Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2014 12 17, 22:14)
tu psichuoji, matau, neblogai. laki kokius vaistus su vynu? aš tai geriu retai.

db kuris laikas nelaku
vaistų, ta prasme

psichuoju, bet seniau tai labiau
ir iš vis - aplankiau ir eisiu psichuot sau viena toliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vezzo: 17 gruodžio 2014 - 22:18
Labas visooms 4u.gif

Siand toki stipru priepuoli turejau.mama norejo greitaja kviest,isprasiau kad ne.isgeriau raminamu ir raiciaus is skausmo lovoj,galvoj tik mintys nebegaliu,mirsiu.nemoku nupasakot to skausmo,bet iki asaru.ir atrodo nesinervinu lt,laikaus daktaru nurodymu...bet skausmo priepuoliai vis tiek buna.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 17, 19:49)
Papildyta:
Kaip tos skaičiavimo bėdos pasireiškia?
Nuo kada prasidėjo?
Ką sako neurologas?
Gal įvyko koks nors mikroinsultas ar kas nors negerai su galvos smegenimis. Reikėtų pasidaryti galvos magnetinio rezonanso tyrimą.
Gal taip įvyko po didelio streso?  unsure.gif
Papildyta:
http://www.pipedija.....php/Akalkulija

skaičiau tuos straipsnius. Visada ta bėda buvo, nelabai skaičiuoja ir mano tėvai, šiek tiek geriau nei aš. http://www.delfi.lt/...a.d?id=46076321
Tiesiog sukiesi be to ir tiek. Pasiklausi kitų, užsirašai kitam kartui, kokie atliekami veiksmai ir t.t.
Atsakyti
ar jums neatrodo, kad sergant depresija pavojinga valgyt, nes itampai atsiradus viskas sukyla i virsu
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 18, 09:29)
ar jums neatrodo, kad sergant depresija pavojinga valgyt, nes itampai atsiradus viskas sukyla i virsu

iki apsivėmimo? blink.gif na, valgyt vis tiek reikia. Man būna tokių dienų, kai arba kramtymas ramina, arba negaliu kąsnio į burną paimti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 18, 09:29)
ar jums neatrodo, kad sergant depresija pavojinga valgyt, nes itampai atsiradus viskas sukyla i virsu

Kai buna liudna saldumynai lb padeda,ju neriboju.o is maisto daug ko negaliu valgyt del ligos,net alko negalima...o kartais noretuos
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 18, 12:17)
iki apsivėmimo? blink.gif na, valgyt vis tiek reikia. Man būna tokių dienų, kai arba kramtymas ramina, arba negaliu kąsnio į burną paimti schmoll.gif


nu
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 18, 13:17)
Kai buna liudna saldumynai lb padeda,ju neriboju.o is maisto daug ko negaliu valgyt del ligos,net alko negalima...o kartais noretuos

as saldumynu nemegstu
maista ir ne visa galiu
alko ir ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 18, 13:46)
nu

as saldumynu nemegstu
maista ir ne visa galiu
alko ir ne  schmoll.gif

Man aksciau buvo kad valgydavau iki negalejimo,iki skrandzio skausmu.pasekmes-kasos uzdegimas.susireguliavus maista nnuumeciau 30kg.bet nuo nervu ir depresijos kita liga atsirado...
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 18, 07:50)
skaičiau tuos straipsnius. Visada ta bėda buvo, nelabai skaičiuoja ir mano tėvai, šiek tiek geriau nei aš. http://www.delfi.lt/...a.d?id=46076321
Tiesiog sukiesi be to ir tiek. Pasiklausi kitų, užsirašai kitam kartui, kokie atliekami veiksmai ir t.t.


kiekviena turim savo privalumų ir trūkumų drinks_cheers.gif Aš bijau vairuoti cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 18, 09:29)
ar jums neatrodo, kad sergant depresija pavojinga valgyt, nes itampai atsiradus viskas sukyla i virsu


tikrai taip . Man kai yra įtampa, tai aš maistu raminuosi, ir nejaučiu kiek suvalgau
Atsakyti
Kokia Jūsų gyvenimo prasmė, jei ją turit? wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 00:34)
Kokia Jūsų gyvenimo prasmė, jei ją turit?  wacko.gif

nuo kada tau parupo gyvenimo prasme
sakei kazkada kad tokiu minciu nekyla
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 00:34)
Kokia Jūsų gyvenimo prasmė, jei ją turit?  wacko.gif

Prajuokinai biggrin.gif Mano – tapti kaip įmanoma geresniu žmogumi. Iš kur aš tokį tikslą ištraukiau, neįsivaizduoju.
Atsakyti