Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gi broliukams sesyčių

Mano pagauta rusejo viduryje, o gime birzeli wub.gif nuostabus laikas
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 08 13, 10:39)
Mano pagauta rusejo viduryje, o gime birzeli wub.gif nuostabus laikas


Aš vis dar nesiryžtu pradėti planuoti, nes vis atrodo kad per mažai dar žinau kaip padidinti šansus mergytei pagaut blush2.gif nors vyras jau nori,o aš vis sakau palaukti dar. O jūs naudojot kokius nors būdus ar sekėt savo ovuliacija?
Atsakyti
Sekiau ovuliacija su testukais keleta men, rugstinau savo ir vyro organizma metu arbata ir maistu, naudojau apsiplovima acto vaneniu, bet paaiskejo, kad reikia laimo doh.gif dar naudojau ecovag, nes gleivine buvo sausa ir mums pavyko pagauti 4 atrodo dienos iki O
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 08 13, 19:25)
Sekiau ovuliacija su testukais keleta men, rugstinau savo ir vyro organizma metu arbata ir maistu, naudojau apsiplovima acto vaneniu, bet paaiskejo, kad reikia laimo doh.gif dar naudojau ecovag, nes gleivine buvo sausa ir mums pavyko pagauti 4 atrodo dienos iki O
O įdomu, jei matuoti BT, vietoj O testukų? g.gif
Aš galvoju prieš pradedant planuoti kokius 3-4 mėn pamatuoti BT, pastebėti kada įvyksta O ir tada bandyt kokia 4 dieną iki O blush2.gif O mėtų arbata man dabar kaip tik ant bangos biggrin.gif gal pagelbės? biggrin.gif
Atsakyti
Na geriau butu turbut ir BT ir OT, nes matavimas labai jautrus dalykas doh.gif o net su OT rezultatu interpretavimu as pora menesiu klydau doh.gif vis maniau, kad jau teigiamas, nors dar nebuvo tokia ryski, kaip turejo but juostele doh.gif
Atsakyti
O kaip yra su tuo susilaikymu? blush2.gif vienur internete rašo,kad norint mergaitės susilaikyti nuo santykių 1,5 mėn o kitur jau rašo,kad kuo dažniau myliuku daryt. Jau susipainiojau smile.gif
Atsakyti
Nu siaip jau "grikiu" atsinaujimas yra rodos kas trys dienos, jei labai daznai, t.y. kas diena, tada gali buti nesubrende ir is viso nelabai kibs doh.gif geriau, kas antra diena, nes mergaitiski greiciau subresta ir yra istvermingesni...nu cia teoriju tai n+k doh.gif vis tiek praktiskai Dievulis lemia ir 50/50, kad bus mergaite ar berniukas doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif uztikau jusu temute.. As ka tik susilaukiau pirmojo sunaus (4 savaites tik) o jau pagalvoju apie antra vaika.. Aisku noretusi mergaites, nes jau 32 ant nosies tai gali trecio jau ir nebut.. Noreciau pametinuku, bet nelseis visai pametinukai nes po cezario esu ir dar matint planuoju iki sausio... Tai geriausiu atveju pradesim procesa balandi geguze..

Kada jums prasidejo menesines nustojus maitinti?
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2015 07 08, 19:19)
Tylu ramu cia... Pats laikas pavasarines lelytes planuot  tongue.gif
Man po abrazijos praejo jau du ciklai... Kazkaip ilgesni jie buvo.. Ir nors daktaras sake 4 ciklus praleist, bet  net nezinau kas man susisviete ir 13 CD laaaaabai atsipalaidavau.... Nemanau kad kas bus, bet.... Dar du ciklus pameginsim, bet jei nepavyks paleisim svajone....  Toks gyvenimas... Jei nores ateit, tai ateis... O jei ne......

Alionyte, ka jus???  ax.gif

As irgi turejau persileidima (8 savaiciu) ir pastojau iskart po pirmu menesiniu. Zinau kad LT sako palaukt gydytojai, bet jei persileidimas be kazkokiu komplikaciju tai tikrai nereikia. Jei paskaitytum moksliniu tyrimu ir kitu gydytoju atsiliepimus - nera jokios realios priezasties laukti. Nors lietuvoj sako gleivine, hormonai issiregiliave, bet tiesa ta kad jei bus issireguliave paprasciausiai nepastosi, bet bandyti galima pradeti iskart. Nebent psichologiskai reikia laiko, bet fiziskai nera reikalo laukti. O be to yra moksliniu tyrimu kad pirmus sesis menesius po persileidimo moterys yra vaisingesnes! Ir bent jau man pasitvirtino - dabar supuoju suneli, o pastojau iskart po persileidimo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 08 13, 18:25)
, rugstinau savo ir vyro organizma metu arbata ir maistu, naudojau apsiplovima acto vaneniu, bet paaiskejo, kad reikia laimo doh.gif

Galit man paaiškinti metų arbatos naudą bei apsiplovima laimo vandeniu. Ačiū.
Atsakyti
Metu arbata geriant rugstinat savo organizmo ph, o rugscioje terpeje x isgyvena ilgiau, o y tampa letesni ir jiems si terme nepalanki 4u.gif

Po persileidimo, pirmiausia reik ziuret, kokios priezastys buvo...koks nestumas...jei pvz. Turite kraujo kresumo liga, kai kkraujas tirsteja nestumo metu nesivysto/persileidzia, nes vaisiis negauna maitinimo ir pan. Tai daznai be vaistu gali buti greiti pastojimai ir...6 nesivystantys verysad.gif taip, kad pasiaiskint reikia...kita vertus pvz. Mano atveju buvo nestumas 16 savaiciu...dar truputis ir butu teke gimdyti paciai, o ne operacija...kraujo uzkretimas buvo salia...nors labai norejau vaiko, bet teko leistis antibiotikus, oksitocina....zodziu rekomndacijos puses metu laikiausi ir tyriausi, kad nepasikartotu.
Del maitinimo, su abiem vaikais mm parejo po 6 sav. Po gimdymo doh.gif sunu maitinau metus, dukra 3 metus. Taigi organizmai individualus, vienoms nebuna mm kol maitina, kitoms viskas pagal laikroduka doh.gif
Atsakyti
Sveikos,turim du sunus ir svajojam apie mergaite.norejau paklausti ar mergaiciu dietos turi laikytis tik moteris ar ir vyras kartu?
Atsakyti
Geriau abu 4u.gif
Atsakyti