Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Pirkti laima ir paciai daryti, o santykis lyg ir pirmoje zinuteje buvo, man atrodo 10 proc. tirpala reik daryti
Atsakyti
Aciu Alchemie 4u.gif Tai cia vadinasi mazdaug ant 1l vandens 10ml sulciu? blush2.gif zodziu... bandysim isleidau snd savo nelabasias MM (tikiuosi paskutines), prasides 'linksmoji' dalis. Tikiuosi pagausim savo svajone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas0425 @ 2015 01 20, 13:15)
Aciu Alchemie  4u.gif Tai cia vadinasi mazdaug ant 1l vandens 10ml sulciu?  blush2.gif  zodziu... bandysim isleidau snd savo nelabasias MM (tikiuosi paskutines), prasides 'linksmoji' dalis. Tikiuosi pagausim savo svajone  rolleyes.gif

Nusipirkite ph testų, tirpalo ph turėtų būti apie 2 4u.gif
Atsakyti
Labukas. Parsivelka mm verysad.gif , vadinas nieko verysad.gif , kitas ciklas praleidziamas, nes mb nebus, o veliau matysim, itariu, kad nebelabai beiseis gaudyti, o aplamai dziaugtis jei kada kas iseis, nes su tokiu MB darbu tai beveik neimanoma doh.gif , o metai tokie, kad zaisti ilgai nera kada verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2015 01 21, 10:40)
Labukas. Parsivelka mm  verysad.gif , vadinas nieko  verysad.gif , kitas ciklas praleidziamas, nes mb nebus, o veliau matysim, itariu, kad nebelabai beiseis gaudyti, o aplamai dziaugtis jei kada kas iseis, nes su tokiu MB darbu tai beveik neimanoma  doh.gif , o metai tokie, kad zaisti ilgai nera kada  verysad.gif

Irmutse, nosį aukštyn. 4u.gif Sulauksi dar pagrandukės ax.gif O gal tepliojimai su implantacija susiję, m? Nepamąstei apie tai?
Atsakyti
sveikos,

aš ateinu su patarimo prašymu. patarkit kaip susitvarkyti su psichologija? kuo toliau tuo labiau su savimi nesusitvarkau... kuo toliau tuo labiau noriu myliu ir svajoju apie ja apie savo svajone, bet pagalvojus kad gali ir ketvirtas gali buti berniukas... kyla priešingos emocijos... tuos tris kuriuos turiu myliu ir gerbiu, bet ketvirto nenoriu berniuko, vien pagalvojus, kad ketvirtas gali ir vel buti jis man kyla net agresija jo atžvilgiu... kaip man susitvarkyti su savim? kaip pačios susitaikėt su tuo kad gali ir vel nebuti jos?
Atsakyti
savitre...zinai, tiesiog reikia ismokti paleisti ta minti, kad va jei berniukas nenoriu, jei mergaite tai duokit...mastyk, kad bus sviesus, mylintis, sveikas vaikas, kuris nes dziaugsma seimai, tau ir pasauliui, kai lauksi tokio vaiko ir ji mylesi, nesvarbu, ar bus mergaite ar berniukas..tada jau planuok nestuma 4u.gif
Tiesiog pagalvok, kad laukiesi, ir apie kokia 16-18 sav. suzinai, kad berniukas ir..staiga netenki to nestumo, to vaiko..koks jausmas? Baisu netekti vaiko, kai mylesi taip, kad ir lytis nepakeis tavo meiles, tada ir atkeliaus jums skirta siela
Atsakyti
Savitre 4u.gif

as kartais mastau kad gal laukiantis samoningai prasyt kad nesakytu lyties, nes kai gims ir pamatysiu ta savo mazyli tai tikrai jau manau bus nesvarbu mergyte ar berniukas, nes mylesiu be proto kas bebutu ... as tai savo mastyme einu prie to, kad man butu nesvarbu kas gims, nes kitaip ziauriai blogai jausciausi nemyledama savo pilvinuko berniuko...
Atsakyti
As manau, kad su savo mintimis turi susitvarkyti dar pries nestuma mirksiukas.gif As noriu labai savo mergytes, bet zinau kad gali buti visaip ir zinau, kad myleciau vienodai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 01 22, 21:02)
savitre...zinai, tiesiog reikia ismokti paleisti ta minti, kad va jei berniukas nenoriu, jei mergaite tai duokit...mastyk, kad bus sviesus, mylintis, sveikas vaikas, kuris nes dziaugsma seimai, tau ir pasauliui, kai lauksi tokio vaiko ir ji mylesi, nesvarbu, ar bus mergaite ar berniukas..tada jau planuok nestuma 4u.gif
Tiesiog pagalvok, kad laukiesi, ir apie kokia 16-18 sav. suzinai, kad berniukas ir..staiga netenki to nestumo, to vaiko..koks jausmas? Baisu netekti vaiko, kai mylesi taip, kad ir lytis nepakeis tavo meiles, tada ir atkeliaus jums skirta siela

su šitom mintim laukiausi antro vaiko ir man tai baigesi visai ne taip kaip norėjau ir meldžiausi... auginu neigaluma turinti vaiką...

prieš pastodama su pirmu vaiku aš turėjau du ankstyvus persileidimus ir jų netekus man lengviau buvo gyventi tik tada kai pradėjau galvoti kad berniukai pabėgo, kol vis galvodavau o jei ten mergaitė buvo tai per ašaras kelio nebematydavau...
QUOTE(Alionyte @ 2015 01 22, 23:40)
Savitre  4u.gif

as kartais mastau kad gal laukiantis samoningai prasyt kad nesakytu lyties, nes kai gims ir pamatysiu ta savo mazyli tai tikrai jau manau bus nesvarbu mergyte  ar berniukas, nes mylesiu be proto kas bebutu ... as tai savo mastyme einu prie to, kad man butu nesvarbu kas gims, nes kitaip ziauriai blogai jausciausi nemyledama savo pilvinuko berniuko...

taip aš norėjau nežinoti ko laukiuosi kai laukiausi trečio... vos ekoskopuodama 18sav gydytoja iš kart pasake va matau mergaitę... neklausė ar noriu žinoti ar ne... užgarantavo kad tikrai ji... gyvenau tolia laiminga tas kelias sav tokia pakylėta skraidžiau su rožiniais drugeliais... sekantis eko 24sav vel patvirtina mergaite 30sav vel mato mano svajone... 32sav mano svajone sudaužo ir pradeda matyti berniuką... tos kelios sav mano gyvenime buvo pačios laimingiausios, bet nuo tos dienos kai pamatė berniuka jaučiuosi taip lyg mano mergaitė mirus būtų...

QUOTE(Irmutse @ 2015 01 23, 09:10)
As manau, kad su savo mintimis turi susitvarkyti dar pries nestuma  mirksiukas.gif As noriu labai savo mergytes, bet zinau kad gali buti visaip ir zinau, kad myleciau vienodai  wub.gif

todėl nėštumo planavimą pirmiausia pradėjau nuo psichologijos o ne nuo nesisaugojimo.


mano aplinkoj visos augina poreles, arba jei trys vaikai tai dvi iš ju mergaitės... aš su tais žmonėm net bendrauti nebegaliu man per sunku... viena pasake "aš nenoriu to vaiko bet jei bus auginsiu" ir taip jai gime antra dukra (pirmas sūnus)... tas ir yra kad nė viena iš ju nesvajojo nenorėjo kad butent mergaitė butu bet jas turi... ir dar pasityčioti nepraleidžia progos "nu negi sunku mergaite pasigimdyti, atsigulei kojas išskėtei ir turi" ir tai butinai pasako net ir tada kai pokalbio iš vis i vaiku tema nekreipiu... dabar va mano tevai turi tris anukus( tik mano berniukai) o uošviai turi mano tris ir vyro brolio porelė, tai uošvienė irgi prie tu kurie tyčiojasi mano vaikai net kaip anukai nebereikalingi... kaip su tokia aplinka kovoti/susitaikyti? kaip išgyventi tas patyčias....


Atsakyti
uosviene jei turi du sunus, pasakyk jai, kad pati tai dukters nepasigimde, ko priekaistauja? Uz tai jie tik du vaikus turi, o tu tris 4u.gif ir is viso ar vaikai yra ta tema, del kurios konkuruojama..yra zmoniu, kurie pereina kryziaus kelius ir nesusilaukia vaiku...gal tada uosviene isgirs unsure.gif
Taip as irgi patyriau velyva nesivystanti nestuma..ir buvo mergaite...
Manau, kad uztkrintumas, jog bus mergaite..nebent kudikiu namai...su tokio mintim ir skausmu, as neplanuociau, nes tas ketvirtas vaikas, jei neispildys tavo svajos..bus labai nelaimingas verysad.gif as pati tempiu ipareigojimo nasta, nors esu suauges ir samoningas \mogus, bet as gimiau tam, kad sulipdyciau seima, kuri paskui vis tiek subyrejo...laimei bent dabar tevu santykiai yra grazus, jie bendrauja, o kaip berniukui jaustis, is kurio tikejosi, kad jis bus mergaite doh.gif manau iseitis viena ir irgi nelabai dziuginanti verysad.gif
Nueik i kokia tau miela baznytele, uzdek zvakutes uz tai, kad neskaudetu, jog tyciojasi, kad tie zmones nesuvokia, ka sako, uz savo vaikus, kurie atejo..kazkaip islaisvink savo sirdele is skausmo ir prisirisimo prie minties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 01 23, 12:42)
uosviene jei turi du sunus, pasakyk jai, kad pati tai dukters nepasigimde, ko priekaistauja? Uz tai jie tik du vaikus turi, o tu tris 4u.gif ir is viso ar vaikai yra ta tema, del kurios konkuruojama..yra zmoniu, kurie pereina kryziaus kelius ir nesusilaukia vaiku...gal tada uosviene isgirs unsure.gif
Taip as irgi patyriau velyva nesivystanti nestuma..ir buvo mergaite...
Manau, kad uztkrintumas, jog bus mergaite..nebent kudikiu namai...su tokio mintim ir skausmu, as neplanuociau, nes tas ketvirtas vaikas, jei neispildys tavo svajos..bus labai nelaimingas verysad.gif as pati tempiu ipareigojimo nasta, nors esu suauges ir samoningas \mogus, bet as gimiau tam, kad sulipdyciau seima, kuri paskui vis tiek subyrejo...laimei bent dabar tevu santykiai yra grazus, jie bendrauja, o kaip berniukui jaustis, is kurio tikejosi, kad jis bus mergaite doh.gif manau iseitis viena ir irgi nelabai dziuginanti verysad.gif
Nueik i kokia tau miela baznytele, uzdek zvakutes uz tai, kad neskaudetu, jog tyciojasi, kad tie zmones nesuvokia, ka sako, uz savo vaikus, kurie atejo..kazkaip islaisvink savo sirdele is skausmo ir prisirisimo prie minties 4u.gif

jinai pati užaugino 4sūnus... du dar vaiku neturi...
tai va kad nebežinau ko griebtis... nebežinau kaip nurimti... šiuo metu esu emigravus i UK... kad tik toliau nuo visų, bet ir tas nepadeda...
suprantu kad dar vieną planuoti galėsiu tik tada kai susitvarkysiu su savim...
Ačiū už išklausymą
Atsakyti