Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

QUOTE(aastaa29 @ 2015 11 29, 18:03)
Nu snd jau 7 diena kaip nėra. Turėjo 22 pasirodyti pagal mano skaičiavimus.bet šiaip ar taip turėjo uzkibt ( nu taip tikiuosi), nes ND vyko nu dažnai .tik man keista kad nerodo tas testas.aš apie tą jautrumą jo nieko net nežinau blink.gif

Et velnias. Nesilaukiu as doh.gif mm atėjo visai nesuprantamai, o aš jau gimdymo data apsiskaiciavus buvau. Nu zodziu... Teks mėgint iš naujo...
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 12 08, 19:16)
Teks mėgint iš naujo...

Viskam savas laikas matyt 4u.gif

As siaip ne taip islaukiau to laiko kai tikrai turi matytis sirdele ir siandien tik grizus is keliones nulekiau pas giniu.... Sako, jo... Nestumas yra... Sakau zinau kad yra ir anakart buvo... Sakau sirdeles ieskokit... Ginius sako.. Nu jo atejai visiskai tuscia pusle, dar lasinukai.... Sakau ieskokit... Tai neturejo kur detis... Rado!!!!!! Zodziu siai dienai viskas gerai, pagal mmm ideliai viskas atitinka.. Zodziu laiminga kai slyva smile.gif ir nzn kodel.. Gal del praejusios nesekmes, sikart visiskai nepsichuoju del lyties... Tiesiog tikiuos susilaukt trecio sveiko vaikelio... Ir psichologiskai kazkaip visai kitaip jauciuos...
Atsakyti
Akvilyte wub.gif linkiu, kad ir toliau laukimas butu toks svytintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 12 10, 13:08)
Akvilyte wub.gif linkiu, kad ir toliau laukimas butu toks svytintis wub.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
Kažkur skaiciau kad alkoholis nužudo vyriškus spermiukus. Tai tipo mėgėjai išgerti turi tik mergaites. Kažin ar tiesa? Tada reikia vyrą girdyti,ar su girtu smileysex.gif ?
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 12 11, 19:18)
Kažkur skaiciau kad alkoholis nužudo vyriškus spermiukus. Tai tipo mėgėjai išgerti turi tik mergaites. Kažin ar tiesa? Tada reikia vyrą girdyti,ar su girtu smileysex.gif ?

lotuliukas.gif pazystu dvi drauges kurios turi po netyciuka... Padaryti jie padauginus akcijinio vyno rolleyes.gif abu bernai smile.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau aš apie tą panelių gaudymas,zodziu snd kaip ir baiginėjasi mm,biski tepa.ciuciuka. tai va,galvoju,rytoj ryte daryt nd.be to galvoju,kad mano nu t3rpe kaip ten gleivinės sausa,tai čia pliusas dėl mergaitės ar minusas?Geriu pipirmėtė dar,ir galvoju vakare su actu apsiplauti,ar prieš darbus?
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 12 13, 13:22)
Skaitau skaitau aš apie tą panelių gaudymas,zodziu snd kaip ir baiginėjasi mm,biski tepa.ciuciuka. tai va,galvoju,rytoj ryte daryt nd.be to galvoju,kad mano nu t3rpe kaip ten gleivinės sausa,tai čia pliusas dėl mergaitės ar minusas?Geriu pipirmėtė dar,ir galvoju vakare su actu apsiplauti,ar prieš darbus?

Eeactu nesiplaukit, tik laimas 4u.gif actas dudoa preisinga rezultata. Jei gelivine sausa, panaudokit ecovag, jis irgi gerai ir mergaitems ir sausai gleivinei 4u.gif
As apsiplaudavau pries darbus ir po dejausi ecovag, nes buvo sausa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 12 13, 14:33)
Eeactu nesiplaukit, tik laimas 4u.gif actas dudoa preisinga rezultata. Jei gelivine sausa, panaudokit ecovag, jis irgi gerai ir mergaitems ir sausai gleivinei 4u.gif
As apsiplaudavau pries darbus ir po dejausi ecovag, nes buvo sausa doh.gif

Nu blyn negausiu aš to ecovag ir laimo iki ryt ryto,tai ką daryt?hm,nzn.tada po darbo nusipirksiu to laimo,ir tą ecovag.o kas jis toks yra išvis? Ką jis padaro? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aastaa29: 13 gruodžio 2015 - 17:12
Ten gerosios bakterijos atstato mikroflora
Atsakyti
http://www.tavovaika...s.d?id=69915802
Atsakyti
Nežinau, musiet čia man vienai taip svaigsta galva dėl to pastojimo blink.gif nzn, ten pirmą psl perskaičiau kad kitos pasidarė mergaitės prieš 5 ar 4 D iki ov ir parašyta sausra.kas tą sausra?aš čia pagal tuos ovuliacijos skaičiuokles radau nu kad buvo parašyta nu ten tokia ir tokia diena tikimybė susilauktų mergaitės, pvz snd jau man tą ov. Nors nzn iš tikrųjų, čia pagal skaičiuokles. O nd buvo nu gal penktadienį. Tai va,o snd kaip ir vaikinuko diena unsure.gif tad bijau veikti. O jeigu tie penktadieniniai spermiukai jau numirė?!? Ir vėl tada ši mėn nepastosiu verysad.gif ir vėl tada laukt!nežinau! Noriu pastoti kuo greičiau ir sulaukti mergaitės,savo mažytės sugrįžtant!!!!!!!!!!! Viskas jau visai man nebegera verysad.gif
Atsakyti