Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Dantu negalima taisyti iki kurios ten savaites 12 ar net veliau jau besilaukiant, iki pastojimo ner indikaciju 4u.gif nebent alergiska nuskausminantiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2015 02 03, 11:39)
Labukas. Na kol nepastojus, tai sakyk nesakes, nelabai kreipia demesio, nebent cia man taip buvo  ax.gif Bet saunu, kad rupiniesi savo sveikata  thumbup.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip čia tylu 4u.gif

Norėjau paklausti, ar tikite, ar naudojatės kiniška lentele lyties nustatymui? smile.gif Aš iš smalsumo pažiūrėjau, ir net susinervinau, net pagal ją pusę metų vien berniukai kibtų..Geriau būčiau nežiūrėjusi, nes dabar psichologiškai negera. Bet juk mylėčiau vienodai mergaitė ar berniukas smile.gif Gal kam pasiteisino lentelė?
Atsakyti
Juokingiausia, kad as ja tikejau, bet netiketai atradau, kad tu lenteliu yra daug doh.gif ir jos skirtingos..taip, kad doh.gif atsakymas 50/50 kas bus mergaite ar berniukas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 02 09, 13:00)
Juokingiausia, kad as ja tikejau, bet netiketai atradau, kad tu lenteliu yra daug doh.gif ir jos skirtingos..taip, kad doh.gif atsakymas 50/50 kas bus mergaite ar berniukas biggrin.gif  4u.gif



Oi kaip nuraminai, nes ta mano rasta lentelė rodo, kad man pusę metų vien berniukai kibtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 02 09, 11:37)
Sveikos, kaip čia tylu  4u.gif

Norėjau paklausti, ar tikite, ar naudojatės kiniška lentele lyties nustatymui? smile.gif Aš iš smalsumo pažiūrėjau, ir net susinervinau, net pagal ją pusę metų vien berniukai kibtų..Geriau būčiau nežiūrėjusi, nes dabar psichologiškai negera. Bet juk mylėčiau vienodai mergaitė ar berniukas smile.gif Gal kam pasiteisino lentelė?

Vienintelė kuri man teisingai parodė visų trijų vaikų lytis http://chinesefortun.../predictsex.htm
Nors žinau kam ir neatitiko biggrin.gif
Atsakyti
Man atitiko, mano sesei 3 ir 4 vaiku neatitiko doh.gif
Atsakyti
Sveikos SVAJOTOJOS wink.gif

galvojau niekas nieko neplanuoja, o as cia pasirodo nauja tema pramiegojau doh.gif
paskutini senuju metu vakara, lygiai 12 val apturejau pokalbi su JA cool.gif toki grazu ir nuosirdu... ir kuo toliau tuo labiau tikiu kad ji ir liks mano gyvenimo svajone skraidanti kazkur... nera jos... gal taip turi but... pries veja nepapusi kp sakant... is savo puses as padariau ir darau viska... gal tiesiog nelemta.... bet svajoti niekas neuzdraus ar ne biggrin.gif
sunaus klases mergaitem reikejo pasirodymui vienodu sijoneliu.... riuuuuzavu... ir kokiais zvilgsniais buvau apmetyta kai pasisiuliau juos pasiuti lotuliukas.gif pasiuvau 7 pustus sinonelius... juosteles su kaspineliais ant galvos wub.gif bent taip galiu prisiliest prie to....

va kokia vakar nuotrauka radau wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 12 vasario 2015 - 12:49
Akvilyte 4u.gif wub.gif kokia grazi tavo sirdis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2015 02 09, 15:52)
Vienintelė kuri man teisingai parodė visų trijų vaikų lytis http://chinesefortun.../predictsex.htm
Nors žinau kam ir neatitiko  biggrin.gif

Man viena vaika is 4 atitiko ax.gif kiti trys turejo mergaitem but tongue.gif

Kokia nuotrauka faina thumbup.gif cool.gif kai pagalvoji kad tiek nedaug truksta iki tokio vaizdelio namuose.... tos mazosios su ruzavu sijoneliu wub.gif kas lenteles laikytu jau turiu lotuliukas.gif
Atsakyti


Kokia nuotrauka faina thumbup.gif cool.gif kai pagalvoji kad tiek nedaug truksta iki tokio vaizdelio namuose.... tos mazosios su ruzavu sijoneliu wub.gif kas lenteles laikytu jau turiu lotuliukas.gif
[/quote]

drinks_cheers.gif
Sveikutes smile.gif Mes irgi dar svajoti nenustojom, o kaip gausis pamatysim, reikia nors pagauti, o tada tiketis, kad ta ruzava svajone pagavom wub.gif Mano mazasis bernuzelis ne maziau svaigsta negu as, del seses wub.gif , net savo piesiniuose piesia mane, o ant mano pilvelio maza sesyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2015 02 13, 14:56)
Sveikutes  smile.gif Mes irgi dar svajoti nenustojom, o kaip gausis pamatysim, reikia nors pagauti, o tada tiketis, kad ta ruzava svajone pagavom  wub.gif Mano mazasis bernuzelis ne maziau svaigsta negu as,  del seses  wub.gif , net savo piesiniuose piesia mane, o ant mano pilvelio maza sesyte  wub.gif

Kaip miela thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti