Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Sveikos planuotosplanuotos ir prisiplanavusios 4u.gif

Gal sakau priimsit i savo būrį blush2.gif

Na mes tiesa sakant tik ką sėkmingai pagavom zirni ir siandien patvirtinimui pasidariau NT..nors kadangi jau turbūt daugiau nei dvi savaites pykina abejoniu apie nestuke.gif ir nebuvo...

Daug nerimo nors jau ir 3 nestuke.gif....auginame isdykeli sūnelį , kuriam tikrai reikia broliuko arba sesutės...asmeniškai aš norėčiau sūnelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2016 04 05, 11:02)
Sveikos planuotosplanuotos ir prisiplanavusios  4u.gif

Gal sakau priimsit i savo būrį  blush2.gif

Na mes tiesa sakant tik ką sėkmingai pagavom zirni ir siandien patvirtinimui pasidariau NT..nors kadangi jau turbūt daugiau nei dvi savaites pykina abejoniu apie  nestuke.gif  ir nebuvo...

Daug nerimo nors jau ir 3 nestuke.gif....auginame isdykeli sūnelį , kuriam tikrai reikia broliuko arba sesutės...asmeniškai aš norėčiau sūnelio  biggrin.gif

Labas, sveika prisijungusi. 4u.gif Sveikinimai kad viduje žirniukas😊o čia planuotas kad būtų berniukas ar tiesiog taip planuotas?😕as tai planavau ant mergytes bet kantrybei trūkus nežinau ką prisiplanavau doh.gif bet kas bus tas,kad tik butu rolleyes.gif
Atsakyti
Labas merginos,

ech, norim ir mes tos svajones, turim 2 berniukus, norim sesytes, bet jauciu, kad bus berniukas vistiek, nes vyro giminej berniukai dominuoja biggrin.gif bet pasvajoti galima manau, biski veluodama uzsisakiau OT, bandysiu su jais si menesi pazaist, o kita jau gaudyt. Nors dar reikia nueiti, kad spirale isimtu biggrin.gif doh.gif

Visoms pastojusioms linkiu lengvu nestumu ir nesvarbu kas ten tarp kojyciu, vistiek mylesit be galo wub.gif

gal atsiras daugiau planuojanciu? smile.gif smagu butu pasidalinti mintimis biggrin.gif

vyras sake, kad jei trecias berniukas, tai bus tada ir 4 vaikas biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2016 04 09, 12:28)
Labas merginos,

ech, norim ir mes tos svajones, turim 2 berniukus, norim sesytes, bet jauciu, kad bus berniukas vistiek, nes vyro giminej berniukai dominuoja biggrin.gif bet pasvajoti galima manau, biski veluodama uzsisakiau OT, bandysiu su jais si menesi pazaist, o kita jau gaudyt. Nors dar reikia nueiti, kad spirale isimtu biggrin.gif doh.gif

Visoms pastojusioms linkiu lengvu nestumu ir nesvarbu kas ten tarp kojyciu, vistiek mylesit be galo wub.gif

gal atsiras daugiau planuojanciu? smile.gif smagu butu pasidalinti mintimis biggrin.gif

vyras sake, kad jei trecias berniukas, tai bus tada ir 4 vaikas biggrin.gif doh.gif  lotuliukas.gif

Jo,o aš sakau irgi jei db bus berniukas tai gaminsim ir trečią mirksiukas.gif 😊
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 09, 22:21)
Jo,o aš sakau irgi jei db bus berniukas tai gaminsim ir trečią mirksiukas.gif 😊
Tikrai taip, dar turit trečią šansą mirksiukas.gif
Man tai baisiau, jau du berniukai yra, baisoka dėl trečio ax.gif irgi vyro šeimoje vyriškoji giminė dominuoja doh.gif
Atsakyti
Turiu dvi seses, pas jos dukros, pas mane viena 2 berniukai biggrin.gif na, bet ka padarysi, dievinu as juos, kaip ir trecia bei ketvirta dievinsiu, kad ir berniukai, nors aisku, norisi nors vienu kasyciu seimoje,ir vyras labai nori smile.gif ax.gif

mano kraujo grupe -, gal tas itakos turi, gal sunkiau mergyciu spermiukam biggrin.gif
Atsakyti
Grupe nieko nereiskia, kiek mes cia metodu isbndziusos, nuo kinieciu lenteliu, iki kraujo grupiu, rugstingumu ir t.t. praktiskai vis tiek 50/50 su Dievulio malone kasytes...rugstinimasis gal kiek ir padidina procenta, bet kraujas, tikrai ne 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As jau susigyvenau su berniuku smile.gif ir jokiu juodu minciu nebeuzplaukia... Buna kad pagalvoju, o gal suklydo.. Bet realiai suvokiu kad ne smile.gif ir drabuzelius berniukiskus perkant kazkaip dusia neskauda smile.gif siandien vezimuka jau parsivezem... Tik leliuko truksta smile.gif na bet viskam savas laikas smile.gif kapsinam 26ta savaite jau... Pilvo nera, bet kad ten kazkas gyvena tai faktas, nes aktyviausias is visu triju smile.gif kibina neblogai jis ten mane smile.gif

O svajones... Ech... Ne viska gyvenime gali turet smile.gif kartais to visko ir nereikia matyt.... Uztenka kad turi labaaaaaai daug wub.gif
Atsakyti
wub.gif Akvilyte, net nemaniau, kad jau tiek daug savaiteliu, jau net pusiaukele prabegusi wub.gif
Atsakyti
ech, kaip smagu tie kibinimai is vidaus wub.gif jau ir as pasiilgau to jausmo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 04 08, 22:51)
Labas, sveika prisijungusi. 4u.gif  Sveikinimai kad viduje žirniukas😊o čia planuotas kad būtų berniukas ar tiesiog taip planuotas?😕as tai planavau ant mergytes bet kantrybei trūkus nežinau ką prisiplanavau doh.gif bet kas bus tas,kad tik butu rolleyes.gif


Neaisku kas suplanuota , bet noreciau tai bernioko dar vieno .....Tik nezinau kaip cia su tuo mano nestuke.gif bus nes pries pora savaiciu soktelejo kraujo spaudimas ir visai nepakrenta nors geriu nuolat ispandytas spaudima mazinancia arbatele...iki siol man spaudimas visada toj normoj buvo ...O pas gine nezinau kad papulsiu sad.gif ..Prasysiu turbur , kad ryt vyras atlektu iki darbo ir paimtu , ir gal dar speciau pasimatyt su daktariuke ...kitaip reiks kazka su darbo grafiku dayt... unsure.gif

Ar buve kam aukstesnis kraujo spaudimas nestuke.gif pradzioje ? ...Prisiskaiciau internete ..tai nezinau ar nebutu geriau jei nebuciau neiko skaicius .... verysad.gif ..Taip tu baimiu uztektinai .. o dabar.. sad.gif
Atsakyti
Jeigu cianesciuju hipertenzija tai ne kas..butinai reikia pas gydytoja 4u.gif
Atsakyti