Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 00:34)
Kokia Jūsų gyvenimo prasmė, jei ją turit?  wacko.gif

Labai įdomus klausimas. Visada galvojau: o kam iš viso tos prasmės ieškoti? Atsiradom čia ne savo valia: tėvai nusprendė. Jau jau esame, gyvenkime, nesudami sau galvos, dėl ko. Nes gimėme dėl tėvų noro, tai ir gyvenkime. Tiesiog gyvenkime.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 01:34)
Kokia Jūsų gyvenimo prasmė, jei ją turit?  wacko.gif

jokios. kokia čia gali būti gyvenimo pramė. amn mama kžkada taikliai atsakė į mano egzistencinius klausimus kokiąąą gyvenimooo prasmėėė? jokia. nėra jokios prasmės. ir man tas labia patinka. kodėl ta prasmė kažkokia turi būti? na nebent nori susigalvoti tai susigalvoji. o kokia kiškio gyvenimo prasmė? o barsuko? tai va tokia pat ir mūsų, tik kad mes dar papildomai trimis aukštais visko prisigalvojam.
Atsakyti
Kažkodėl ryte pasirodė, kad apie gyvenimo tikslą klausei. O gyvenimo prasmė ir barsukų, ir kiškių, ir žmonių, manau, daugintis ir išlikti, evoliucionuoti. Tokio pavienio gyvenimo prasmės net neįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 19, 07:47)
Nes gimėme dėl tėvų noro, tai ir gyvenkime. Tiesiog gyvenkime.

o jeigu netyčiukas?
kaip tada pagal tavo teoriją?

išvis vaikus daryt ir gimdyt yra nesamonė
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 19, 11:21)
o jeigu netyčiukas?
kaip tada pagal tavo teoriją?

išvis vaikus daryt ir gimdyt yra nesamonė

tai ir netyčiukas - vistiek dėl tėvų. aš nesuprantu aplamai tokios sąvokos kaip netyčiukas. jei eini miegoti su diedu ir ensisaugai, žinai kas gali būti, koks čia ....netyyyyčia.
aš tai vaikų pasigimdžiau, paskui mamos klausiau ko ji mane apgavo ir ko niekas nesakė kad ne tik pūkeliai ir drugeliai tuos vaikus auginti. ir manau kad tikrai turėjau pogimdyvinę depresiją, nes buvo po pirmo vaiko taip nyku, juoda ir bloga, kad galvodavau - nu gerai pasiimkit jau tą vaiką, pažaidėm, va matot esu gebanti prižiūrėti, o dabar jau vsio pasiimat. bet gi negalėjai niekam sakyti, gi durna kokia, viskas gerai, vaikas sveikas, o čia.....kažkaip išsilaižiau, bet su slogučiu prisimenu pirmo vaiko auginimą. jokio kaifo.
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 19, 10:31)
tai ir netyčiukas - vistiek dėl tėvų. aš nesuprantu aplamai tokios sąvokos kaip netyčiukas. jei eini miegoti su diedu ir ensisaugai, žinai kas gali būti, koks čia ....netyyyyčia.


iš tėvų
bet kažin ar su noru


aš tai nežinau tyčia ar netyčia atsiradau, bet galiu tik nepadėkot už tai. pirmas blogiausias dalykas buvo gimti
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 19, 11:33)
iš tėvų
bet kažin ar su noru
aš tai nežinau tyčia ar netyčia atsiradau, bet galiu tik nepadėkot už tai. pirmas blogiausias dalykas buvo gimti

nu noras tai jo. labai skaudžių dalykų esu atknisus. dėl to mane nervuoja kai kas nors iškina, kad gyvenimas yra pati savaime dovana. net jei ir laukė norėjo - patys sau pasidarė dovaną pasigimdė vaiką. o jei nelaukia - kas čia per dovana išvis.
Atsakyti
gyvenimas išvis ne dovana, o kančia
ir dėl to kalti tėvai
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 19, 10:42)
gyvenimas išvis ne dovana, o kančia
ir dėl to kalti tėvai

O tu pati vaikų norėtum?

Turiu pasidalinti, labai gražus klipas, hipnotizuojantis:
https://www.youtube....h?v=KAemN7spRfw
Atsakyti
šitas pas mane dabar ant darbalaukio:

prasmė
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 19, 10:21)
o jeigu netyčiukas?
kaip tada pagal tavo teoriją?

išvis vaikus daryt ir gimdyt yra nesamonė

Vieniem sąmonė, kitiems ne. Ir neturi būti vienodai. Vieni džiaugiasi netyčiukais, kiti abortus daro. Visko yra.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 19, 12:09)
Vieniem sąmonė, kitiems ne. Ir neturi būti vienodai. Vieni džiaugiasi netyčiukais, kiti abortus daro. Visko yra.


Tavo mėgstamiausias rašytojas gal P. Coelho? smile.gif

Prieš vėją nepapūsi, nebent pats esi vėjas. (P. Coelho or smth)
Atsakyti