Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

QUOTE(Alchemie @ 2016 04 11, 08:24)
wub.gif Akvilyte, net nemaniau, kad jau tiek daug savaiteliu, jau net pusiaukele prabegusi wub.gif

Ahaaa... Pradzia letokai slinko, kol,vis blogimai buvo, dabar greit lekia... Kadangi abu pasibelde 38 sav tai tiketina kad ir sitas nelauks 40, tai kartais panika apima, kad kas cia liko smile.gif))
Atsakyti
Turiu toki klausimuka blush2.gif

Ar gailma eiti laisvai pas bet kurios poliklinikos ginekologa - akuseri ar butinai tik ten kur prisirasius esu ?

Atsakyti
Nu siaip as net ir prisirasiusi papuolu pas savo gine profiklatiskai kas puse metu doh.gif pernai pavyko gauti taloneli uz 3 menesiu doh.gif bet siaip jei turit ginekologe, kuri seka nestuma, geriau pas ja patekti, kad galetu stebeti pakitimus tiek spaudimo, svorio ir t.t. jei tikrai neramu blogai, bandykit pas kitos poliklinikos, bet gali tekt moketi. Dabar nebezinau jau kokia ten sistema veikia. nes siaip yra nestukiu diena, bet eiles vis tiek doh.gif
Atsakyti
O tie ale būrimai iš adatos virš delno Tiesa ar ne?ar bandet kuri?aš pameginau,tai man pirmą rodė sun
ų,po to dukra,o dabar sunu.tai taip išeitų kad sūnus pilvuke😕bandziau ant vyro delno,jam tik sunu
rodo.daugiau stovi nejuda.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 12, 14:45)
O tie ale būrimai iš adatos virš delno Tiesa ar ne?ar bandet kuri?aš pameginau,tai man pirmą rodė sun
ų,po to dukra,o dabar sunu.tai taip išeitų kad sūnus pilvuke😕bandziau ant vyro delno,jam tik sunu
rodo.daugiau stovi nejuda.

Aš bandžiau su adata, rodo du sūnus, dukrą ir tada vėl sūnų. Pirmi trys atitinka, o dėl ketvirto, tikiuosi ryt sužinoti ar teisa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LabaiTyli: 12 balandžio 2016 - 15:00
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 12, 11:45)
O tie ale būrimai iš adatos virš delno Tiesa ar ne?ar bandet kuri?aš pameginau,tai man pirmą rodė sun
ų,po to dukra,o dabar sunu.tai taip išeitų kad sūnus pilvuke😕bandziau ant vyro delno,jam tik sunu
rodo.daugiau stovi nejuda.

kaip reikia daryti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2016 04 10, 22:17)
Sveikos smile.gif

As jau susigyvenau su berniuku smile.gif  ir jokiu juodu minciu nebeuzplaukia... Buna kad pagalvoju, o gal suklydo.. Bet realiai suvokiu kad ne smile.gif ir drabuzelius berniukiskus perkant kazkaip dusia neskauda smile.gif siandien vezimuka jau parsivezem... Tik leliuko truksta smile.gif na bet viskam savas laikas smile.gif kapsinam 26ta savaite jau... Pilvo nera, bet kad ten kazkas gyvena tai faktas, nes aktyviausias is visu triju smile.gif kibina neblogai jis ten mane smile.gif



tai jau kaip greit supuosit suneli bigsmile.gif

o mes niekaip nepagaunam ... jau net nervuotis pradejau, kad taip ilgai nieko, kai pirmi vaikai is pirmo karto ... ir vis galvoju, gal si menesi ir vis nieko. Matyt ne laikas, laukiam toliau biggrin.gif
Atsakyti
Nu vis tiek aš idomi doh.gif šiandien man tą adata rodo jau mergyte, bet neleidziu sau tikėti kad gali mano viltys išsipildyti,geriau jau labiau tikesiuos berniuko,kad sužinojus nebūtų taip skaudu.aš kažkodėl įsitikinus,kad jei ko nori tai tas neįvyksta,arba labai tikisi,tą prasme esi vos neužtikrinta kad tikrai taip bus.Juk taip turi būti, nes to nori.Bet pagalvojus, tai man atsitinka atvirkščiai. Dažniausiai ko nesitiki tas ir nutinka. Čia turbūt bandau apgauti save verysad.gif
Atsakyti
Nu va, mane adata dėl ketvirto apgavo, laukiam mergytės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2016 04 13, 14:17)
Nu va, mane adata dėl ketvirto apgavo, laukiam mergytės  biggrin.gif

Vau kaip šauniai😁galetu ir mane apgauti😊
Atsakyti
Akvilyte, labai dziaugiuosi, kad susitaikei su savimi ir dabar beliko sulaukti savo dziaugsmelio wub.gif
Atsakyti
http://www.tavovaika...s.d?id=69915802
kas neskaitet 4u.gif
Atsakyti