Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(bučkis @ 2014 12 17, 13:05)
o gal ir tu sau per didelius reikalavimus keli, eini į aukštesnes pozicijas, gal nuo kažko papraščiau reikia pradėti, nes man atrodo kad svarbu apskritai- pradėti. labai nenoriu patarinėti, nes tai daryti labai nesunku...kitam. galėčiau patarinėti ir patarinėti bet kažkaip labia nelogišaki gaunasi iš nesusistvarkančio su paties jausmais.

taikau į paprastas pozicijas, atitinkančias mano patirtį, išsilavinimą ir sugebėjimus... Bet jau porą kartų (iš nedaug) yra buvę, kad pakviečia į poziciją, kur visai netinku, didžiulė patirties stoka (darbo sudėtingumas neatsispindi skelbime), tada net ne gaila, kad nepasirenka, atrodo, savaime suprantama. Išgyvenu dėl realių progų, kur tereikėjo kaip asmenybei būti patrauklesnei...

QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 14:26)
deraramos, va žinau, kas ieško labai kieto su patirtim pardavimų vadybininko. bet sakė, reik nu laaaaabai kieto.

laaabai kietų patys darbai ieško 4u.gif aš net į "nekietus" pardavimus nenoriu eiti, bijau, kad nesugebėsiu derybų vesti, parduoti ir panašiai.

QUOTE(Lining @ 2014 12 17, 14:46)
Tik jau nereikia... Paskui tokie studentai ir neranda darbo metų metus.
Išsiaiškinsim pačios. Yra kita depresijos temutė, ten visos labai gražiai bendrauja 4u.gif

merginos, temutė atsigavo, nes įsikišo agresorius. Ji tyčia taip elgiasi, geriausias metodas - ignoruoti. O kur ta tema, kur visos gražiai bendrauja? Gal persikelsiu tenai su savo neramumais unsure.gif

Šiandienos planas įvykdytas trečdaliu - pasportavau, į paskaitą nenuėjau, bet dar reikia prie mokslų prisėsti padirbėti...
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 15:10)
taikau į paprastas pozicijas, atitinkančias mano patirtį, išsilavinimą ir sugebėjimus... Bet jau porą kartų (iš nedaug) yra buvę, kad pakviečia į poziciją, kur visai netinku, didžiulė patirties stoka (darbo sudėtingumas neatsispindi skelbime), tada net ne gaila, kad nepasirenka, atrodo, savaime suprantama. Išgyvenu dėl realių progų, kur tereikėjo kaip asmenybei būti patrauklesnei...
laaabai kietų patys darbai ieško 4u.gif aš net į "nekietus" pardavimus nenoriu eiti, bijau, kad nesugebėsiu derybų vesti, parduoti ir panašiai.



gal ties tuo savęs pristatymu ir reiktų padirbėti? jei rastum jėgų, žinoma.
Atsakyti
Puiku, tema jau apskųsta moderatorei. Remiamasi net praeitų metų persona, kuri dėdavo daug daugtaškių.

Nu ir žmonės. blink.gif

Ar pilnatis?
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 08:45)
Oho... visada galvojau, kad depresija yra išsidirbinėjimas ir nieko daugiau. Kad nusimuilinti nuo darbų ir t.t., apsimetus, kad sergu. Vėžys va, liga, širdies nepakankamumas liga, o čia... Pasirodo, kad ir depresija išmąstyta iki ligos.

Kaip Jums būtų geriau: 1. kad mama netikėtai nusižudytų nuo depresijos; 2. kad nuo vėžio. Nelinkiu to, tačiau visi kada nors mirsime. Kaip sveikam, optimizmu trykštančiam žmogui atrodo geriau? Linkiu nesužinoti, ką reiškia nepasikelti iš lovos ir rytais tikra ta žodžio prasme vemti nuo gyvenimo, užuosti nesamus lavonų kvapus ir t.t. ir pan., t.y., patirti visa tai, ką patiria nuo depresijų kenčiantys žmonės.
Norėčiau užjausti, jei egzistuoja žmonių, visiškai negebančių skaičiuoti - pati, ko gero, seniai būčiau dėl to galą pasidariusi, nes kentėčiau nuo nepilnavertiškumo ir atrodytų tragedija, gėda. Linkiu tolesnės laimės gyvenime. Be sarkazmo.

QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 12:51)
Katinas nudrėskė tapetus ir numetė kompą nuo stalo. 0 emocijų. Kambary skraido balionėlis.

Joo. Man jei katinas ir sudaužo ką, kambaryje balaganas, 0 emocijų. Bet gal čia gerai - juk tai tokios gyvenimo smulkmenos. Laikykis.

Man irgi reikia darbo. biggrin.gif Gal kas žinot kokį kūrybinį? Jei kažko nemoku, išmoksiu. biggrin.gif Iš tikro, žiūrinėjuos tam tikroj srity, pagal išsilavinimą ir patirtį, tik, šiuo metu, visai nėr kur pasisiūlyti. unsure.gif Visa laimė, kad neteks 5metus nedirbti, nes:
a ) nusižudysiu užsidepresavus (sorry, gal per dažnai aš čia apie tas žudynes, iš tikro nesiruošiu, bet, juk, negalima atmesti tikios galimybės, kas atrodo visų problemų sprendimas);
b ) mirsiu badu, nes kas gi mane išlaikys;
c ) parazituoti ant kažkieno sprando, pvz., kokio turtingo diedo, neleidžia moraliniai įsitikinimai, todėl tokio varianto nėra, yra nebent d) - vis tiek ką nors turėsiu sugalvoti, dirbti, kad išsilaikyti finansiškai.
Seniau daug skųsdavausi. Iš tikro, nebus iš manęs nei gero žmogaus, nei darbuotojo, nei dar ko gero. Vos užlipu laiptais į 4a, nueinu į parduotuvę. Iki viešo transporto stotelės nueiti nelengva. Lyg kas būtų primynęs mane. Nu neturiu energijos, sveikatos, traukia depresuoti lovos ir nors tu ką. Galiu ištisas dienas nieko neveikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 17 gruodžio 2014 - 15:22
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 15:19)
Puiku, tema jau apskųsta moderatorei. Remiamasi net  praeitų metų persona, kuri dėdavo daug daugtaškių.

Nu ir žmonės.  blink.gif

Ar pilnatis?


o koks motyvas? biggrin.gif atėjau į svetimus namus, pamačiau, kad, blin, grindys dulkėtos, nu ir namas, kaip susinervinau, tai ir iškviečiau policiją?

šiaip čia galėjo būti kieno nors antras ar tryliktas nikas, atėjo kieno nors gelbėti ir padarė tvarką biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2014 12 17, 15:19)
Man irgi reikia darbo. biggrin.gif Gal kas žinot kokį kūrybinį? Jei kažko nemoku, išmoksiu. biggrin.gif Iš tikro, žiūrinėjuos tam tikroj srity, pagal išsilavinimą ir patirtį, tik, šiuo metu, visai nėr kur pasisiūlyti.  unsure.gif Visa laimė, kad neteks 5metus nedirbti, nes:
a ) nusižudysiu užsidepresavus (sorry, gal per dažnai aš čia apie tas žudynes, iš tikro nesiruošiu, bet, juk, negalima atmesti tikios galimybės, kas atrodo visų problemų sprendimas);
b ) mirsiu badu, nes kas gi mane išlaikys;
c ) parazituoti ant kažkieno sprando, pvz., kokio turtingo diedo, neleidžia moraliniai įsitikinimai, todėl tokio varianto nėra, yra nebent d) - vis tiek ką nors turėsiu sugalvoti, dirbti, kad išsilaikyti finansiškai.
Seniau daug skųsdavausi. Iš tikro, nebus iš manęs nei gero žmogaus, nei darbuotojo, nei dar ko gero. Vos užlipu laiptais į 4a, nueinu į parduotuvę. Iki viešo transporto stotelės nueiti nelengva. Lyg kas būtų primynęs mane. Nu neturiu energijos, sveikatos, traukia depresuoti lovos ir nors tu ką. Galiu ištisas dienas nieko neveikti.


eina sau, užjaučiu. pati tik dalinai tą apatiją, bejėgiškumą esu patyrusi, tai sunku skaityt, kaip būna.
aš tai vienu šiuo metu neatsidžiaugiu - kad sportuoju. pajutau, kad dalį liūdesio maždaug per mėnesį nuėmė nieko daugiau papildomai nedarant. prisigamina, matyt, džiaugsmų besportuojant, kurie kažkiek neutralizuoja ir palaiko sąlyginai normalią egzistenciją. nors ruduo ganėtinai sunkus buvo. duobės.
Papildyta:
gal reik moderatorei duoti ir daugiau bereikalingo darbo ir paprašyti ištrinti JOGA temą http://www.supermama...?...=953137&hl=, nes jau net 14 dienų nuo jos sukūrimo praėjo, o niekas nekomentuoja, o juk turėtų komentuoti, tema juk skirta moterų klimaksui, svarbi ir aktuali. arba ne, siūlau temos "Depresija" dalyves įpareigoti komentuoti JOGA temoje, kad ji nebūtų tokia tuščia.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 14:49)
Būtinai. Nes jeigu kažkur, kur manęs nėra, kažkas vyksta ne taip, kaip aš norėčiau, kad vyktų, jei aš ten būčiau, tai būtinai reik moderatoriaus.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif baik dirbt negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 15:14)
gal ties tuo savęs pristatymu ir reiktų padirbėti? jei rastum jėgų, žinoma.

ir tai per tuos pokalbius būnu kaip ne sava, šypsausi, apsimetu pozityvia, linksma, žinoma, ne per daug, maloniai, profesionaliai bendrauju ir t.t. Realiai atsiskleidžiu jau darbe, kad esu niūri, nepasitikinti savimi, visada "mažesnė" už kitus, todėl netrunka užsilipti ant galvos.. O ir aš neparodau savo sugebėjimų, nuvertinu save kitų akyse. Bet ką aš čia kalbu, apskritai tą darbą dabar reikia gauti. Trūksta ir pasiūlymų. Dabar išvis nieko. Atsišaukia tik kas iš lapkričio mėnesio. O šį mėnesį praktiškai nebuvo kur siųsti. Įgimta charizma nepasižymiu, o jos išmokti labai sunku. Turiu knygą nusipirkusi, bet atrodo fiziškai sunku ją taikyti praktiškai.

QUOTE(Night13 @ 2014 12 17, 15:19)
Kaip Jums būtų geriau: 1. kad mama netikėtai nusižudytų nuo depresijos; 2. kad nuo vėžio. Nelinkiu to, tačiau visi kada nors mirsime. Kaip sveikam, optimizmu trykštančiam žmogui atrodo geriau? Linkiu nesužinoti, ką reiškia nepasikelti iš lovos ir rytais tikra ta žodžio prasme vemti nuo gyvenimo, užuosti nesamus lavonų kvapus ir t.t. ir pan., t.y., patirti visa tai, ką patiria nuo depresijų kenčiantys žmonės.
Norėčiau užjausti, jei egzistuoja žmonių, visiškai negebančių skaičiuoti - pati, ko gero, seniai būčiau dėl to galą pasidariusi, nes kentėčiau nuo nepilnavertiškumo ir atrodytų tragedija, gėda. Linkiu tolesnės laimės gyvenime. Be sarkazmo.
Joo. Man jei katinas ir sudaužo ką, kambaryje balaganas, 0 emocijų. Bet gal čia gerai - juk tai tokios gyvenimo smulkmenos. Laikykis.

Man irgi reikia darbo. biggrin.gif Gal kas žinot kokį kūrybinį? Jei kažko nemoku, išmoksiu. biggrin.gif Iš tikro, žiūrinėjuos tam tikroj srity, pagal išsilavinimą ir patirtį, tik, šiuo metu, visai nėr kur pasisiūlyti.  unsure.gif Visa laimė, kad neteks 5metus nedirbti, nes:
a ) nusižudysiu užsidepresavus (sorry, gal per dažnai aš čia apie tas žudynes, iš tikro nesiruošiu, bet, juk, negalima atmesti tikios galimybės, kas atrodo visų problemų sprendimas);
b ) mirsiu badu, nes kas gi mane išlaikys;
c ) parazituoti ant kažkieno sprando, pvz., kokio turtingo diedo, neleidžia moraliniai įsitikinimai, todėl tokio varianto nėra, yra nebent d) - vis tiek ką nors turėsiu sugalvoti, dirbti, kad išsilaikyti finansiškai.
Seniau daug skųsdavausi. Iš tikro, nebus iš manęs nei gero žmogaus, nei darbuotojo, nei dar ko gero. Vos užlipu laiptais į 4a, nueinu į parduotuvę. Iki viešo transporto stotelės nueiti nelengva. Lyg kas būtų primynęs mane. Nu neturiu energijos, sveikatos, traukia depresuoti lovos ir nors tu ką. Galiu ištisas dienas nieko neveikti.

Night, o iš ko dabar gyveni? Ir tu laikykis. Manau "parazituoti" dar ne blogiausias variantas. Bent yra terpė kažkam įvykti. O jei visiškai nebūtų galimybių, eitume po konteinerius kuistis ar parsidavinėti? doh.gif Aš tai pamąstau apie išvykimą į užsienį, bet tik dėl pinigų. Tarkim, padirbti kokioj skalbykloj Norvegijoj kelis mėnesius ir toliau sėdėti namie. Nes jei nerasiu darbo, sėdėti namie - peilis. Na čia jau labai į lankas nusvaigau. Tos energijos kažkaip įmanoma atrasti. Svarbu, noras išlikęs. Vis laukiu, kol gyvenimas įsibėgės, nes dabar jis tarsi užstrigęs. Tokią stadiją vadinu vegetatyvine. Bet jei ji įsisenėja, gero nelauk. Pradeda ėsti iš vidaus, nusilpnina žmogų ir jis ilgainiui gali sugriūti taip, kad nebepajėgs atsitiesti.
Papildyta:
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 15:30)
gal reik moderatorei duoti ir daugiau bereikalingo darbo ir paprašyti ištrinti JOGA temą http://www.supermama...?...=953137&hl=, nes jau net 14 dienų nuo jos sukūrimo praėjo, o niekas nekomentuoja, o juk turėtų komentuoti, tema juk skirta moterų klimaksui, svarbi ir aktuali. arba ne, siūlau temos "Depresija" dalyves įpareigoti komentuoti JOGA temoje, kad ji nebūtų tokia tuščia.

jau METUS ir 14 dienų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 15:41)
jau METUS ir 14 dienų 4u.gif


aš tokia neatidi. čia vis dėl tos išsigalvotos depresijos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 10:49)
Būtinai. Nes jeigu kažkur, kur manęs nėra, kažkas vyksta ne taip, kaip aš norėčiau, kad vyktų, jei aš ten būčiau, tai būtinai reik moderatoriaus.


biggrin.gif bet tai eina sau, kaip neturi ką veikt moteriškė biggrin.gif

Nekreipkit jūs dėmesio. SpeciJaliai biggrin.gif gi trolina, nuo pat pradžių.
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 11:19)
Puiku, tema jau apskųsta moderatorei. Remiamasi net  praeitų metų persona, kuri dėdavo daug daugtaškių.

Kas čia tokia mastau.gif
Aš daugtaškius lb mėgstu dėliot, tai parūpo kas čia dar tokia buvo. Einu pasiciekavinsiu biggrin.gif

Ahoy visoms.
Bl kaip ta molekulė nemiega, nu absoliučiai nemiega dienom wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 15:41)
Aš tai pamąstau apie išvykimą į užsienį, bet tik dėl pinigų. Tarkim, padirbti kokioj skalbykloj Norvegijoj kelis mėnesius ir toliau sėdėti namie.

KOKIA GERA MINTIS
KODEL JI MAN NEŠOVĖ
AŠ TIKRAI DURNELĖ
Atsakyti
Ale rimts kaip linksma-manau reiktu be moderatoriu dar "priziuretoju" komanda sukurt-but vos ne kaip kalejime-priziuretu ka mirtingos daro ne taip

cia vos randi laiko bent perskaityt ka vienoje temoje raso.. pavydziu zmonems tokio neturejimo kas veikt
Atsakyti
Aj joa, Yoda ten gi buvo atbridus biggrin.gif
Na yr fainių žmonių, ko čia širstat, kūtvėlos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(BFH @ 2014 12 17, 12:12)
cia vos randi laiko bent perskaityt ka vienoje temoje raso.. pavydziu zmonems tokio neturejimo kas veikt

O ką? Kas čia yr- op op perlėkei per visas temas, tvarką op op padarei!
Negi veikt turi ką!? Kotletus kept ne kiekvienam mirtingajam skirta, matai biggrin.gif
Atsakyti