Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 17, 16:16)
O ką? Kas čia yr- op op perlėkei per visas temas, tvarką op op padarei!
Negi veikt turi ką!? Kotletus kept ne kiekvienam mirtingajam skirta, matai biggrin.gif


joa yra rase kurie tiesiog "graziais gimsta" nei jiems kotletus kept, nei dirbt, nei vaikus augint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2014 12 17, 12:25)
joa yra rase kurie tiesiog "graziais gimsta" nei jiems kotletus kept, nei dirbt, nei vaikus augint  biggrin.gif

biggrin.gif sm šlifuotojų rasė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 15:10)
merginos, temutė atsigavo, nes įsikišo agresorius. Ji tyčia taip elgiasi, geriausias metodas - ignoruoti. O kur ta tema, kur visos gražiai bendrauja? Gal persikelsiu tenai su savo neramumais unsure.gif

Va čia:
http://www.supermama...?...987176&st=0

QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 15:19)
Puiku, tema jau apskųsta moderatorei. Remiamasi net  praeitų metų persona, kuri dėdavo daug daugtaškių.

Nu ir žmonės.  blink.gif

Ar pilnatis?

O kur galima paskaityt tą skundą? biggrin.gif Bet tai ot tvarkdarės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 17 gruodžio 2014 - 16:59
ou je, kaip tema atsigavo. pasirodo reikia tik muštynių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 14:24)
Aš nemėgstu marazmų, bliovimų, kaip viskas blogai. Realiai tai viskas gerai.  Nemiršti? Darbą turi? Šeimoj visi sveiki? Ko dar gali reikėti? Gyvenk ir džiaukis.


O man atrodo, kad žmonės kurie labai nori įpiršti kitiems džiaugsmingą gyvenimą ir niršta dėl to kad jiems nepavyksta, iš tikrųjų patys sau norėtų tai įpiršti, ir jiems sunkiai sekasi. Jeigu tu būtum tokia laiminga, pasidalintum švelniai savo ta būsena, ir nepykdama ant kitų, kad jie tokios neturi. Tavo nemokėjimas skaičiuoti irgi yra prie "psichinių sutrikimų", bent jau amerikos žinynuose tai tikrai. Bet niekas neužsipuolė gi su priekaištu "oi oi nežinojau tokiu būdu ir sirgt galima".
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 17, 16:36)
biggrin.gif sm šlifuotojų rasė  biggrin.gif


Svieto lygintojos..duoc i rankas lygintuva ir lai pracujut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 11:16)
beje, mane stebina mitas, kad neįmanoma susirasti darbo, nes bent jau mano aplinka skundžiasi, kad ieško darbuotojų


Nu, čia amžina problema, ieškantys darbo mato vienaip, ieškantys darbuotojų kitaip.
Šiaip, kai turi normalią patirtį ir gerą specialybę, problemų aišku mažiau. Bet tokiems va paprastiems žmonėms tai užburtas ratas, nes eina per pokalbius, ir vis tam darbdaviui kas nors netinka, ir visur minimumus siūlo, ir sąlygas nežmoniškas.
Aš pvz nedaug ką ir sugebėčiau dirbt, ir dėl durnos specialybės ir durnos asmenybės. Neatlaikau įtampos jau vien pokalbyje. Kartais be to atvirai pasako kad iš viso per sena, vos ne gyvenimas tokiems baigtas. Kiti aišku ėda kad turi pradėt nuo bet ko. Sunku jau vos ne pensijai artėjant vis pradėdinėt. Aišku atrodau tinginė ir parmazonė. Bet man darbo paieškos tokia pažeminimo mėsmalė, labai norisi išvengt ar atitolint, ypač kai geriau jautiesi.

Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 15:19)
Puiku, tema jau apskųsta moderatorei. Remiamasi net  praeitų metų persona, kuri dėdavo daug daugtaškių.


Aš tai vat nesuprantu. Nuo pavasario tema stovėjo beveik tuščia, galėjo visos tos jogos ir kas nori kultūringai pasakotis apie depresiją, ar dar kaip "į temą". Tai ne, tylėjo. Dabar įlindo paauklėt kad šnekos netinka.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 17, 17:22)
ou je, kaip tema atsigavo. pasirodo reikia tik muštynių smile.gif
Papildyta:
O man atrodo, kad žmonės kurie labai nori įpiršti kitiems džiaugsmingą gyvenimą ir niršta dėl to kad jiems nepavyksta, iš tikrųjų patys sau norėtų tai įpiršti, ir jiems sunkiai sekasi. Jeigu tu būtum tokia laiminga, pasidalintum švelniai savo ta būsena, ir nepykdama ant kitų, kad jie tokios neturi. Tavo nemokėjimas skaičiuoti irgi yra prie "psichinių sutrikimų", bent jau amerikos žinynuose tai tikrai. Bet niekas neužsipuolė gi su priekaištu "oi oi nežinojau tokiu būdu ir sirgt galima".

Aš ant nieko nepykstu. Be to, lengvai galiu pasakyti, kad esu durna, nes nemoku skaičiuoti. Dzin. Nu durna dėl skaičių, taip ir yra. Kitaip nebus. Niekaip nesuprantu, kur kas čia agresiją mato. Dėl mamos klausė: mano mama prieš mėnesį vėžį išsioperavo. Nė velnio nebijojo operacijos, tikėjo, kad 100 proc. viskas bus gerai ir to gydymo bus gana. Taip ir buvo: nereikėjo nei spinduliuotės, nei chemijos. Atbuvo sanatorijoj ir grįžo namo. Nieko nebijojo ir tikėjo, kad bus gerai. Aš galiu žvengt iš savęs, išsivadinti save durna su kvaila galva, netinkama skaičiams. Ir kas? Nuo to tik pasijuoksiu dar labiau. Na, patrukdė darbui, išsisukau ir valio. Nuo to tikrai nepablogėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 17, 15:19)
Man irgi reikia darbo. biggrin.gif Gal kas žinot kokį kūrybinį? Jei kažko nemoku, išmoksiu. biggrin.gif Iš tikro, žiūrinėjuos tam tikroj srity, pagal išsilavinimą ir patirtį, tik, šiuo metu, visai nėr kur pasisiūlyti. 


O tu iš ano pati išėjai?
Su tavo darbo pobūdžiu, turbūt rastum ką nors. Tik aišku tokioj būsenoj tai kančia ieškot.

Sunku skaityt iš tikrųjų. Man grėstų panašus likimas, tik dar nėra blogai, nes geros emocijos nusveria. Tai laikau viską uždarius ir bandau negalvot, kol migla neužėjo. O spręst vis tiek reikės.
Papildyta:
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 17:40)
Ir kas? Nuo to tik pasijuoksiu dar labiau. Na, patrukdė darbui, išsisukau ir valio. Nuo to tikrai nepablogėsiu.


Džiaugiuosi dėl tavo mamos.
Ir dėl tavęs.
Bet ko tu nerviniesi kad kažkas serga depresija. Na ir čia gi daug kas pasijuokia iš savo depresijos. Be ironijos nežinau kaip reiktų išgyvent.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 17, 16:55)

O kur galima paskaityt tą skundą?  biggrin.gif Bet tai ot tvarkdarės.

http://www.supermama...;#entry68121126

Po to "sušvelnino" savo toną ir truputį pataisė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 17 gruodžio 2014 - 17:51
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 17, 16:11)
KOKIA GERA MINTIS
KODEL JI MAN NEŠOVĖ
AŠ TIKRAI DURNELĖ

ar čia sarkazmas? unsure.gif Aš kalbėjau apie savo ketinimus. Yra tokia galimybė, bet nelabai reali, bet nežinau, ko daugiau griebtis, juk amžinai be darbo nesėdėsiu...

QUOTE(Lining @ 2014 12 17, 16:55)
Va čia:
http://www.supermama...?...987176&st=0
O kur galima paskaityt tą skundą?  biggrin.gif Bet tai ot tvarkdarės.

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JOGA @ 2014 12 17, 14:36)
Gal peržvelgtumėt kas vyksta temoje "Depresija" ypatingai paskutiniuose 10-15 postų..... doh.gif
Yoda pastabos iš anksčiau yra labai taiklios.
Manau, moderatoriai tam ir yra, kad temos būtų tvarkingos, o depresijos tema labai jautri, todėl gaila, kad ji tokia menkavertė dėl ten "dalyvaujančių" forumo dalyvių, pliurpiančių apie bele ką - kad ir apie darbo skelbimus....

tai ir aš esu apskųsta? unsure.gif Atsiprašau, jei negalima rašyti apie tai, kas man kelia nerimą. Bet tai esminis dalykas man. Pasistengsiu susilaikyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 17:49)
Po to "sušvelnino" savo toną ir truputį pataisė.


Ne, nu trūksta žodžių. Depresikas pasirodo šiukštu negali apie darbą kalbėt.
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 17, 16:16)
Na yr fainių žmonių, ko čia širstat, kūtvėlos biggrin.gif

Širstam, nes esam piktos ir nelaimingos.

QUOTE(BFH @ 2014 12 17, 16:25)
joa yra rase kurie tiesiog "graziais gimsta" nei jiems kotletus kept, nei dirbt, nei vaikus augint  biggrin.gif

Čia apie mane biggrin.gif

QUOTE(kliomba @ 2014 12 17, 17:22)
ou je, kaip tema atsigavo. pasirodo reikia tik muštynių smile.gif


Veiksmo, veiksmo žmonėms reikia. smile.gif

QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 17:49)
http://www.supermama...;#entry68121126

Po to "sušvelnino" savo toną ir truputį pataisė.

Dėkui.

QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 17:59)
tai ir aš esu apskųsta? unsure.gif Atsiprašau, jei negalima rašyti apie tai, kas man kelia nerimą. Bet tai esminis dalykas man. Pasistengsiu susilaikyti... 4u.gif

Aišku apskųsta. Galėtų sąrašiuką pridėt, apie ką galima kalbėt depresijos temoj.
Bet tai tema tokia jautri, tokia jautri, kad galima ateit ir apdergt visus.
Atsakyti