Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 16, 10:16)
Night, kaip Tu po nakties?

ačiū. ne kažką. dar neatsikėliau.
kokios jūs piktos moterys. aš pyktį jauču laaabai retai. bet kartais rodau principus. ala "turėčiau pykti". nu bet kaip mane bet koks šudukas išmuša iš vėžių. doh.gif nei ratukai nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 16, 14:16)
ačiū. ne kažką. dar neatsikėliau.
kokios jūs piktos moterys. aš pyktį jauču laaabai retai. bet kartais rodau principus. ala "turėčiau pykti". nu bet kaip mane bet koks šudukas išmuša iš vėžių.  doh.gif nei ratukai nepadeda.

Tavo vietoj aš rimtai galvočiau apie terapiją.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 16, 11:56)
Parašei kaip apie mane. Net normalesnė pasijaučiau. smile.gif


Prašom biggrin.gif
p.s. greičiausiai šitas nesusivaldymas ir to pykčio sureikšminimas yra mūsų bendros ligos simptomas. aš pvz savo pyktį neadekvačiai vertinu, jis man atrodo toks stiprus, toks stiprus, kad niekas kitas tokio stipraus nemoka biggrin.gif

QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 12:08)
stokit i eile.

Alonso Cano, The Miraculous Lactation of Saint Bernard, c. 1650


aš kavos negeriu, o su arbata laktacijos produktas man neskanus. gal baby jesus galėtų paleisti konjako vietoj laktacijos? rolleyes.gif

QUOTE(Night13 @ 2015 01 16, 14:16)
ačiū. ne kažką. dar neatsikėliau.
kokios jūs piktos moterys. aš pyktį jauču laaabai retai. bet kartais rodau principus. ala "turėčiau pykti". nu bet kaip mane bet koks šudukas išmuša iš vėžių.  doh.gif nei ratukai nepadeda.


pyktis yra natūrali ir įprasta emocija, kurią visi jaučia ir turi jausti. per didelis ar per silpnas jis indikuoja, mano galva, tam tikrus emocinius sutrikimus. mano bėda - ilgą laiką slopintos emocijos, neįsisąmonintos nuoskaudos ir pan., todėl nemoku normaliai pykti: papykti ir pamiršti. Vietoj to prarauna nesveikai.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 16, 14:40)
Prašom biggrin.gif
p.s. greičiausiai šitas nesusivaldymas ir to pykčio sureikšminimas yra mūsų bendros ligos simptomas. aš pvz savo pyktį neadekvačiai vertinu, jis man atrodo toks stiprus, toks stiprus, kad niekas kitas tokio stipraus nemoka biggrin.gif
aš kavos negeriu, o su arbata laktacijos produktas man neskanus. gal baby jesus galėtų paleisti konjako vietoj laktacijos?  rolleyes.gif
pyktis yra natūrali ir įprasta emocija, kurią visi jaučia ir turi jausti. per didelis ar per silpnas jis indikuoja, mano galva, tam tikrus emocinius sutrikimus. mano bėda - ilgą laiką slopintos emocijos, neįsisąmonintos nuoskaudos ir pan., todėl nemoku normaliai pykti: papykti ir pamiršti. Vietoj to prarauna nesveikai.

O pasirodo, dar ir aš moku. biggrin.gif Nors tai nėra vyraujanti mano emocija. Turėjau draugę iš dienos stacionaro, va ten tai piktas žmogus. Nekentė visko ir visų, pati dėl to jautėsi labai blogai, nes kankino nuolatinė įtampa. Tada dar pagalvojau, kad nerimas visgi mažesnė blogybė nei pastovus pyktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 16 sausio 2015 - 14:59
QUOTE(Lining @ 2015 01 16, 15:19)
Tavo vietoj aš rimtai galvočiau apie terapiją.

kiek galima tais plepalais maitintis... jokios naudos iš jų.
Papildyta:
man reikia valios pastangom kažkaip kapstytis.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 16, 15:11)
man reikia valios pastangom kažkaip kapstytis.

reikia normaliu vaistu, jokia terapija nepades. niekaip nesuprantu, kaip negali parinkti vaistu. tobula nebus be abejo. su ups&downs. kartais labai. bet TURI galeti parinkti vaistus. nenori atsigult i psichuske, gal ten pritaikytu ziuredami per rakto skyle.
tik atvirai pasakius, malonumas tai menkas.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 18:01)
reikia normaliu vaistu, jokia terapija nepades. niekaip nesuprantu, kaip negali parinkti vaistu. tobula nebus be abejo. su ups&downs. kartais labai. bet TURI galeti parinkti vaistus. nenori atsigult i psichuske, gal ten pritaikytu ziuredami per rakto skyle.
tik atvirai pasakius, malonumas tai menkas.

taikyti ir pritaikyti man tie vaistai. seniai žinau, kad stebuklo nepadarys.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 16, 15:11)
kiek galima tais plepalais maitintis... jokios naudos iš jų.
Papildyta:
man reikia valios pastangom kažkaip kapstytis.

O kodėl tu taip nusiteikus prieš terapiją? Taip, ji tinka ne visiems, bet man tai labai labai padėjo. Nu ką gali žinot, kodėl nepabandyt? Aišku, dar ir tų terapeutų visokių yra, po savo pirmos galvojau: daugiau niekada niekada. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 16, 08:13)
Normalu tai, kas tinka daugumai žmonių. O kai masė vertina kitaip, sunku vertinti save pagal susipaišytus savo kriterijus. Aš vien dėl to, kad vaikų nenoriu, dažnai girdžiu, kad esu nenormali. Bl. man jiems į dantis spirti norisi. O tas žodis „nenormali“ persekioja mane nuo vaikystės, tėvo nuolatinis kartojimas „visų vaikai kaip vaikai, tik šita nenormali“ paliko pėdsaką. Ir tik neseniai pradėjau susitaikyt su savim ir sau patikt.
Tiesa, kaip tu, gal jau gyveni su šeima?

Nebūtinai, aš, tarkim, santykiuose labiausiai bijau kontroliavimo ir išnykti tame „mes“.

O taip!ir as ta daznai girdziu del vaiku nenoro ir svetimu vaiku nemylejimo,nes gi "visi vaikai tokie mieli".pasakiau draugei,kad jei man gimtu nesveikas vaikas,tai neauginciau jo tikrai.tai toks baisus ir bejausmis zmogus likau.nors cia ta nuomone kas butu jeigu butu....
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 16, 19:50)
O kodėl tu taip nusiteikus prieš terapiją? Taip, ji tinka ne visiems, bet man tai labai labai padėjo. Nu ką gali žinot, kodėl nepabandyt? Aišku, dar ir tų terapeutų visokių yra, po savo pirmos galvojau: daugiau niekada niekada.  doh.gif

ar tu manai neišmėginta? keletą skirtingų... mane pražliumdo, matyt, iš savigailos, bet pasišnekėti aš ir taip turiu su kuo, jei noriu. ir skirtumo nematau "teisingi klausimai, bla bla". nesakau, kad niekada. bet tikrai nebematau tame prasmės.

kaip prieš kokią val. raudojau ir be psicho... doh.gif nu nieko. mažiau myšiu.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 16, 08:13)
Normalu tai, kas tinka daugumai žmonių. O kai masė vertina kitaip, sunku vertinti save pagal susipaišytus savo kriterijus. Aš vien dėl to, kad vaikų nenoriu, dažnai girdžiu, kad esu nenormali. Bl. man jiems į dantis spirti norisi. O tas žodis „nenormali“ persekioja mane nuo vaikystės, tėvo nuolatinis kartojimas „visų vaikai kaip vaikai, tik šita nenormali“ paliko pėdsaką. Ir tik neseniai pradėjau susitaikyt su savim ir sau patikt.
Tiesa, kaip tu, gal jau gyveni su šeima?

Nebūtinai, aš, tarkim, santykiuose labiausiai bijau kontroliavimo ir išnykti tame „mes“.



bet parašei žodį "bijau"....jei nemegsti, tada kitas atspalvis jau ir pilnavertiskuose santykiuose lieka du atskiri asmenys, niekur neisnyksta, i mes netampa.....

QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 10:39)
kur gi ne. dar pamirsai prideti: is vaikystes traumu, menkos savivertes, nepilnavertiskumo, nesugebejimo saves priimti, pykcio, pagiezos, pavydo, silpnumo ir whatever you name.




Linging, o tau koks skirtumas, kad kazkas sako, kad esi nenormali (beje, mano poziuriu esi itin normali)? tu nervinies, tavo laime duzta i sukes ir nori ciulpti lexa?

BS one day at the time. po to dzenbudizmo praktikos. gal tau padetu. photo turetum uzdeti tu.

Night, tu nekaltink saves. pagirk. visada zinok galima save uz kazka pagirti. kad uz persivertima ant kito sono.

veliau, gal parasysiu. nes mane debilai apsede ir vis beldzia i duris. ir tas garsas uuuuu u uuuuu u, suprask siubuoja. o pakeliu galva, ten nieko nera. tai nezinau ar as dionisas ar damoklas. cia matyt pasirinkimo reikalas.



na tai kas suformavo tavo toki poziuri? baimiu turim visi. ir poziuri formuoja daug kas.

bet musu poziuris yra tik musu.
Atsakyti
skiriu visoms mums smile.gif ir dar siūlau temos pavadinimą keisti į Совы нежные, gal mažiau atsitiktinių užeis smile.gif

Siurprizas

prancūzai nusprendė rusiškai padainuot:

Совы нежные

Я на чердаке лежу у себя на дому.
Мне скучно до зарезу Бог знает почему.
Вдруг, слышу за собою совы нежные –
У-юй у меня на душе стало веселее
А-лай-лай-лай стало веселее

Я по дороге иду к другу-разбойнику,
Mне тоскливо одному в незнакомом краю.
Вдруг, слышу за собою совы нежные –
У-юй у меня на душе стало веселее
А-лай-лай-лай стало веселее.

Я на веревке вишу, ногами болтаю,
Мне очень бы хотелось побольше воздуху.
Вдруг, слышу за собою совы нежные –
У-юй у меня на душе стало веселее
А-лай-лай-лай стало веселее.

Я в большом котле киплю у черта на пиру,
Мне плакать уж ни к чему ни свет ни в голову
Вдруг, слышу за собою совы нежные –
У-юй у меня на душе стало веселее
А-лай-лай-лай стало веселее.

Я на чердаке лежу у себя на дому.
Мне скучно до зарезу Бог знает почему.
Вдруг, слышу за собою совы нежные –
У-юй "Cпоем вместе е-ла-ла-ла-лай-лай" -
Говорю я сове.

atlieka: Les Pires
Atsakyti