Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

QUOTE(akvilyte @ 2015 02 12, 13:48)
sunaus klases mergaitem reikejo pasirodymui vienodu sijoneliu.... riuuuuzavu... ir kokiais zvilgsniais buvau apmetyta kai pasisiuliau juos pasiuti  lotuliukas.gif pasiuvau 7 pustus sinonelius... juosteles su kaspineliais ant galvos  wub.gif  bent taip galiu prisiliest prie to....



as darbe turiu tokia faina paciente, maza mergyte, nu tobula, svaigstu as nuo jos biggrin.gif ant keliu pasisodinu, ant ranku pas mane pasipraso ... o mintyse tik viena, kaip faina butu jei cia butu mano ... smile.gif na, bet bent jau darbe prie mergyciu galima prisiliest wub.gif
Atsakyti
As darbe irgi prisiziuriu grazuolyciu mazu, kai einu pro sali, net nusisypsau joms ir dar kartais atsisukus pasiziuriu wub.gif Turbut is salies kvailai atrodau blush2.gif
Atsakyti


Savaitgali buvo atvaziavus drauge su dviem savo mergytem... Vienai is ju tik du menesiukai wub.gif dziaugiaus kaip mazas vaikas saldaini gaves, kad galejau ciuciuot ir niuniuot iki soties wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 27 vasario 2015 - 11:41
Sveikos supermamytės 4u.gif jungiuosi ir aš į jūsų gretas ax.gif

Su būsimu vyru kalbamės, kad po vestuvių reikėtų į mūsų šeimą pasikviesti mažą stebuklėlį, tiksliau mažąją princesę wub.gif

Prisiminus kaip pirmam nestuke.gif "gaudžiau" sūnaus, tai dabar bent kiek norisi įsileisti liaudies išminties, kad pagaudytume dukrytės, juk kitaip būčiau savanaudė pagerbta tarp vyrų biggrin.gif arba vyrams nenoriu leisti konkuruoti tik dėl mano vienos dėmesio blush2.gif
Atsakyti
Akvilyte, linkiu, kad tas magiskas roziniu sijoneliu skaicius 7, atnestu tau tai ko lauki 😉
Atsakyti
QUOTE(Jizo @ 2015 04 29, 22:15)
Akvilyte, linkiu, kad tas magiskas roziniu sijoneliu skaicius 7, atnestu tau tai ko lauki 😉

smile.gif deja neatnese.... Net nezinau kodel vasario pabaigoj nebegau i tema dziaugtis pamacius du bruksniukus.... Minciu tornadai galvoj buvo ispudingi.... Sapnai isvis kosminiai...viena nakti sapnavau kad 10 savaite iskrito embrionas, as ji i delna ir i ligonine.... Ten paziurejo, sako o, mergaite ir idejo atgal smile.gif deja tai buvo tik sapnas... Ir deja pranasiskas.... Butent 10 savaite isgirdau diagnoze.... Nesivystantis sad.gif pries dvi savaites padare abrazija.... Apie isgyvenimus neverta net pasakot.... Niekada nemaniuaau, kad taip nutiks man....po 4 men leido bandyti vel.... Bet nebezinau ar isdrisiu.... Kartais svajones ir lieka svajonem.... verysad.gif
Atsakyti
Akvilyte 4u.gif ka isgyvenai isivaizduoju ir manau zinau...nes paciai teko tai patirti..ir mergytes netekau 16 sav. nestume, bet ta netektis tiesa sakant atnese man tokia pamoka, meile, vilti ir geri, kokios negalejau tiketis ir laukti. Tai buvo man pamoka, uria tikiuosi, kad ismokau, vien delto, kad dabar kartais dar pajuntu blyksnius to stebuklngo isgyvenimo, kai tau skauda viduje taip, jog rodos juodoji skyle atsivers ir sugrs visa kosmosa...o salia visai svetimi zmnes sviecia ir skleidzia meile ir atjauta, kaip tikros saules...nesupratau uz ka, ir kaip, bet aplinkui mane buvo be gao daug svelnumo ir meiles is zmoniu, ta jausma galeciau ivardinti tik, kad Dievlis mane nese ant ranku, kai man buvo sunku.
Pasikalbek su tuo isejusiu vaiku, suteik varda (JonasMarija ar pan, jei lytis neaiski) palinkek sekmes, ir paprasyk globos, tas angeliukas tave saugos ir atves tau ta siela, kuri gal nori dar ateiti 4u.gif jei tu noresi, lauksi ir priimsi 4u.gif
Man sunus tada pasake: - Mama, seses ner pilvelyje, bet ji salia, ja reikia tik pasikviesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 04 30, 09:17)
smile.gif deja neatnese....

console.gif

as pradejau gert folio rugsti, gal vasarop pradesim rimciau planuot, bet man tokia baime, net nezinau ... is to didelio noro turet dukryte, taip baisu kad nepavyks, nors tikrai zinau kad sunu mylesiu lygiai taip pat labai ... gal delto kad cia tikrai bus paskutinis bandymas, o toliau svajone gali ir likti svajone smile.gif
Atsakyti
Akvilyte verysad.gif unsure.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
Akvilyte 4u.gif As taip pat liksiu tik su svajone. Del sveikatos problemu nusprendziau neberizikuoti ir dziaugtis su dviem savo berniukais smile.gif , tikiuosi tureti daug graziu anukiu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,pirmiausia visas esamas ir busimas mamytes sveikinu su mamyciu diena 4u.gif
Ir as noreciau prie jusu prisijungti su savo rozine svajone wub.gif turim suneli 6 metuku ir labai noretume sesytes. Jau bandom uzsisakyti,bet kolkas dar nieko. Paskaiciau pas jus mamytes budu kuriu dar nezinojau,tad imsiuos ir ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos rožinių svajonių gaudytojos 4u.gif
Tema visai apmirusi tai bandysiu kažkiek atgaivinti :-)
Merginos, ar planuodamos leliukus žiūrite į lenteles kokias, ar programėles dėl vaikelio lyties? ta prasme, kraujo atsinaujinimo, ar pagal amžių....ar dar kokias?
Ar pasikliaujate moksliškai pagrįstais metodais?, be jokių burtų ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti