Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2015 01 14, 23:47)
O kokia priežastis? Darbo nebuvimas? Man labai gerai nuo nerimo, kuris ilgokai kankino pastaruoju metu, padėjo – gyvent šia diena, ir padaryt viską, ką tą dieną gali padaryti. Ir jokiu būdu negalvoti toli į ateitį.

apie ateitį negalvoju seniai, bet šiandien irgi nieko nedarau. miestas neprablaškė. viskas per tuos bernus. tiksliau, anas nekaltas, čia mano marazmai.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 14, 22:51)
apie ateitį negalvoju seniai, bet šiandien irgi nieko nedarau. miestas neprablaškė. viskas per tuos bernus. tiksliau, anas nekaltas, čia mano marazmai.

O ką bernai?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 14, 23:53)

aj... man rodos vystos ko bijojau. nenoriu čia viešai sriūbauti. ir išvis neturėčiau sriūbauti, bet nk negaliu sau padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 14, 22:59)
aj... man rodos vystos ko bijojau. nenoriu čia viešai sriūbauti. ir išvis neturėčiau sriūbauti, bet nk negaliu sau padaryt.

Pradedi kažką jausti? Sriūbauk, jei norisi, čia sriūbavimams tinkama tema.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 15, 00:05)
Pradedi kažką jausti? Sriūbauk, jei norisi, čia sriūbavimams tinkama tema.

nesiviešinsiu... bent ne šiandien. vienužo aš pati kalta. kokia čia dalyvių gausa. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 14, 15:08)
Nežinau, nuo ko čia viskas priklauso, bet praėjo savaime. Bet gal dar pasikartos depresnykės košmaras, kas žino? smile.gif


Taigi būna taip depresikėms. Aš jau tiek skausmų visokių perėjus, ir tiek kartų mirt ruošiausi. Ir ne viena čia tą patyrus. Praėjo turbūt kad pasitikrinai ir nieko nerado. Ir gerai. Bet turėk omeny, kad taip būna. Visiškai nuo nieko. Nu ne nuo nieko, nuo nervų.
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2015 01 14, 22:59)
aj... man rodos vystos ko bijojau. nenoriu čia viešai sriūbauti. ir išvis neturėčiau sriūbauti, bet nk negaliu sau padaryt.


Sriūbauk. Vystos kaip vystos, niekad gi negali nuspėt. O iš viso nuo visko bėgt dar neprasidėjus, tada iš viso jokių šansų. Geriau daug kartų klysti.
Nu man taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2015 01 15, 01:26)
Sriūbauk. Vystos kaip vystos, niekad gi negali nuspėt. O iš viso nuo visko bėgt dar neprasidėjus, tada iš viso jokių šansų. Geriau daug kartų klysti.
Nu man taip atrodo.

Kliomba, man visada būdavo įdomu, kaip tu suderini santykius(kaip suprantu gana romantiškus) su vyrais ir santuoką?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 14, 22:59)
aj... man rodos vystos ko bijojau. nenoriu čia viešai sriūbauti. ir išvis neturėčiau sriūbauti, bet nk negaliu sau padaryt.



4u.gif neviešink, jei nesinori.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 15, 08:15)
Kliomba, man visada būdavo įdomu, kaip tu suderini santykius(kaip suprantu gana romantiškus) su vyrais ir santuoką?


Ai cia sudetinga. Nera taip kad nuolat derint reikia. Pasitaiko, kartais. Mano santuoka kiek keista. Bet neviesinsiu.
Atsakyti
santuoka, kaip santuoka is esmes neturi jokios reiksmes. visi turi savus susitarimus ir tiek. tas pavadinimas/isipareigojimas nieko vertas. galiausia niekas nieko niekam negarantuoja. o ir bent jau as, tai ir nenoreciau. man visokios tokio tipo garantijos tik sukeltu itaruma.
Atsakyti
Kodėl aš negaliu būti normali... Dieve mano.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 15, 23:50)
Kodėl aš negaliu būti normali... Dieve mano.

ne tame esme. normalumas pats is saves neturi kriteriju. tik tu pati juos susipaisai. ir jo vertinimas pagal mase dazniausia neatitiks tavojo. ir gerai.
atsipindek nenormalu. ir tai tau taps normaliu.
Atsakyti