Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2015 01 13, 19:22)
biggrin.gif Taip ir matau tą vargšą berniuką. O aš vyresnį brolį buvau spintoj užrakinus. Paskui bijojau atidaryt, vyresnis 6 metais. Tai taip ir pratupėjo, kol tėvai iš darbo grįžo. Čia dar nieko, mano vaikystės draugės dvynės kaime išplovė kačiukus ir pakabino su skalbinių segtukais ant virvės džiūti. Jie, aišku, neišgyveno. verysad.gif
Night13, tai nuo kelių metų tu sergi? Ar buvo normalių, gerų periodų? Aš susirgau 27, bet asmenybės problemos pradėjo lįsti vėlyvoj paauglystėj.



Čia tikrai ne iš blogos valios su tais kačiukais, net padžiovė, norėjo, kad švarūs būtų verysad.gif

Aš ir esu gąsdinusi savo prižiūrimą berniuką, kad už lovos meška gyvena ir jei neklausys, bus blogai. Buvau 13-os. Paskui pabijojau, kad tėvams pasiskųs, tai nebegąsdinau:)

Išgėriau vyno ir geriau jaučiuos, na ką, gersiu kasdien, ar taip, ar anaip, blogai ir nervai labiausiai kenkia. išsipagiriosiu ir už poros valandų gersiu narkotikus.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 13, 20:22)
Night13, tai nuo kelių metų tu sergi? Ar buvo normalių, gerų periodų? Aš susirgau 27, bet asmenybės problemos pradėjo lįsti vėlyvoj paauglystėj.

Ko gero, pan. kaip tau. Diagnozuota nuo, berods, 2009m. Tai čia po tėčio mirties. Iki tolei buvo visokių periodų, kaip labai sunkų, kai pjausčiaus, ir pan., - 16-18m. Ligoninėj, kai iškvotė, sakė, kad 16-24m man buvo depresija. Nors dabar, kai pagalvoju, tada bent nebuvo tokio bejėgiškumo nei fiziškai, nei morališkai. Man neatrodė, kad ech, gyvenimas baigtas, kad kažko nesugebėsiu išmokti/dirbti ir t.t.
Dabar paklausei, ir galvoju, kad visad polinkį turėjau. Pamenu, kaip dar vaikas, ikimokyklinio amžiaus, taip užsipergyvendavau, kad jau tada kokią dieną gulėdavau paslika, mama stebėdavos, kad nekarščiuoju, tai kas gi čia yra. Bet esmė, kad iki tų 27m su tom savo depresijom, ar kas ten, sugebėdavau ką reikėdavo, turėjau norų.

Man dabar pačiai labiausiai skaudu ir gėda už tai, kad savo sesės berniuką, būdama paauglė, išmečiau iš namų už durų (žinoma, namie tada daugiau nieko nebuvo). Vaikas užaugo visai geras, man net gėda, - dabar neseniai kvietės į tokį renginį mane su savo draugais.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 13, 20:39)
Ko gero, pan. kaip tau. Diagnozuota nuo, berods, 2009m. Tai čia po tėčio mirties. Iki tolei buvo visokių periodų, kaip labai sunkų, kai pjausčiaus, ir pan., - 16-18m. Ligoninėj, kai iškvotė, sakė, kad 16-24m man buvo depresija. Nors dabar, kai pagalvoju, tada bent nebuvo tokio bejėgiškumo nei fiziškai, nei morališkai. Man neatrodė, kad ech, gyvenimas baigtas, kad kažko nesugebėsiu išmokti/dirbti ir t.t.
Dabar paklausei, ir galvoju, kad visad polinkį turėjau. Pamenu, kaip dar vaikas, ikimokyklinio amžiaus, taip užsipergyvendavau, kad jau tada kokią dieną gulėdavau paslika, mama stebėdavos, kad nekarščiuoju, tai kas gi čia yra. Bet esmė, kad iki tų 27m su tom savo depresijom, ar kas ten, sugebėdavau ką reikėdavo, turėjau norų.

Man dabar pačiai labiausiai skaudu ir gėda už tai, kad savo sesės berniuką, būdama paauglė, išmečiau iš namų už durų (žinoma, namie tada daugiau nieko nebuvo). Vaikas užaugo visai geras, man net gėda, - dabar neseniai kvietės į tokį renginį mane su savo draugais.



turi sesę, sūnėną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 13, 21:46)
turi sesę, sūnėną wub.gif

ne tik juos. biggrin.gif mano viena dukterėčia jau turi kūdikį. biggrin.gif taip, kad aš jau močiutė. tongue.gif
jaunesniajam sūnėnui pasisekė labiau, kadangi gimė jau man suaugus. jam ir anūkei nuo pat pradžių net kokią tai meilę jaučiu. tiems, kurie suaugę, dabar jau irgi. turėčiau ačiū pasakyti, nes neatrodo, kad manęs nemėgsta, nors juos engdavau kaip įmanydama.
Atsakyti
Ką depresikės? Dvesiat? Ar gyvianimus gyvenat? Aš tai pagaliau gyva jaučiuosi, o taip kaip bobutė pastaruoju metu buvau, ne vieną galą skauda, tai kitą, kasdien į vaistinė žygiavau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 14, 13:28)
Ką depresikės? Dvesiat? Ar gyvianimus gyvenat? Aš tai pagaliau gyva jaučiuosi, o taip kaip bobutė pastaruoju metu buvau, ne vieną galą skauda, tai kitą, kasdien į vaistinė žygiavau. biggrin.gif

mano gyvIAnimas teka sujauktam kambary unsure.gif bandysiu vakare išeiti su mergom pagyvIAnti.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 14, 12:28)
Ką depresikės? Dvesiat? Ar gyvianimus gyvenat? Aš tai pagaliau gyva jaučiuosi, o taip kaip bobutė pastaruoju metu buvau, ne vieną galą skauda, tai kitą, kasdien į vaistinė žygiavau. biggrin.gif

Aš praeitą mėn. kas kelios dienos žygiavau vis pas kitą gydytoją. Iš tos įtampos ir nervų nusikamavau, jokios Kalėdos nei Naujieji nerūpėjo, nemiga prasidėjo. Tyrimai, echoskopijos. Kažkokie neaiškūs skausmai, kurie praeidavo, kas keisčiausia nuo Lex. Jokios ištiriamos priežasties nenustatė. Buvo jausmas, kad sapnuoju ir kada nors reiks pabusti. Norėjau eiti testamento surašyti. smile.gif Tikrai galvojau.
Nežinau, nuo ko čia viskas priklauso, bet praėjo savaime. Bet gal dar pasikartos depresnykės košmaras, kas žino? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 14, 15:08)
Aš praeitą mėn. kas kelios dienos žygiavau vis pas kitą gydytoją. Iš tos įtampos ir nervų nusikamavau, jokios Kalėdos nei Naujieji nerūpėjo, nemiga prasidėjo.  Tyrimai, echoskopijos. Kažkokie neaiškūs skausmai, kurie praeidavo, kas keisčiausia nuo Lex. Jokios ištiriamos priežasties  nenustatė. Buvo jausmas, kad sapnuoju ir kada nors reiks pabusti. Norėjau eiti testamento surašyti. smile.gif Tikrai galvojau.
Nežinau, nuo ko čia viskas priklauso, bet praėjo savaime. Bet gal dar pasikartos depresnykės košmaras, kas žino? smile.gif

Tai tau psichosomatiniai skausmai. Aš tai daug kuo prasirgau, vaistų nežinau kiek išgėriau: plaučių uždegimas, dantų kanalų uždegimas, kosulys+sloga+temperatūra, galiausiai galvos skausmas su pykinimu. Db dar toj vietoj kažkas. Vėl kokia zaraza nuo nusilpusio imuniteto prisikabino.
Atsakyti
Sveikos, gal kam nors bus įdomu: 4u.gif

http://psichika.eu/b...rgine-reakcija/
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2015 01 14, 21:46)

Aš seku vieną psichiatrę fb. Tai ji yra sakius, kad net gydytojai nežino, kas yra psichikos ligos.
Atsakyti
fuj koks nerimas parėjo. verysad.gif lexas neveža. bet, suprantu, kad priežastį reik naikint, kai žinai, o kai nežinai kaip panaikint tai ką daryt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 14, 22:40)
fuj koks nerimas parėjo.  verysad.gif lexas neveža. bet, suprantu, kad priežastį reik naikint, kai žinai, o kai nežinai kaip panaikint tai ką daryt.  verysad.gif

O kokia priežastis? Darbo nebuvimas? Man labai gerai nuo nerimo, kuris ilgokai kankino pastaruoju metu, padėjo – gyvent šia diena, ir padaryt viską, ką tą dieną gali padaryti. Ir jokiu būdu negalvoti toli į ateitį.
Atsakyti