Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Ale kad putotos visos ant vienos (ir aš tame tarpe pasireiškiau) biggrin.gif Lyg būtų čia ko. irnesakyk.gif
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 16:30)
eina sau, užjaučiu. pati tik dalinai tą apatiją, bejėgiškumą esu patyrusi, tai sunku skaityt, kaip būna.
aš tai vienu šiuo metu neatsidžiaugiu - kad sportuoju. pajutau, kad dalį liūdesio maždaug per mėnesį nuėmė nieko daugiau papildomai nedarant. prisigamina, matyt, džiaugsmų besportuojant, kurie kažkiek neutralizuoja ir palaiko sąlyginai normalią egzistenciją. nors ruduo ganėtinai sunkus buvo. duobės.

va, labai teisingai pavadinai. bejėgiškumas. ir jis visame kame: ir kūne, ir prote. lyg visa būčiau kaip drebanti nemąstanti medūza. bandau mąstyti, tik nelabai gaunas. rankas pakelti irgi sunku. nu visiškas neįgalumas. ir taip visus šiuos metus nuo vasario. irgi sprendžiu pagal tai, kad sausį dar vaikščiojau intensyviai į sporto klubą. sukandus dantis, bet vaikščiojau, vadinas, laikiausi dar. o paskui gulėdavau lovoj, kai ne darbe, ir, atrodydavo krentu krentu, skerdžia skerdžia. ir nežinia ką daryt. tas bejėgiškumas, manau, ir nuo nuovargio nuo tos būsenos. šiaip dabar daug kas praėjo, tik "nestovi" vis tiek.

QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 16:41)
Night, o iš ko dabar gyveni? Ir tu laikykis. Manau "parazituoti" dar ne blogiausias variantas. Bent yra terpė kažkam įvykti.

Nu ne taip seniai nedirbu dar, tai iš ano darbo, mama pagelbėja man kažkiek, bet atiduosiu, kai dirbsiu. Ant ko parazituoti aš neturiu. Mama nerems manęs metus.

QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 17, 17:09)
Bl kaip ta molekulė nemiega, nu absoliučiai nemiega dienom wacko.gif

Molekulė biggrin.gif biggrin.gif Kokia meili mama. lotuliukas.gif Neseniai palaikiau tokią molekulę. Net miela kaip tai buvo.

QUOTE(kliomba @ 2014 12 17, 18:46)
O tu iš ano pati išėjai?
Su tavo darbo pobūdžiu, turbūt rastum ką nors. Tik aišku tokioj būsenoj tai kančia ieškot.

Sunku skaityt iš tikrųjų. Man grėstų panašus likimas, tik dar nėra blogai, nes geros emocijos nusveria. Tai laikau viską uždarius ir bandau negalvot, kol migla neužėjo. O spręst vis tiek reikės.


Išėjau. Ėmiau įtarinėti, kad gali išmesti, be to, su savo trynimaisis šešias sav. durnynuose, nepabūsi nei geru, nei vidutinišku darbuotoju, juk darbai nelaukia, darbdaviui irgi peilis tokios situacijos. Man keista, kad nepasiilgstu nei kiek. Maniau, nostalgiją jausiu, bet man buvo kai kurie dalykai taip įsiėdę, kad iki šiol kasytis norisi prisiminus. Naujo žiūrinėjuos, bet, kaip ir sakiau, nėr kam siūlytis, o kas išlaikytų nėra. Nesijaučiu gerai, kai mama paramsto.

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 17, 14:44)

Molekulė  biggrin.gif  biggrin.gif Kokia meili mama.  lotuliukas.gif

Neseniai palaikiau tokią molekulę. Net miela kaip tai buvo.


Eik apskųsi biggrin.gif

Mieli tie kukuliai visai. Ypač, kai gali palaikyt, o mielybei zirzt pradėjus savininkei atiduot tvarkytis biggrin.gif

O, jei rimtai, fainas jis. Šypsos, šypsos... Žiūriu ir galvoju- kad tik tu vaikeliuk per visą gyvenimą šypsotumeis- mano širdis dainuotų.
Neduok D, kad kuris nors iš mano molekulių bus tokie išpindėjeliai kaip jūs ir aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 17, 20:10)
Eik apskųsi biggrin.gif

Mieli tie kukuliai visai. Ypač, kai gali palaikyt, o  mielybei zirzt pradėjus savininkei atiduot tvarkytis biggrin.gif

O, jei rimtai, fainas jis. Šypsos, šypsos... Žiūriu ir galvoju- kad tik tu vaikeliuk per visą gyvenimą šypsotumeis- mano širdis dainuotų.
Neduok D, kad kuris nors iš mano molekulių bus tokie išpindėjeliai kaip jūs ir aš biggrin.gif

Nu gi ne kokiu nors ten spermatozoidu pavadinai, tai dar neskųsiu. biggrin.gif
Taip taip, mieli, kai gali atiduoti. biggrin.gif Aš jau močiutė, beje, jei kas nežino.
Kaip tu jauties? Aš biškį bijojau, kaip ten tau su tuo išpindėjimu bus, ar nepaūmės. Sakei, kad gal pogimdyvinė, bet, kai rašai, lyg nėr taip blogai? Ar nesiskundi tiesiog?
Atsakyti

Galvojau, galvojau g.gif koks pokalbių formatas depresijos temai tiktų ir būtų neskundžiamas? pvz.:

-Man bloga, depresija...
- Pažiūrėk kokia graži diena, kitiems dar blogiau verysad.gif (= sergančiojo depresija jausmų ir ligos nuvertinimas)
- Oi, tikrai, kokia aš niekam tikusi, bet man l. bloga...
-(... Pamokslų serija apie tai, kaip reikia gyventi ) doh.gif

kitas pvz.:

- Ne taip jaučiuosi...
- Nu kaip tau taip gali būti, mano aplinkoje taip būna tik tinginiams.
- blink.gif
- (...Moralas ir apskundimas)
Papildyta:
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 07:45)
Oho... visada galvojau, kad depresija yra išsidirbinėjimas ir nieko daugiau. Kad nusimuilinti nuo darbų ir t.t., apsimetus, kad sergu. Vėžys va, liga, širdies nepakankamumas liga, o čia... Pasirodo, kad ir depresija išmąstyta iki ligos.


blink.gif
Papildyta:
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:06)
Norėjau rasti ką nors, kas turi bėdų su skaičiavimų. Rimtų bėdų, o ne vien tik algebros nemokėjimo. O linksmintis bus galima greit, jėėėga, bus 5 laisvos dienos.  thumbup.gif


Kaip tos skaičiavimo bėdos pasireiškia?
Nuo kada prasidėjo?
Ką sako neurologas?
Gal įvyko koks nors mikroinsultas ar kas nors negerai su galvos smegenimis. Reikėtų pasidaryti galvos magnetinio rezonanso tyrimą.
Gal taip įvyko po didelio streso? unsure.gif
Papildyta:
http://www.pipedija.....php/Akalkulija
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 17:59)
ar čia sarkazmas? unsure.gif

ne, cia reali man iseitis pabegt nuo supypto pasaulio
jei tik raumenu uztektu

QUOTE(kliomba @ 2014 12 17, 18:09)
Ne, nu trūksta žodžių. Depresikas pasirodo šiukštu negali apie darbą kalbėt.

depresikas gali kalbeti tik apie depresija
i ta tema
man sia savaite labai depresija ir noriu numirt
reikia susisaudyt kvetiapino daug
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ondatra...: 17 gruodžio 2014 - 19:49
sveikos nesveikos unsure.gif

kokių čia kuosų padavė? mad.gif
o tikros, rimtos, etatinės depresikės, žiūriu, tuos savo gyvIAnimus gyvena ir tiek unsure.gif

Ondatriuk, nemirk, kąąąąąąąąąą

nekenčiu darbo
nekenčiu tamsos
nekenčiu švenčių
nekenčiu savęs
nekenčiu nemigos
NEKENČIU VISKO IR VISŲ
Atsakyti
QUOTE(Vezzo @ 2014 12 17, 20:31)

nekenčiu darbo
nekenčiu tamsos
nekenčiu švenčių
nekenčiu savęs
nekenčiu nemigos
NEKENČIU VISKO IR VISŲ

o as vezzo myliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 17, 20:59)
o as vezzo myliu  wub.gif

ayjk tiktai unsure.gif
a tikrai taip bloga? unsure.gif

oi, Ondatriuk, gaila, kad aš neįgali kalbėt... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vezzo @ 2014 12 17, 21:11)
ayjk tiktai unsure.gif
a tikrai taip bloga? unsure.gif

oi, Ondatriuk, gaila, kad aš neįgali kalbėt... verysad.gif

jo zinok blogai
man ir sunku kalbet, neskambink
sunku zodi istart
darbe sunkiausia
dar rasyt kaip rasyt
o gryztu namo tai bijau kad tik mocia neateitu doh.gif pasipasakot doh.gif
Atsakyti
lengvai apsisvaiginau alum. net akyse šviesiau.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 17, 21:33)
lengvai apsisvaiginau alum. net akyse šviesiau.

man jei ne vynas vakarais, nežinau, kaip iš vis bebūtų unsure.gif
net jei tai alkoholizmas - man px

ai
ir iš vis - koks kam skirtumas, kas kam rūpi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vezzo @ 2014 12 17, 23:09)
man jei ne vynas vakarais, nežinau, kaip iš vis bebūtų unsure.gif
net jei tai alkoholizmas - man px

ai
ir iš vis - koks kam skirtumas, kas kam rūpi doh.gif

tu psichuoji, matau, neblogai. laki kokius vaistus su vynu? aš tai geriu retai.
Atsakyti