Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

QUOTE(Alchemie @ 2016 05 03, 16:06)

Jau musiet visas internetas išskaitytas,kas susiję su mergaitem😁
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 05 12, 19:53)
Jau musiet visas internetas išskaitytas,kas susiję su mergaitem😁

Chi chi... Dja bet teorijos tik ir lieka teorijom...
As irgi tieeek skaiciau ir isskaiciau,,kad yra nedidelis procentas moteru kuriu organizmai tiesiog atmeta tam tikros lyties vaisiu... Dazniausiai tai buna vyriska lytis, bet.... Yrra ir tokiu kuriu atmeta moteriskus... Is savo patirties, o gal saves paguodimui tikiu kad esu viena is ju... Visgi gaudem pusantru metu ir realiai uzkibo tik sudurniavus O, kai ji ivyko diena anksciau nei visais kitais menesiais.... Dar yra ramzio teorija kuri nuspeja lyti pagal 7-8 sav echo tyrima.... Jei juo tiketi, tai mano nesivystantis nestumas buvo butent moterisko lyties...
O siaip... Planuok neplanaves... Bus taip kaip lemta wink.gif
Atsakyti
Labas,sunus auga pilvuke pas mane verysad.gif ir aš verkiau,nors save kumsciavau,kad taip negalima,bet...bet dabar laukiu kada vėl galėsiu planuoti! rolleyes.gif čia aš paskubejau,bet kitąsyk tai ojojoj kokia atidi būsiu!su visom citrinomis ir t.t. lotuliukas.gif tai va,dar ne laikas šventei i mano kiemą.
Atsakyti
aastaa tai, kad atkeliauja vaikiukas, jau svente...labai suprantu as ta jausma..bet ten virsuje juk viska lemia ir planuoja 4u.gif lengvo nesiojimo
Atsakyti
Sveikos. Noriu prisijungti prie planuojanciu smile.gif turim suneli 6metu. Labai noretumem sesytes wink.gif norejau pakalusti kaip del ecovag. Jas reikia naudoti po nd? Ir kiek iki ovuliacijos dienu reiketu bandyti pagauti mergyte? Mm seku metus turiu programele kuri pagal data apskaiciuoja ov nezinau sr tiksliai ten.
Atsakyti
QUOTE(Keit_ @ 2016 06 18, 21:47)
Sveikos. Noriu prisijungti prie planuojanciu smile.gif turim suneli 6metu. Labai noretumem sesytes wink.gif norejau pakalusti kaip del ecovag. Jas reikia naudoti po nd? Ir kiek iki ovuliacijos dienu reiketu bandyti pagauti mergyte? Mm seku metus turiu programele kuri pagal data apskaiciuoja ov nezinau sr tiksliai ten.

Ir dar norejau paklausti ar vitaminai magnis kalcis ir cinkas tinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit_ @ 2016 06 19, 21:16)
Ir dar norejau paklausti ar vitaminai magnis kalcis ir cinkas tinka? smile.gif

Kalcis turi būt citrato forma.
Sėkmės planuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2016 06 20, 07:33)
Kalcis turi būt citrato forma.
Sėkmės planuojant  4u.gif



O jus gal naudojote kazkokius vitaminus? Pavadinima gal galetumet pasakyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit_ @ 2016 06 20, 17:57)
O jus gal naudojote kazkokius vitaminus? Pavadinima gal galetumet pasakyti? smile.gif

Papildus pirkau atskirai, ne kompleksinius: kalcio ir magnio citratai, spanguolės, vitaminas C, B6 ir B12. Senokai buvo, visko jau nepamenu ax.gif
Jei turit laiko pasiskaitykit, čia daug informacijos 4u.gif http://www.ingender....1458926/faq.pdf
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2016 06 20, 19:01)
Papildus pirkau atskirai, ne kompleksinius: kalcio ir magnio citratai, spanguolės, vitaminas C, B6 ir B12. Senokai buvo, visko jau nepamenu  ax.gif
Jei turit laiko pasiskaitykit, čia daug informacijos  4u.gif  http://www.ingender....1458926/faq.pdf


Aciu labai! smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes pries dvi dienas jau menesiuka paminejom :)
Ech.... Nepatikesit bet porma savaite nuolat blioviau ziuredama i ta fantastiska mazyli ir atsiprasinejau jo, kad taip liudejau ir tiek negeru minciu nestimo metu apie ji turejau....
Nu nesitikejau kad toks nerealus jausmas bus turet tris sunus ;) pamenu kai gime antras, tai budavo kad ziuriu i ji ir galvoju... Nu kodel tu ne mergaite unsure.gif o i sita ziuriu ir galvoju- kaip gerai kad tu ne mergaite blink.gif
Zodziu vaikas jau pats is saves yra meeeeile... O kas ten pas ji tarp koju....

sekmes planuojanciom ;) ir kad ir kas uzkibs- priimkit ji kaip dovana.... 4u.gif
Atsakyti
Sveikute, sveikinu labai labai su tokiu dideliu dziaugsmeliu ir stebukleliu jusu namuose wub.gif . Skaitydama tavo posta, prisiminiau savo zodzius, kuriuos tau tada sakiau :)

QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 01 15, 10:39)
kai paimsi savo mazaji stebukleli ant ranku, patikek, bus taip vienodai ka jis ten kelnytese turi  mirksiukas.gif

Atsakyti