Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Sveikos mergaitės smile.gif turim jau ketvirtus metus tuoj pradėsiantį vyruką, vasarą nusimato antrojo vaikelio gaudymas, natūralu, kad labai norėtume rožinės spalvos wub.gif perskaičiau visas Jūsų temas, atrodo viskas aišku, bandysim tai tą tai aną pritaikyti, bet kaip neužsiblokuoti ties mergaite unsure.gif jau su pirmuoju iki 17 sav. pilvuką vadinom mergaitišu vardu, ir mane ir vyrą nuojauta apgavo, kol aiškiausiai nepasirodė sūnelis, tada jau buvo šiek tiek negera ant širdies, kad tiek įsikalėm, o dabar dar labiau... ir suprantu save, ir baru už tai, buvo etapas, kad galvojau "kas bus tas bus, svarbu vaikas" (po persileidimo, bet praėjus metams jau vėl norisi būtent rožinės), o dabar vėl nenorom lendu į tokias grupes...
Ech, pašnekėjau daug ir apie nieką biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ateinu pasidziaugt, kad jau supuojam maza mergyte Leticija wub.gif ka galiu pasakyt, jausmas nerealus, kai tau pasako, kad gime dukra smile.gif Gime tikra coliuke palyginus su broliais smile.gif o broliai ypac vyresnis tai isvis ja isimylejes biggrin.gif
Atsakyti

Sveikinu!!!  :wub:  :wub:  :wub:

Atsakyti
Sveikinimai wub.gif coliukes daznai turi stiiiipru charakteri 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

Jungiuosi ir aš. Be galo, be proto noriu mergytės  :wub:  turim du berniukus. Pirmą kart lytis nebuvo labai svarbi. Antras netyčiukas. Labai pergyvenau kad ne mergytė ( kad ir kaip kvaila, juk svarbu sveikas). Žodžiu paskutinis kartas liko man.  :rolleyes: žinau kada pirmus du kartus pastojau, nes ov jaučiau, mm kaip laikrodis beveik 28-30. Žinojau dienas kada įvyko. 

Saugojomes visada taip: 6 dienos mm, po jų 5-6 nesisaugom visai, tada jaučiu kaip 14-16 d būna ov, nuo 20 d. vėl visai nesisaugom. 

Su antruoju kažkas smegenelems nutiko, nes nesisaugojau būtent 15 d. 

Vis galvoju, ar pavyks ta mergytė, nes atrodo prieš ov nesisaugojom ir niekad nieko nebuvo, aišku reikia trumpinti laiką, pagal mane kokia 13 d. nesisaugot, jei ov 15..  reikia pradėti studijas  :P  tikiuosi dievas nepasijuoks iš mano planų  :blink: 

Atsakyti
Mergaitės, ar trys dienos iki OV mylėtis ne per daug? Bijau, kad gali neišgyventi ir mergaitiški spermiukai rolleyes.gif Beto OV svyruoja..tai 15CD vyksta tai 16CD, tai sunku nutaikyti kada čia reiktų nustoti darbuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(soweluu @ 2017 09 13, 16:08)
Mergaitės, ar trys dienos iki OV mylėtis ne per daug? Bijau, kad gali neišgyventi ir mergaitiški spermiukai  rolleyes.gif  Beto OV svyruoja..tai 15CD vyksta tai 16CD, tai sunku nutaikyti kada čia reiktų nustoti darbuotis smile.gif


Na OV testukai ir BKT padėtų susigaudyt, kada čia jau nustot mirksiukas.gif
Kai jau ryškėtų ir būtų netoli teigiamo arba teigiamas, tada jau stabdytis, nes po tokių testų per 12-48val OV ateina smile.gif
O į klausimą, tai mes darėm 6-4-2 dienos iki OV ax.gif
Atsakyti

Mergaitės, ar trys dienos iki OV mylėtis ne per daug? Bijau, kad gali neišgyventi ir mergaitiški spermiukai rolleyes.gifBeto OV svyruoja..tai 15CD vyksta tai 16CD, tai sunku nutaikyti kada čia reiktų nustoti darbuotis smile.gif

 


Trys dienos, galima sakyti, kad tikrai galite drasiai bandyti, bet cia vel, galima pasakyti ir is kitos puses, juk kiekvienas organizmas individualus, kartais niekas kitas, tik mes patys galime pasakyti, kaip yra su musu kunai.  :wub: Todel bandykite ir suzinosite, bet pagal mane, tai tos trys dienos labai geras laiko tarpas ;)

Man paciai ir dar vienai pazistamai, buvo taip, kad santykiai buvo  is kart po mmm, bet... pas mane gime berniukai dvynukai, o pas pazistama, dar negime, bet irgi laukiasi berniuko  :wub:

Atsakyti
QUOTE(Infinite Love @ 2017 09 13, 14:38)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="soweluu" data-cid="71796918" data-time="1505308088">
<div>
<p>Mergaitės, ar trys dienos iki OV mylėtis ne per daug? Bijau, kad gali neišgyventi ir mergaitiški spermiukai vartotojo įkelta nuotraukaBeto OV svyruoja..tai 15CD vyksta tai 16CD, tai sunku nutaikyti kada čia reiktų nustoti darbuotis vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Trys dienos, galima sakyti, kad tikrai galite drasiai bandyti, bet cia vel, galima pasakyti ir is kitos puses, juk kiekvienas organizmas individualus, kartais niekas kitas, tik mes patys galime pasakyti, kaip yra su musu kunai.  wub.gif Todel bandykite ir suzinosite, bet pagal mane, tai tos trys dienos labai geras laiko tarpas ;)
Man paciai ir dar vienai pazistamai, buvo taip, kad santykiai buvo  is kart po mmm, bet... pas mane gime berniukai dvynukai, o pas pazistama, dar negime, bet irgi laukiasi berniuko  wub.gif</p>


Aš pradėjau save sekti. Pasirodo ov vyksta 22 CD, ir trumpokai antroji fazė gaunasi... Na bet bandysim. Geriu vitaminus.

Aš kažkaip tikiu kad jei man du kartus būtent per ov pagauti berniukai, tai manau prieš ov tikrai didesnė tikimybė mergytės. Bandysim 4 dienas iki ov.
Atsakyti

Zinoma, kad bandykite, niekada negali zinoti ;) 


Nes tikrai gali buti skirtingai, ta prasme ir per , ir pries OV, gali buti berniukai, o kitiems mergaites. :)

Ech... kokia paslaptinga gamta, mazai mes ja dar pazistame, o vis tiek, ateina ta siela, tas zmogutis, kuris turi ateiti  :wub:

Atsakyti
Na žiūrėsiu kaip gausis..specialiai neplanuosiu, nes visgi norisi, kad iš tikro jausmo vaikelis ateitų..
Nors per OV tai net galimybės neturėsiu ax.gif

Infinite Love, ar dvynukai pas jus paveldėti? Ar tiesiog dvi kiaušialąstės išsirito OV metu? smile.gif Tiesiog smalsu wub.gif
Atsakyti

Na žiūrėsiu kaip gausis..specialiai neplanuosiu, nes visgi norisi, kad iš tikro jausmo vaikelis ateitų..
Nors per OV tai net galimybės neturėsiu ax.gif

Infinite Love, ar dvynukai pas jus paveldėti? Ar tiesiog dvi kiaušialąstės išsirito OV metu? smile.gifTiesiog smalsu wub.gif

 


Ne, kiek mums zinoma, gimineje nera ir nebuvo dvyniu, nei mano, nei vyro giminej. Mes padarem pradzia  :D

Atsakyti