikia vilties blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetikas: 25 liepos 2015 - 18:08
QUOTE(akvilyte @ 2015 07 25, 13:55)

Bet as siuo klausimu laikaus minties kad geriau surizikuot ir augint 3 bernus, nei visa gyvenima gailetis kad nepameginai....  O galu gale juk visgi tikimybe NET 50 proc smile.gif o bus taip kaip D nori smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as ir visada buvau uz tai, kad reikia bent pameginti prisisaukti JA, o ne visa gyvenima apie JA svajoti blush2.gif O ir tikimybe 50 proc. gi nera tokia jau maza ax.gif
o jei ir nepavyktu, bent jau ramiau butu, zinant, kad padaryta viskas tuo klausimu...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 07 25, 13:55)

Bet as siuo klausimu laikaus minties kad geriau surizikuot ir augint 3 bernus, nei visa gyvenima gailetis kad nepameginai....  O galu gale juk visgi tikimybe NET 50 proc smile.gif o bus taip kaip D nori smile.gif

smagu, kad ne man vienai minciu tornadai galvoje biggrin.gif man kartais atrodo kad as nuolat apie Ja tik ir galvoju ... vis bandau save itikint kad gali but dukryte, vis isisvaizduoju kaip as ja auginsiu, bet giliai sidyje taaip sunku patiket kad tai galetu ivykti, ypac kai pirmi du berniukai ... net siurpuliukai nubega ...
as irgi taip pat sakiau, kad planuosim trecia kai bus nesvarbu kas gims, bet tai neimanoma, nes negali but nesvarbu kai tiek tos dukters nori ...
bet gerai sakai, geriau jau pabandyt nei veliau gailetis ax.gif
Atsakyti