Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Sveikinimai 😉 linkiu kasyciu 😊

Atsakyti

Padekit. Nebesuprantu. Reikia rugstinti terpe. Normaliom salygom pas mane apie 5.5-6.5 ph. Po pirmos ecovag kapsules ph 7.... tai toks vaizdas kad gavau atvirkstini varianta nei reikia... 🤔

Atsakyti

Panasu i tai, kad veikia sarminanciai :) Bandykite su laimu ir tada tikrinkite ;)

Atsakyti
QUOTE(Infinite Love @ 2017 10 21, 11:39)
<p>Panasu i tai, kad veikia sarminanciai smile.gif Bandykite su laimu ir tada tikrinkite ;)</p>


O šarminimas čia reiškia kad tikimybė berniukui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ?

mums reikia brolio biggrin.gif
Atsakyti

Pagal kai kurias teorijas taip  :D 


 

Atsakyti

Su laimu vel kaip ir buvo nieko ph apie 6. 

Gal ka ne taip darau... 

Dabar pabandziau su actu. Tirpalas rodo mazesni ph, bet slapimo ph vistiek apie 5. 

Zodziu siandien paskutine diena kada galiu nes ov turetu but 18 cd. Dabar 14 cd tai su actu kelis kartus bandysiu pries sex ir po kelias dienas. 

Gal valgomas maistas taip stipriai itakoja, isgeriu obuoliu sulciu, 1 madarina suvalgiau... labai dietos neiseina laikytis... tik kalcio ir magnio papildus geriu ir vit c. 

Atsakyti

Kad maistas itakoja, tai tikrai taip! Net labai :)


As dabar nezinociau, net kaip rugstinti, as zinoma, to net nenoreciau, nes mano mityba yra labiau sarminanti, o valgyt 'bet ka,' jau nezinau ar galeciau, tai tik is isores kiek galima itakoti, tai tiek iseitu. :) 


Gal cia mums protas sako,kad mes galime kazka itakoti, o is tikruju, tai net ne mes vaikus renkames, o vaikai mus :)  Todel, jei jau laikas tureti kazkurios konkrecios lyties vaikuti, tai turesime, jei ne, turbut niekas nepades :) Nors.... kas gali pasakyti, gal uztenka tik noro, to tikro nuosirdaus noro, nesavanaudisko. :)

Atsakyti

Vis pagaunu save kad noras tai truputi savanaudiskas.... 😊 bet nieko negaliu padaryti. Kitos susilaukia mergaiciu tiesiog kelios dienos iki ov ir be jokiu dietu ir visokiu kitu dalyku darymu.. maitinasi kaip visad. Nzn ar pavyktu man visiskai " ant mergaitiskos dietos sesti" 😁 bet ka gali zinot.

Galvoju bent busiu viska padariusi ka galiu, kad butu, kaip noreciau. Jei ne tai ne. Bent busiu bandziusi. 

Atsakyti

Va tame ir esme, kad yra taip, kaip turi buti  :wub: 



Aisku, bandykite, bus ramiau paciai ;)  :4u:  


Net negrazu taip sakyti, bet reikia priimti save visokia juk :), pradzioje, kai suzinojau,kad laukiuosi, buvau visai tikra, kad laukiuosi mergytes, atrode, kitaip negali buti, bet suzinojau, kad berniukas, buvo sioks toks nuliudimas, labiau del dukrytes, kuri labai norejo sesytes, aisku, kaip sakau, pati zinojau, kad nieko daugiau nepadariau, kad pabandyt, todel taip, gal mes cia ir nieko negalime pakeisti, bet tas tikejimas ir bandymas, nuteikia kitaip :) Aisku, dabar taip laukiu savo bernuzelio, taip dziaugiuosi, kad turesiu suneli, nezinau, man atrodo, kad per daug ispustas burbulas del lyties, juk siela net neturi lyties, visus vakucius as myliu vienodai ir taip jais dziaugiuosi  :wub: O gal dar ir dukryte kada turesiu, dar viena  :rolleyes:  :wub:  :wub:  :wub:

Atsakyti

Nieko nesuprantu. Kelias dienas su actu apsiplaunu. Šiandien padariau ph 7!!! Kaip taip gali būti. Ecovag, laimas ir actas duoda priešinga rezultatą?????

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reaqua777: 24 spalio 2017 - 11:55
actas netinka mergaitems 4u.gif laimo sultys turi but
Atsakyti

Alchemie, Bet raso, kad ir laimas ta pati duoda ;)



Reaqua777, o kada jus matuojate ph? 

 

Atsakyti