Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 15:08)
Vat įdomu, baigiau studijas vien dešimtukais, vadinasi, tekstą suvokiu. Ne esmė. Nesvarbu. Vis tiek viskas yra gerai ir puiku.  thumbup.gif Tai ne mirtina liga, todėl viskas yra labai gerai.

visos ligos yra mirtinos....jei jų savo laiku tinkamai negydai. arba nepasiseka, net nuo slogos galiausiai gali numirti.
o kokios yra ligos mirtinos? jei pagydo - nemirtina, jei nepagydo - mirtina....

viskas labia gerai yra jums - nes nesergate šia nemirtina liga.....nu keistumas žmogaus ..... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bučkis: 17 gruodžio 2014 - 14:20
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 14:08)
Vat įdomu, baigiau studijas vien dešimtukais, vadinasi, tekstą suvokiu. Ne esmė. Nesvarbu. Vis tiek viskas yra gerai ir puiku.  thumbup.gif Tai ne mirtina liga, todėl viskas yra labai gerai.


seriously? doh.gif

atrodo, kad Tu net nesistengi suvokti, kas Tau sakoma. Empatijos, emocinio intelekto stoka?

Žodžiu, mano įspūdis toks: knisi protą ir nerausti. klausimas, ar pati tai supranti, ar gyveni kitoj dimensijoj. į kiekvieną klausimą pateikiamas iš anksto parengtas atsakymas, kuris tarsi paaiškina viską, bet iš tikro - nieko; iš šalies atrodo, kaip nesibaigianti virtinė kūrybos apie tai, kaip kas nors vyko (gal patologinis melavimas kažkaip panašiai atrodytų, nežinau). matematiką išlaikyti padėjo, statistiką ar ką ten nusipirko, studijos dešimtukais, įsidarbinimas su skaičiavimu susijusiame darbe, kai skaičiuoti negebama, baimė prarasti darbą ir prie viso to viskas afygienai puiku. nu praktiškai scenarijus filmui. nepyk, skamba neįtikinamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bad Seeds: 17 gruodžio 2014 - 14:20
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 13:31)
Paauklėti nieko nenoriu


Tai jei jau jums ne depresija ir paauklėti taip pat nenorite, tai gal eikite strikinėti į hemorojaus temą, ar dar kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 14:19)
seriously? doh.gif

atrodo, kad Tu net nesistengi suvokti, kas Tau sakoma. Empatijos, emocinio intelekto stoka?

Žodžiu, mano įspūdis toks: knisi protą ir nerausti. klausimas, ar pati tai supranti, ar gyveni kitoj dimensijoj. į kiekvieną klausimą pateikiamas iš anksto parengtas atsakymas, kuris tarsi paaiškina viską, bet iš tikro - nieko; iš šalies atrodo, kaip nesibaigianti virtinė kūrybos apie tai, kaip kas nors vyko (gal patologinis melavimas kažkaip panašiai atrodytų, nežinau). matematiką išlaikyti padėjo, statistiką ar ką ten nusipirko, studijos dešimtukais, įsidarbinimas su skaičiavimu susijusiame darbe, kai skaičiuoti negebama, baimė prarasti darbą ir prie viso to viskas afygienai puiku. nu praktiškai scenarijus filmui. nepyk, skamba neįtikinamai.

Man vienodai, kad tavęs neįtikinau, tokio tikslo neturėjau. Dabar studentai perką viską, nuo... iki. Aš tik vieną dalyką. Visus kitus dešimtukais mokiausi. Tiesiog reikėjo netingėti. Taip, bijau prarasti darbą, bet dėl to dabar pjautis nesiruošiu, ir šautis nesiruošiu. Aišku, kad viskas gerai. Aš nemėgstu marazmų, bliovimų, kaip viskas blogai. Realiai tai viskas gerai. Nemiršti? Darbą turi? Šeimoj visi sveiki? Ko dar gali reikėti? Gyvenk ir džiaukis.
Atsakyti
deraramos, va žinau, kas ieško labai kieto su patirtim pardavimų vadybininko. bet sakė, reik nu laaaaabai kieto.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 15:24)
Gyvenk ir džiaukis.

tai eikite ir džiaukitės....
nesuprantu kas čia jums taip patinka...šioje temoje g.gif
Atsakyti
Galvojau, čia žmonės normaliai apie depresiją diskutuoja, dalinasi mintimis, patarimais ir pan., o čia kažkoks balaganas.... doh.gif
gal reiktų, kad čia koks moderatorius įsikištų....
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 17, 14:27)
tai eikite ir džiaukitės....
nesuprantu kas čia jums taip patinka...šioje temoje  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 14:24)
Man vienodai, kad tavęs neįtikinau, tokio tikslo neturėjau. Dabar studentai perką viską, nuo... iki. Aš tik vieną dalyką. Visus kitus dešimtukais mokiausi. Tiesiog reikėjo netingėti. Taip, bijau prarasti darbą, bet dėl to dabar pjautis nesiruošiu, ir šautis nesiruošiu. Aišku, kad viskas gerai. Aš nemėgstu marazmų, bliovimų, kaip viskas blogai. Realiai tai viskas gerai.  Nemiršti? Darbą turi? Šeimoj visi sveiki? Ko dar gali reikėti? Gyvenk ir džiaukis.


kartoju, ar girdi, ką žmonės sako? smile.gif kad jie nepasirenka bliauti, pjautis, gaišti, dūsauti ir depresuoti, tai stipriau, negu noras arba nenoras, nes tai liga. negalėjimas, o ne nenorėjimas džiaugtis ir mėgautis. neturėjimas jėgų. žmonės *** iš lovos atsikelti dažnai nesugeba, nusiprausti ar susišukuoti, o ji - marazmų aš nemėgstu doh.gif

Tad Tu gyvenk ir džiaukis. Eik kur nors, gyvenk, linksminkis, mes dėl Tavęs džiaugsimės, bet neknisk proto, kad mes pasirinkome vienaip, o Tu, mol, kitaip, ir tik toks tarp mūsų situacijų skirtumas smile.gif

jei po tiek įvairių aiškinimų dar nesuprasi, tai laikysiu situaciją beviltiška ir dar kai kokia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 14:24)
Man vienodai, kad tavęs neįtikinau, tokio tikslo neturėjau. Dabar studentai perką viską, nuo... iki.

Tik jau nereikia... Paskui tokie studentai ir neranda darbo metų metus.

QUOTE(JOGA @ 2014 12 17, 14:34)
Galvojau, čia žmonės normaliai apie depresiją diskutuoja, dalinasi mintimis, patarimais ir pan., o čia kažkoks balaganas.... doh.gif
gal reiktų, kad čia koks moderatorius įsikištų....

Išsiaiškinsim pačios. Yra kita depresijos temutė, ten visos labai gražiai bendrauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 14:45)
kartoju, ar girdi, ką žmonės sako? smile.gif kad jie nepasirenka bliauti, pjautis, gaišti, dūsauti ir depresuoti, tai stipriau, negu noras arba nenoras, nes tai liga. negalėjimas, o ne nenorėjimas džiaugtis ir mėgautis. neturėjimas jėgų. žmonės *** iš lovos atsikelti dažnai nesugeba, nusiprausti ar susišukuoti, o ji  - marazmų aš nemėgstu doh.gif

Tad Tu gyvenk ir džiaukis. Eik kur nors, gyvenk, linksminkis, mes dėl Tavęs džiaugsimės, bet neknisk proto, kad mes pasirinkome vienaip, o Tu, mol, kitaip, ir tik toks tarp mūsų situacijų skirtumas smile.gif

jei po tiek įvairių aiškinimų dar nesuprasi, tai laikysiu situaciją beviltiška ir dar kai kokia lotuliukas.gif

laikyk kokia tik nori. O koks Skirtumas man, kaip tu ką laikysi smile.gif. Ligų dabar padaugėjo, įvairių, baisu.
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2014 12 17, 14:34)
Galvojau, čia žmonės normaliai apie depresiją diskutuoja, dalinasi mintimis, patarimais ir pan., o čia kažkoks balaganas.... doh.gif
gal reiktų, kad čia koks moderatorius įsikištų....


Būtinai. Nes jeigu kažkur, kur manęs nėra, kažkas vyksta ne taip, kaip aš norėčiau, kad vyktų, jei aš ten būčiau, tai būtinai reik moderatoriaus.
Atsakyti