Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 01:02)
ne tame esme. normalumas pats is saves neturi kriteriju. tik tu pati juos susipaisai. ir jo vertinimas pagal mase dazniausia neatitiks tavojo. ir gerai.
atsipindek nenormalu. ir tai tau taps normaliu.

pagal savo "susipaišymą" ir vemiu. o tas nerimas... mega_shok.gif apsivemsiu ir fiziškai tuoj. o šiaip aš jau galiu laikyt save nieko neveikimo čempione.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 16 sausio 2015 - 00:11
imk narkotiku ir eik miegot. ryt persipaisysi.
Atsakyti
Drugsai po liežuviu. Aš beviltiška
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 15, 23:05)
santuoka, kaip santuoka is esmes neturi jokios reiksmes. visi turi savus susitarimus ir tiek. tas pavadinimas/isipareigojimas nieko vertas. galiausia niekas nieko niekam negarantuoja. o ir bent jau as, tai ir nenoreciau. man visokios tokio tipo garantijos tik sukeltu itaruma.




tau neturi, kitam turi ir daug. kiekvienas kalbam pagal savo paziuras.

tavo poziuris yra is gynybiskumo, baimiu, nepasitikejimo.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 00:02)
ne tame esme. normalumas pats is saves neturi kriteriju. tik tu pati juos susipaisai. ir jo vertinimas pagal mase dazniausia neatitiks tavojo. ir gerai.
atsipindek nenormalu. ir tai tau taps normaliu.

Normalu tai, kas tinka daugumai žmonių. O kai masė vertina kitaip, sunku vertinti save pagal susipaišytus savo kriterijus. Aš vien dėl to, kad vaikų nenoriu, dažnai girdžiu, kad esu nenormali. Bl. man jiems į dantis spirti norisi. O tas žodis „nenormali“ persekioja mane nuo vaikystės, tėvo nuolatinis kartojimas „visų vaikai kaip vaikai, tik šita nenormali“ paliko pėdsaką. Ir tik neseniai pradėjau susitaikyt su savim ir sau patikt.
Tiesa, kaip tu, gal jau gyveni su šeima?
QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 16, 07:15)
tavo poziuris yra is gynybiskumo, baimiu, nepasitikejimo.

Nebūtinai, aš, tarkim, santykiuose labiausiai bijau kontroliavimo ir išnykti tame „mes“.
Atsakyti
Night, kaip Tu po nakties?

Cremaster, photo of the day! wink.gif

Aš pastaruoju metu stengiuosi dirbti su savim. Kol kas nesėkmingai, t.y., nesėkmingai ta prasme, kad nėra rezultato, kurio AŠ noriu ir laukiu, bet bent jau krutu. Sportuoju, ketinu dar labiau pasunkinti ir paaktyvinti šią sritį, pradėjau lankyti kursus - ne dėl darbo, o vardan savišvietos, visiškai dėl savęs, o ne dėl kažkokio išorinio tikslo. Mano trumpalaikis tikslas - sugebėti nebegalvoti, kas bus rytoj,. t.y. kaip blogai bus rytoj. Pagyventi šiandien ir šią akimirką. Kartais pavyksta atsijungti nuo visko ir pasinerti akimirkoje, kokia ji bebūtų. Geras jausmas. Norėčiau visada taip sugebėti. Bet kol kas nesugebu. Bet *** - išmoksiu. Iš principo smile.gif

Labai tikėtina, kad niekada nebemiegosiu taip, kaip anksčiau, bet šiuo momentu galvoju, kad aš gal pernelyg ant tos nemigos užsiciklinau ir viską į ją ir per ją suvedžiau tuos trejus metus, tarsi ji būtų vienintelė mano problema. Reik atjunkti viską vertinti vien per nemigos prizmę. Na, jei teks gerti ratus visą likusį gyvenimą - nu ir gersiu. Kai (jei) mano kūną preparuos studentai, suėstos kepenys gal labai gražios bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 16, 07:15)
tavo poziuris yra is gynybiskumo, baimiu, nepasitikejimo.

kur gi ne. dar pamirsai prideti: is vaikystes traumu, menkos savivertes, nepilnavertiskumo, nesugebejimo saves priimti, pykcio, pagiezos, pavydo, silpnumo ir whatever you name.

Linging, o tau koks skirtumas, kad kazkas sako, kad esi nenormali (beje, mano poziuriu esi itin normali)? tu nervinies, tavo laime duzta i sukes ir nori ciulpti lexa?

BS one day at the time. po to dzenbudizmo praktikos. gal tau padetu. photo turetum uzdeti tu.

Night, tu nekaltink saves. pagirk. visada zinok galima save uz kazka pagirti. kad uz persivertima ant kito sono.

veliau, gal parasysiu. nes mane debilai apsede ir vis beldzia i duris. ir tas garsas uuuuu u uuuuu u, suprask siubuoja. o pakeliu galva, ten nieko nera. tai nezinau ar as dionisas ar damoklas. cia matyt pasirinkimo reikalas.

Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 10:39)
Linging, o tau koks skirtumas, kad kazkas sako, kad esi nenormali (beje, mano poziuriu esi itin normali)? tu nervinies, tavo laime duzta i sukes ir nori ciulpti lexa?

Šiaip aš normali, išskyrus mano perdėtas emocijas, tarkim, jei man žmogus nepatinka, aš šalia jo net būt negaliu, pasidarau kaip medinė, nes pyktis net per ausis veržiasi. O negali gi to parodyt, jei tai kolega ar tavo viršininkas. Tai labai išvargina. Pasidairau į kitus, nu normaliai jie bendrauja ir su jiems antipatiškais žmonėmis, va tada ir pasijaučiu nenormalia. Bet kai apie tai pakalbėjau, supratau, kad kvaila dėl to jaustis kažkokia ne tokia.
Kai pasako, kad nenormali klaikiai supykstu. Per daug dažnai tą žodį vaikystėj girdėjau. Lexo nesinori, bet keiktis ir išspardyt tam sakytojui dantis – net labai.
Atsakyti
Aš irgi iš tų žmonių, kurie jei pyksta, tai ant snukio didelėm raidėm tai parašyta. Vengiu žiūrėti į akis, nes, atrodo, nudaušiu žvilgsniu. Dantis sukandus košiu žodžius, viduje toks virpulys atsiranda, kuris trukdo racionaliai mąstyti, tad didelė rizika, kad prisikalbėsu taip, kad maža nepasirodys. Kartais, būna, atsisakau bendrauti su tokiu žmogum. Net jei tai darbo reikalai. Darau viską, VISKĄ, kad išvengčiau tokio bendravimo, galiu projektą sužlugdyti ar nedaryti, atsikratyti, jei man tas žmogus kelia kančią. Kaip tik tokių porą turiu darbinėj aplinkoj, tai žiauru, kaip būna sunku. Kaip užviręs virdulys, kuriam tuoj dangtelį nuneš. Kaip indiškas traukinys, kuris su tuo tūkstančiu indų ant stogo tuoj nuvarys nuo bėgių ir išsitaškys su maksimaliu aukų skaičiumi. Nesugebu susivaldyti kartais, po to gailiuosi. Norėčiau ledo luitą įjungti ant snukio, bet ne-ga-liu. Prarauna.

crem, jo, dzenbudizmo man norėtųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bad Seeds: 16 sausio 2015 - 11:38
QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 16, 11:35)
Aš irgi iš tų žmonių, kurie jei pyksta, tai ant snukio didelėm raidėm tai parašyta. Vengiu žiūrėti į akis, nes, atrodo, nudaušiu žvilgsniu. Dantis sukandus košiu žodžius, viduje toks virpulys atsiranda, kuris trukdo racionaliai mąstyti, tad didelė rizika, kad prisikalbėsu taip, kad maža nepasirodys. Kartais, būna, atsisakau bendrauti su tokiu žmogum. Net jei tai darbo reikalai. Darau viską, VISKĄ, kad išvengčiau tokio bendravimo, galiu projektą sužlugdyti ar nedaryti, atsikratyti, jei man tas žmogus kelia kančią. Kaip tik tokių porą turiu darbinėj aplinkoj, tai žiauru, kaip būna sunku. Kaip užviręs virdulys, kuriam tuoj dangtelį nuneš. Kaip indiškas traukinys, kuris su tuo tūkstančiu indų ant stogo tuoj nuvarys nuo bėgių ir išsitaškys su maksimaliu aukų skaičiumi. Nesugebu susivaldyti kartais, po to gailiuosi. Norėčiau ledo luitą įjungti ant snukio, bet ne-ga-liu. Prarauna.

Parašei kaip apie mane. Net normalesnė pasijaučiau. smile.gif
Atsakyti
stokit i eile.

user posted image
Alonso Cano, The Miraculous Lactation of Saint Bernard, c. 1650
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 16, 12:08)
stokit i eile.

user posted image
Alonso Cano, The Miraculous Lactation of Saint Bernard, c. 1650

Oi, ne, aš kaip nors be to.
Viskas gerai, žinoma, tik aš ne Linging. smile.gif
Atsakyti