Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Paleisk savo ana dukryte...ateis kam priklauso 4u.gif ten keliavimas iki kiausialastes yra ilgas ir sidetingas procesas, ir daug priklauso ir nuo vyro vaisingumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 12 22, 19:26)
snd jau man tą ov. Nors nzn iš tikrųjų, čia pagal skaičiuokles.

Būtent dėl šios priežasties aš nusprendžiau matotis BT temperatūrą 2-3 mėn. iki plavavimo, kad sižinočiau kada pas mane būna O ax.gif Tada ir žinosim kada darbuotis blush2.gif
Atsakyti
Labas, nezinau ar beprisimenat mus, bet mes su savo svajonyte nuosirdziai sveikinam Akvilyte, linkim aisku dukrytes, bet dziaugiames kas bebutu:)
Ir visoms linkime pagauti savo svajone wink.gif
Atsakyti
Sveikos svajotojos wub.gif

Pries kelias dienas kazka googlindama apie remntus radau savo gal 8 metu senoma pasisakyma supermamose smile.gif viena forumiete parase, kad galvojo jog turiu mergaite, o ne berniuka.... As jai tada atsakiau kad nea... Berniuka ir noriu antro berniuko... O po pertraukeles, noreciau dar ir trecio bernuzelio.... Ir pradejau galvot, kada mano sitas noras pasikeite??? Kada pradejau svajoti ape JA?? Turbut visgi per velai, nes ten kazkas auksciau jau buvo issimines mano pirmaji nora smile.gif ir to kito nebeisgirdo... JI ir liks mano svajone.....
Vakar tik velai jau griztant namo isriedejo kelios asareles... O siandien tik isijungiau parasyti cia ir pratrukau balsu.. Zinau... kvaila.. negrazu... Bet praeis... Ne visom svajonem lemta issipildyti ar ne? mirksiukas.gif o ir tris sunus augint ne kiekvienai duota wub.gif

Sekmes visom svajojanciom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 15 sausio 2016 - 09:40
QUOTE(akvilyte @ 2016 01 15, 09:33)


Sveika akvilyte, tau raso triju suneliu mama smile.gif Puikiai suprantu tavo jausmus, nes pati ta isgyvenau blush2.gif Kiek laiko tavo nestumui, juk turetu buti dar mazas nestumas, gal dar ne viskas prarasta su ta mergaitiska svajone, ar jau labai aiskiai viskas matesi? Bet kokiu atveju, kai paimsi savo mazaji stebukleli ant ranku, patikek, bus taip vienodai ka jis ten kelnytese turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 15 sausio 2016 - 10:45
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 01 15, 10:39)
Sveika akvilyte, tau raso triju suneliu mama smile.gif Kiek laiko tavo nestumui, juk turetu buti dar mazas nestumas, gal dar ne viskas prarasta su ta mergaitiska svajone, ar jau labai aiskiai viskas matesi? Bet kokiu atveju, kai paimsi savo mazaji stebukleli ant ranku, bus taip vienodai ka jis ten kelnytese turi  mirksiukas.gif

smile.gif
12 sav... Vakar pas genetike vilniuj buvom smile.gif labai faina daktare... Pries echo prisijuokavom... Paziurejo echo, atsistojau jau, o ji sako... Lyti maciau, ar pasakyt??? Na sakau jei matet tai berniukas, o ji sako: as tikrai solidariai ieskojau mergaites, bet berniukas smile.gif
Siaip viskas ok, as kazkaip nuo dvieju bruksniuku buvau tikra kad berniukas... Nezinau kodel smile.gif
Mane labiausiai zlukdo aplinkiniu mastymas... Aisku dabar bus lengviu visiem iskart pranest kad turesim broli ir nereiks klausytis tu linkejimu mergaites smile.gif bet tikrai atsiras ir tokiu kurie su gailesciu ziures... Uzknisa istikro... Siaip viskas ok smile.gif vyrui juokiaus kad dabar neturesiu teises kabinetis prie marciu smile.gif o reiks jas mylet kai savas smile.gif)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 15 sausio 2016 - 10:54
QUOTE(akvilyte @ 2016 01 15, 10:47)
smile.gif

Mane labiausiai zlukdo aplinkiniu mastymas... Aisku dabar bus lengviu visiem iskart pranest kad turesim broli ir nereiks klausytis tu linkejimu mergaites smile.gif bet tikrai atsiras ir tokiu kurie su gailesciu ziures... Uzknisa istikro...

tikrai nemalonu, kai budavo pasakai, kad berniukas, tai pasako, o Jezau...trys bernai bus..... arba ojei....ir nutyla, atrodo, kad kazkokia beda papasakojau, bet su laiku taip juokinga pasidaro, jei kazkas vel taip sureaguoja, pagalvoji, nu kokie keistuoliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 01 15, 10:56)
tikrai nemalonu, kai budavo pasakai, kad berniukas, tai pasako, o Jezau...trys bernai bus..... arba ojei....ir nutyla, atrodo, kad kazkokia beda papasakojau, bet su laiku taip juokinga pasidaro, jei kazkas vel taip sureaguoja, pagalvoji, nu kokie keistuoliai  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taikliai smile.gif vakar du kartus butent tai ir isgirdau smile.gif))) ojeeeeeejjjj... smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2016 01 15, 10:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif taikliai smile.gif vakar du kartus butent tai ir isgirdau smile.gif))) ojeeeeeejjjj... smile.gif)))

viskas bus labai smagu pamatysi, tik ta pati pradzia, kol turi paleist svajone, biski sunkoka, juk mes cia taip isisvajojam apie tas mergaites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 15 sausio 2016 - 11:12
Merginos, o kaip su tuo laimu reikia?kokia koncentracija?išspausti ji į vandenį? Aš tai dar gaudau svajone. Bet jau imu manyti kad išvis nebesusilauksiu nieko verysad.gif jau va antras mėnuo nieko nesigauna verysad.gif aš labai nekantriai,visas nestukes su pavydu nuziuriu.sakiau db dar tris vaikus uzauginsiu. Cia jau nusipaisciau tongue.gif parasykit apie laima!
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
skaitau sia temuke jau ne vienerius metus blush2.gif auginu 2 berniukus, pirmam 5 metai, kitam 3 ax.gif Ir aisku,kaip Ir visos cia susirinkusios - svajoju apie kasytes nestuke.gif wub.gif
su vyru, kai planavom savo antra maziuka, bandem pagauti mergyte, bet tik ovuliacijos metodu. 7 men nepavyko pastoti,tai per Valentino diena nusprendem,kad ka atsius Dievas,ta Ir auginsim, kaip tycia ta diena ivyko ovuliacija Ir is karto pastojau su antru bernuzeliu bigsmile.gif kitaip sakant , neislaukem... biggrin.gif Abu nestumai nebuvo sunkus, nezinau kas yra pykinimas. dabar nebegaliu nurimt del trecio nestumo... vyras irgi nori,nes taip pat svajoja apie dukruze... wub.gif labai stabdo visu artimuju poziuris.. net bijau uzsiminti,kad trecio noreciau. pirstus prie smilkinio sukioja..sako, kad dar spesim,dar jauna... unsure.gif
zinau, kad Ir trecias gali but bernuzelis, bet juk lygiai taip pat mylesim.. wub.gif kaip noreciau "netyciuko" lotuliukas.gif tada galvos nereiktu sukti, bet nelabai isivaizduoju kaip ta padaryti, nes nesisaugant zinosiu,kad galiu pastoti,tai jau nebus netycia rolleyes.gif
ech, sirdis taip virpa pagalvojus apie nestuke.gif gal viena diena svajone issipildys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minguliux: 15 sausio 2016 - 22:52
QUOTE(akvilyte @ 2016 01 15, 09:33)
Sveikos svajotojos wub.gif

Pries kelias dienas kazka googlindama apie remntus radau savo gal 8 metu senoma pasisakyma supermamose smile.gif viena forumiete parase, kad galvojo jog turiu mergaite, o ne berniuka.... As jai tada atsakiau kad nea... Berniuka ir noriu antro berniuko... O po pertraukeles, noreciau dar ir trecio bernuzelio....
Sekmes visom svajojanciom mirksiukas.gif


4u.gif va, va, pasirodo tikrai reikia atsargiai svajoti - svajones pildosi unsure.gif Na, bet sveikinu, su mazyliu, svarbu, kad sveikas ir laimingas gimtu ir augtu... o visa kita - nesvarbu, ir kaip sako "Raganaite" kai gims tikrai nebus svarbu, kas kelnese wub.gif

Mes prisiduodam, kad graziai augam, tik mama, vis dar daznai pagauna save mastant, ar tikrai cia tas stebuklas man ivyko doh.gif wub.gif
Atsakyti