Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

bigsmile.gif wub.gif Akvilyte, galiu tik pasakyti, prajuokinai planais Dievuli ir atsiunte tau savo sypsni 4u.gif saugok, augink ir laikau kumstukus, kad viskas butu gerai, ramiai ir sekmingai.
kaip tavo mama? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusisypsok @ 2015 11 18, 14:01)
wub.gif saunuoliai bigsmile.gif tyliai tyliai palinkėsim dukrytės wub.gif

wub.gif neuzsiciklinu.... Svajones zinom visos.... Teoriskai vilties mazai... Bet praktiskai-as vis dar tikiu stebuklais blush2.gif wub.gif

QUOTE(Alchemie @ 2015 11 18, 14:02)
bigsmile.gif  wub.gif  Akvilyte, galiu tik pasakyti, prajuokinai planais Dievuli ir atsiunte tau savo sypsni 4u.gif saugok, augink ir laikau kumstukus, kad viskas butu gerai, ramiai ir sekmingai.
kaip tavo mama? 4u.gif

Oi zinok, vakar vyrui taip ir pasakiau parodydama testa..... Kaip abu pradejom juoktis lotuliukas.gif blush2.gif

Aciu wub.gif tikiu kad viskas bus gerai... Nors absoliuciai jokiu nestuke.gif pozymiu, kas mam nebudinga... Na isskyrus nerastu mmm ir ll

Praejo jau truputi virs metu... Deja, bet ji nepatikejo ir lig siol netiki savo galimybem.... Ir sustojo tame lygije kuri prisitaike sau.... Is pradziu dar kovojau, bet vasara nuleidau rankas ir as.... As uz ja nieko nepadarysi... As matau ka ji gali ir galetu, bet ji pati save jau nurasius sad.gif liudna, kai matau kad gali, bet nedaro, nes paprasciau nedaryt.... Ai negaliu.... Asaros iskart kaupias.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 18 lapkričio 2015 - 14:18
akvilyte, kad su šiuo vaikeliu ateitų ir saulė, kuri visada Jūsų šeimai švies. Visko ko geriausia 4u.gif
Atsakyti
Akvilyte..kiek palauk ir paskui gal sita Dievulio sypsena bus motyvacija ir mamai? 4u.gif
Atsakyti
Linkiu svajonės išsipildymo smile.gif ir lengvo nešiojimo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 11 18, 14:23)
atsipalaidavau.... tiek visokiu planu per paskutines dvi savaites prisigalvojau darbiniu atzvilgiu.... viska susiplanavau, sugalvojau... realiai popierius pasirasyt reikejo.... na ir ka tu sau galvoji  blink.gif  ir dabar nzn kaip elgtis toliau smile.gif
o dar ir ND visiskai "netinkamu" laiku buvo  doh.gif bet viskas D valioj smile.gif sako ir stebuklu buna smile.gif o ir uzkibo tom dienom kai buvo terminas ano  nestuke.gif . patupejo matyt ta dusele ant debeselio... nerado sau tinkamesne seimos ir nusprende grizt pas mus  blush2.gif  tikiuos viskas sikart bus gerai..... wub.gif  o kas gims, ta ir mylesim smile.gif

seniai buvau beužsukus, o čia tokios naujienos ax.gif Akvilyte, laikysiu kumščius už svajonę wub.gif kaaaip faina ... ramaus nešiojimo ir lauksim bet kokiu žinių iš tavęs smile.gifsmile.gif

o mes planavom pusmetį, nieks neužkibo, o dabar keisiu darbą ... tai atidedama svajonė neribotam laikui ... matyt dar ne laikas buvo smile.gif
Atsakyti
Nu va,man jau turėtų būti mm, bet jų nėra. Gali būti kad aš jau nestuke.gif per visą mėn maude pilvą keletą kartų, ir šiandien taip pat. Bijau kad nebūtų koks negimdinis arba kad vel nepabėgtų. Rytoj eisiu darytis kolposkoija, reikš gyd sakyt kad galimas nėštumas. Ryt ir testą nusipirkt. Nu matysiu kaip čia bus.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 11 26, 21:26)
Nu va,man jau turėtų būti mm, bet jų nėra. Gali būti kad aš jau nestuke.gif per visą mėn maude pilvą keletą kartų, ir šiandien taip pat. Bijau kad nebūtų koks negimdinis arba kad vel nepabėgtų. Rytoj eisiu darytis kolposkoija, reikš gyd sakyt kad galimas nėštumas. Ryt ir testą nusipirkt. Nu matysiu kaip čia bus.

Testas neigiamas, o mm nėra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2015 11 28, 09:35)
Testas neigiamas, o mm nėra blink.gif

Buna atveju kai testas dar neparodo net mmm dienoms atejus ir ju nesant mirksiukas.gif vienas is ju kai ov velioja, o nt naudojamas 25 jautrumo... mirksiukas.gif
Atsakyti
o kiek mm veluoja?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 11 28, 18:48)
o kiek mm veluoja?

Nu snd jau 7 diena kaip nėra. Turėjo 22 pasirodyti pagal mano skaičiavimus.bet šiaip ar taip turėjo uzkibt ( nu taip tikiuosi), nes ND vyko nu dažnai .tik man keista kad nerodo tas testas.aš apie tą jautrumą jo nieko net nežinau blink.gif
Atsakyti
Didesnio jautrumo yra testas puodelis, geriau parodo, jei negaila pinigeliu, pabandyk, nors dabar jau gal ir rodytu ir paprastas unsure.gif
jei pvz. ovuliacija buvo velesne ir nestumas yra mazesnis, nei manai, tai gali ir nerodyti
Atsakyti