Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

QUOTE(Alchemie @ 2015 01 23, 12:42)
Manau, kad uztkrintumas, jog bus mergaite..nebent kudikiu namai...

mes irgi apie sita galimybe svarstem, bet as bijau ... nors mano vyras tikrai nepriestarauja ir jam atrodo cia visiskai jokiu problemu, ir jei as nestabdyciau tai tikrai isivaikintume ... bet as nesiryztu ... o paskaicius forumus irgi susidaro ispudis kad daug problemu su ivaikintais vaikuciais, adaptacijos ir pan ...

Savitre, net nezinau ka patart, labai sudetinga ... as asmeniskai nezinau ar pasiryziau ketvirtam vaikuciui ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alionyte: 23 sausio 2015 - 20:07
Sveikos smile.gif Norėčiau prisijungti į rožinės svajonės būrelį smile.gif Bandome dar tik pirmą ciklą, bet aišku norisi visko iš pirmo karto smile.gif
Niekada tokiomis temomis forume nekabėjau, tai nėra lengva, bet norėčiau patarimo. Ciklas nėra reguliarus, po paskutinių ND praėjus porai dienų jaučiu, kad jau OV vyksta, nors OT lyg ir nerodo, kad jau. Tačiau žiūriu, kad gleivės neskaidrios, o su rusvu tepimu, o šiandien dar ir raudonos spalvos šiek buvo. Ar galvoti, kad viskas dėl OV, ar visgi gal kimba nestuke.gif ? smile.gif Nors turbūt per anksti dar galvoti, kad kimba nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 01 29, 11:00)
Sveikos  smile.gif Norėčiau prisijungti į rožinės svajonės būrelį smile.gif Bandome dar tik pirmą ciklą, bet aišku norisi visko iš pirmo karto smile.gif
Niekada tokiomis temomis forume nekabėjau, tai nėra lengva, bet norėčiau patarimo. Ciklas nėra reguliarus, po paskutinių ND praėjus porai dienų jaučiu, kad jau OV vyksta, nors OT lyg ir nerodo, kad jau. Tačiau žiūriu, kad gleivės neskaidrios, o su rusvu tepimu, o šiandien dar ir raudonos spalvos šiek buvo. Ar galvoti, kad viskas dėl OV, ar visgi gal kimba  nestuke.gif  ?  smile.gif Nors turbūt per anksti dar galvoti, kad kimba  nestuke.gif .

Sveika prisijungus 4u.gif Del to kimba ar ne gali suzinoti tik sulaukus arba nesulaukus mm, arba pasidarius dar veliau NT. Mano praeitas ciklas buvo labai jau idomus, kaip ir tau patepliojo ir BT buvo gerai pakilusi ir pilvo apacia maude ir krutine dilgciojo, nu jutaus tikrai nestuke.gif , bet deja verysad.gif atejo mm ir visos fantazijos issisklaide verysad.gif O dar ziandien dariausi echo, tai gimdoj mato kazkoki seseli ar debeseli, itaria polipa. Liepe ateiti dar po kitu mm ir vel ziures, jei vel matys ta pati tai darys hiperaskopija ar kaip ji ten vadinas doh.gif Nu zodziu neaisku kada galesiu buti nestuke.gif , tik zliumbti norisi ir daugiau nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2015 01 29, 12:05)
Sveika prisijungus  4u.gif Del to kimba ar ne gali suzinoti tik sulaukus arba nesulaukus mm, arba pasidarius dar veliau NT. Mano praeitas ciklas buvo labai jau idomus, kaip ir tau patepliojo ir BT buvo gerai pakilusi ir pilvo apacia maude ir krutine dilgciojo, nu jutaus tikrai  nestuke.gif , bet deja  verysad.gif atejo mm ir visos fantazijos issisklaide  verysad.gif O dar ziandien dariausi echo, tai gimdoj mato kazkoki seseli ar debeseli, itaria polipa. Liepe ateiti dar po kitu mm ir vel ziures, jei vel matys ta pati tai darys hiperaskopija ar kaip ji ten vadinas  doh.gif Nu zodziu neaisku kada galesiu buti  nestuke.gif , tik zliumbti norisi ir daugiau nieko  verysad.gif




Linkiu, kad viskas būtų gerai ir su laiminga pabaiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2015 01 29, 12:05)
Sveika prisijungus  4u.gif Del to kimba ar ne gali suzinoti tik sulaukus arba nesulaukus mm, arba pasidarius dar veliau NT. Mano praeitas ciklas buvo labai jau idomus, kaip ir tau patepliojo ir BT buvo gerai pakilusi ir pilvo apacia maude ir krutine dilgciojo, nu jutaus tikrai  nestuke.gif , bet deja  verysad.gif atejo mm ir visos fantazijos issisklaide  verysad.gif O dar ziandien dariausi echo, tai gimdoj mato kazkoki seseli ar debeseli, itaria polipa. Liepe ateiti dar po kitu mm ir vel ziures, jei vel matys ta pati tai darys hiperaskopija ar kaip ji ten vadinas  doh.gif Nu zodziu neaisku kada galesiu buti  nestuke.gif , tik zliumbti norisi ir daugiau nieko  verysad.gif

Irmutse, nenusiteik taip pesimistiškai ;-) jei ir yra polipas - nu nieko tokio... pašalins jį ir nebus jokių trukdžių 4u.gif
Atsakyti
Jei polipas yra geriau ji pasalinti,nes jis trukdo pastojimui,o jeigu ir pastojama dazniusiai ivyksta persileidimas.As pati salinausi polipus,ir gyditoja kaip tik rekomendavo po polipu salinimu (po 2men.)bandyti pastoti,nestumas gydytu nes jis labai gerai sureguliuoja hormonini fona,ir nebereikia gerti tu cheminiu vaistu po polipu salinimo.
Tik as taip ir nesiryzau tuo metu ketvitam vaikeliui,nors tikrai norejau,svajojau,rodesi dar nelaikas.O dabar kaip musu seimoje ramu,turime padoresnes pajamas,jau ir didieji paaugo,teveliai musu dar sveiki,as su savo paranojisku budu vel stabdau.Mane labai neramina,neramumai pasaulyje,man baisu kad mano vaikai gali isgyventi baisius laikus,todel dvejoju,kam isleisti dar viena zmoguti kuris gali kesti ,skausma,varga ir t.t Jus suprantate apie ka as kalbu? Tai yra padrindine mano problema su kuria as negaliu susidoroti.Prasom patarimu man,pamastymu....Aciu. blush2.gif

Atsakyti
Sveikintina atsakomybe is vidaus 4u.gif kad vaikas ateina ne del jusu noro, o i jusu seima su jusu atsakomybe 4u.gif
Manau, kad jei tam vaikui lemta ateiti i jusu seima, jis ateis 4u.gif kol kas gal vidiniai svertai delto ir veikia, kad dar ne laikas gal 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,noriu prisijungti prie "sesučių" planavimo smile.gif Turim sūnų 8 metų ir nutarėm,kad jau laikas jam padovanot sesute smile.gif eisu šiandien i konsultacija,kad apžiurėtu,tyrimus padarytų ar viskas gerai,ar nereik nieko gydyti ir pan.
Tik va nelabai aš suprantu,kaip čia apskaičiuot tas dienas,kad sesutė gautusi. MM nereguliarios visiškai.
Atsakyti
Bandyk susireguliuoti mm 4u.gif , nes ir bendrai gali but sunku pagauti vaikiuka, nes hormonai banguoja. Man pvz. reguliarios, bet reikejo tam tikru tvarkytmu, gavau zoliniu preparatu pagerti, ir susitvarke viskas, tiesa man su hormonais viskas gerai, skydliauke tikrinos, prolaktina, pasiziurek situos dalykus, jei mm nereguliarios 4u.gif dar svoris per mazas/didelis irgi duoda savo nereguliaruma doh.gif as kai buvau labai suvargusi po namu perkraustymo, vaiko maitinimo ir t.t. man mm buvo visai dingusios doh.gif pailsejus, svorio kiek priaugus, viskas susitvarke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2015 01 31, 14:26)
Jei polipas yra geriau ji pasalinti,nes jis trukdo pastojimui,o jeigu ir pastojama dazniusiai ivyksta persileidimas.As pati salinausi polipus,ir gyditoja kaip tik rekomendavo po polipu salinimu (po 2men.)bandyti pastoti,nestumas gydytu nes jis labai gerai sureguliuoja hormonini fona,ir nebereikia gerti tu cheminiu vaistu po polipu salinimo.
    Tik as taip ir nesiryzau tuo metu ketvitam vaikeliui,nors tikrai norejau,svajojau,rodesi dar nelaikas.O dabar kaip musu seimoje ramu,turime padoresnes pajamas,jau ir didieji paaugo,teveliai musu dar sveiki,as su savo paranojisku budu vel stabdau.Mane labai neramina,neramumai pasaulyje,man baisu kad mano vaikai gali isgyventi baisius laikus,todel dvejoju,kam isleisti dar viena zmoguti kuris gali kesti ,skausma,varga ir t.t  Jus suprantate apie ka as kalbu? Tai yra padrindine mano problema su kuria as negaliu susidoroti.Prasom patarimu man,pamastymu....Aciu.  blush2.gif


drinks_cheers.gif , deja pas mane tos pacios baisios mintys sukasi galvoje verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Manęs laukia vizitas pas odontologą. Norėjau pasitikrinti dantukus dar prieš planavimus pastoti, bet kadangi eilės, tai taip ir nusitempė. Manau, kad būtinai reikia gydytoją įspėti apie galimą nėštumą. Kaip Jūs manote? Atsiprašau už tokį elementarų klausimą, bet vis ramiau, kai kiti pataria smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 02 03, 11:51)
Sveikos merginos smile.gif Manęs laukia vizitas pas odontologą. Norėjau pasitikrinti dantukus dar prieš planavimus pastoti, bet kadangi eilės, tai taip ir nusitempė. Manau, kad būtinai reikia gydytoją įspėti apie galimą nėštumą. Kaip Jūs manote? Atsiprašau už tokį elementarų klausimą, bet vis ramiau, kai kiti pataria smile.gif  blush2.gif


Labukas. Na kol nepastojus, tai sakyk nesakes, nelabai kreipia demesio, nebent cia man taip buvo ax.gif Bet saunu, kad rupiniesi savo sveikata thumbup.gif
Atsakyti