Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Ciccio @ 2015 01 13, 00:21)
būsiu jūsų gyvenimo prasmė ir tikslas  bigsmile.gif


Buk
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 12, 20:10)
Šiaip čia viskas persikėlė į  kitą temą. Ir apmaudžiausia man ne dėl savęs, pati jau seniai susitaikiau, bet apskritai dėl požiūrio į depresiją. Jaunesni, o ir nebūtinai jaunesni, bijo kreiptis dėl tokių dalykų pas gydytojus, nes gi visažinės ciocės sako, kad tai išpindėjimas. Neseniai bendravau su studijų laikų draugu, jam viskas per somatiką pasireiškė. Nueina pas psichą(prieš tai perėjęs per visus įmanomus gydytojus), pasirodo depresija. Jis man sako, kokia man depresija, gi ja tik durniai serga. O žmogus išsilavinęs. Ir tai ne vienintelis atvejis.


Dauguma mano draugiu suvsese priesaky galvoja ta pati-kokia tau depresija,is kur?juk VISKA TURI.man tai tikrai neatrodo ,kad as viska turiu.
QUOTE(Night13 @ 2015 01 12, 20:54)

geriu venlafaxina+amitriptilina+fluanxolį. viena ciocė čia ką tik mane paprotino, kad gal amitriptilinas čia. tai mesiu aš jį.

O kuo blogas amitriptilinas?as ji geriu kaip raminancius,per skausmo priepuolius arba kai jauciu kad prasides tuoj.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 13, 02:39)
Dauguma mano draugiu suvsese priesaky galvoja ta pati-kokia tau depresija,is kur?juk VISKA TURI.man tai tikrai neatrodo ,kad as viska turiu.

O kuo blogas amitriptilinas?as ji geriu kaip raminancius,per skausmo priepuolius arba kai jauciu kad prasides tuoj.

ką jos įsivaizduoja, kad tu turi? kas tas viskas? priešui tokio "visko" nelinkėčiau.

tai gal tuo ir blogas, kad mane nuslopina ir aš galvos nepajėgiu pasukti. aišku, nesu tikra, kad čia dėl jo. dar jis yra senos kartos, tai tikėtini ir šalutiniai didesni, kiek suprantu. kokią tu dozę geri? tai kad jie antidepresantai, ne raminantys, nelabai suprantu, kaip gali padėt tau per priepuolius, jei ne nuolat geri.
Papildyta:
tavo gydytojai išvis įtartini. tai AD negalima gerti ilgiau nei pusmetį, tai tranxeno išrašo vietoj antidepresantų, tai amitriptiliną vietoj raminančių. blink.gif
Papildyta:
o kokių raminačių turi? pasižiūrėjau, kad turiu 4rūšių dabar traleliuškių (raminančių). tongue.gif pavydit? biggrin.gif
Atsakyti
Tai ką, parpiat visos ratukų prisirijusios? O aš smaginuosi.
Nežinau, mėgstat Užkalnį ar ne, bet šitas tekstukas tobulas biggrin.gif Tik nepamirškit video motyvuojančio perklausyt.
http://protokolai.co...yvuoti-negyvai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 13 sausio 2015 - 03:53
QUOTE(Night13 @ 2015 01 13, 01:57)
ką jos įsivaizduoja, kad tu turi? kas tas viskas? priešui tokio "visko" nelinkėčiau.

tai gal tuo ir blogas, kad mane nuslopina ir aš galvos nepajėgiu pasukti. aišku, nesu tikra, kad čia dėl jo. dar jis yra senos kartos, tai tikėtini ir šalutiniai didesni, kiek suprantu. kokią tu dozę geri? tai kad jie antidepresantai, ne raminantys, nelabai suprantu, kaip gali padėt tau per priepuolius, jei ne nuolat geri.
Papildyta:
tavo gydytojai išvis įtartini. tai AD negalima gerti ilgiau nei pusmetį, tai tranxeno išrašo vietoj antidepresantų, tai amitriptiliną vietoj raminančių.  blink.gif
Papildyta:
o kokių raminačių turi? pasižiūrėjau, kad turiu 4rūšių dabar traleliuškių (raminančių).  tongue.gif pavydit?  biggrin.gif

Pavydziu biggrin.gif as su 2 halcion nesugebu uzmigt...o kelt anksti...
Mane jis migdo,gal kazkiek nuramina,galiu rinktis ar su skausmas varyt i ligonine ir gaut diagnoze esi sveika su paracetamoliobreceptu ar isgert raminanciu ir pasiraicius kazkiek laiko is skausmo uzmigt...net negali zinot kafa tas skausmas uzeis.pries skrydi ,nors buvau prigerus vaistu kai uzejo ,tai sese susinervinus eme rekt ko tu nervuojies.nors man atrode kad esu rami tiek kiek galiu but.
Viena drauge,tiesa buvus,pameciau ja neapsikentus man pastoviai aiskindavo kokiam rojuj gyvenu,kad maudaus svaruose(TIKRAI TAIP NERA)Kad galiu kur noriu vaziuot ir tt ir pan.sesei tas viskasvatrodo kad nieko nedarau tik bunu su vaiku.na visiems atrodo lengvas gyvenimas,sedziu namie,gaunu pinigu,uz nieka moket nereik.kad vaikas islepintas ir manes neklauso niekam neidomu.noriu i lt-KA TEN VEIKSI,TEN TAIP BLOGAI!taip ten ne rojus,bet gyvendama ten tiek ligu neturejau.
Raminanciu normaliu neturiu.mama turi atsiust,ruzavos tabletes broar pro kazkaip.o amitr 25 mil.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meja82meja: 13 sausio 2015 - 06:58
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 13, 06:55)
na visiems atrodo lengvas gyvenimas,sedziu namie,gaunu pinigu,uz nieka moket nereik.kad vaikas islepintas ir manes neklauso niekam neidomu.noriu i lt-KA TEN VEIKSI,TEN TAIP BLOGAI!taip ten ne rojus,bet gyvendama ten tiek ligu neturejau.
Raminanciu normaliu neturiu.mama turi atsiust,ruzavos tabletes broar pro kazkaip.

Ot tai smagumas sėdėti su vaiku. Mirčiau iš nuobodulio. Bet TU GALI! Pažiūrėk mano motyvuojantį filmuką. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2015 01 13, 01:57)
o kokių raminačių turi? pasižiūrėjau, kad turiu 4rūšių dabar traleliuškių (raminančių).  tongue.gif pavydit?  biggrin.gif

Kas tau jų tiek išrašo? Aš gaunu tik pakelį silpniausių keliems mėnesiams.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 13, 08:03)
Ot tai smagumas sėdėti su vaiku. Mirčiau iš nuobodulio. Bet TU GALI! Pažiūrėk mano motyvuojantį filmuką. biggrin.gif
Papildyta:

Kas tau jų tiek išrašo? Aš gaunu tik pakelį silpniausių keliems mėnesiams.

Aš tai mirčiau iš streso, kad esu nuo kažko taip priklausoma. Dabar manau, kad mano psichavimo pradžia buvo dešimtmetei, kai vasarą turėdavau eiti pažiūrėti dukterėčios. Man buvo totalus stresas, nes buvo ir nuobodu, ir nežinojau ką su ja veikti, ir ko ji iš manęs nori, ir apskritai, kad tuo metu negaliu veikti, ką noriu veikti. Po to sesė išperėjo dar vieną vaiką ir kita sesė vaiką, ir kartais mane palikdavo su jais visais trim. Nuoširdžiai to negalėjau pakęst. Vėliau jie visi trys apsigyveno su manim, ir mano tėvais, kol sesės tvarkėsi skyrybų reikalus ir stojos ant kojų. Per tuos vaikus pasidariau visiška išterikė, gaudavo jie nuo manęs ir iš viso klykdavau, jei prisiartindavo prie mano kambario. Kartais papurtydavau, kartais žemyn galva už kojos palaikydavau. Vienužo trauma man, todėl Mėjos gyvenimas man atrodo katastrofa, ne rojus, ir gal net todėl nenoriu savų vaikų.

Nerašo tiek, susitaupė, kai nedirbu. biggrin.gif Nors gal pabandysiu kaip veiks mano sustingimą.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 13, 12:44)
Aš tai mirčiau iš streso, kad esu nuo kažko taip priklausoma. Dabar manau, kad mano psichavimo pradžia buvo dešimtmetei, kai vasarą turėdavau eiti pažiūrėti dukterėčios. Man buvo totalus stresas, nes buvo ir nuobodu, ir nežinojau ką su ja veikti, ir ko ji iš manęs nori, ir apskritai, kad tuo metu negaliu veikti, ką noriu veikti. Po to sesė išperėjo dar vieną vaiką ir kita sesė vaiką, ir kartais mane palikdavo su jais visais trim. Nuoširdžiai to negalėjau pakęst. Vėliau jie visi trys apsigyveno su manim, ir mano tėvais, kol sesės tvarkėsi skyrybų reikalus ir stojos ant kojų. Per tuos vaikus pasidariau visiška išterikė, gaudavo jie nuo manęs ir iš viso klykdavau, jei prisiartindavo prie mano kambario. Kartais papurtydavau, kartais žemyn galva už kojos palaikydavau. Vienužo trauma man, todėl Mėjos gyvenimas man atrodo katastrofa, ne rojus, ir gal net todėl nenoriu savų vaikų.

Nerašo tiek, susitaupė, kai nedirbu. biggrin.gif Nors gal pabandysiu kaip veiks mano sustingimą.

O siaube, tu baisus žmogus. biggrin.gif
Pas mane tai draugės vaikai kartais atvažiuoja, po vieną, kartą dviese buvo, tai visiškai man smegenis nunešė. Bet po vieną labai faina.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 13, 14:14)
O siaube, tu baisus žmogus. biggrin.gif
Pas mane tai draugės vaikai kartais atvažiuoja, po vieną, kartą dviese buvo, tai visiškai man smegenis nunešė. Bet po vieną labai faina.

iki 18 buvau tikrai labai baisus. joks suaugęs nesusišnekėdavo. nors psichūškėj sakė, kad ten irgi buvo depresija (ala vaikų/paauglių depresija būna išreikšta pykčiu ir agresija, kas mano atveju labai tinka). už tai dabar kokia spakaina. balsą paskutinįkart buvau pakėlus prieš 8m. tiesa, būna ir dabar, kad pasakau, kad išdursiu akis, bet labai ramiai. o vaikų negaliu pasakyti, kad mėgstu, bet ir nėr, kad jų netoleruoju.
Atsakyti
a6s ir venlafaxina geriu.

sirdi permusineja istisai.


man vaikai nunese stoga seniai, kai be poilsio tokiam kosmare jau n metu.....

bet ka darysi, mano kryzius. ir saves, ir vaiku gaila.

o vaikystej, paauglystej labai mokejau su vaikais elgtis ir buti, yra teke paziureti vaikus....

mano hiperaktyvai ir visiskai neklauso, o dar tie klyksmai, pestynes.

nors su kitais (esam palike dienai, dviem kazkada) - visi sako - auksiniai vaikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 13 sausio 2015 - 16:30
QUOTE(Lining @ 2015 01 13, 13:14)
O siaube, tu baisus žmogus. biggrin.gif
Pas mane tai draugės vaikai kartais atvažiuoja, po vieną, kartą dviese buvo, tai visiškai man smegenis nunešė. Bet po vieną labai faina.


Aš savo trejų metų pusbrolį kabindavau už petnešėlių ant spintos rankenos. Man buvo kokie 11. Vaikai žiaurūs. Iki šiol gailiuosi. Bet jis niekada neverkė ir nėra net manęs apskundęs. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 13, 18:41)
Aš savo trejų metų pusbrolį kabindavau už petnešėlių ant spintos rankenos. Man buvo kokie 11. Vaikai žiaurūs. Iki šiol gailiuosi. Bet jis niekada neverkė ir nėra net manęs apskundęs. biggrin.gif

biggrin.gif Taip ir matau tą vargšą berniuką. O aš vyresnį brolį buvau spintoj užrakinus. Paskui bijojau atidaryt, vyresnis 6 metais. Tai taip ir pratupėjo, kol tėvai iš darbo grįžo. Čia dar nieko, mano vaikystės draugės dvynės kaime išplovė kačiukus ir pakabino su skalbinių segtukais ant virvės džiūti. Jie, aišku, neišgyveno. verysad.gif
Night13, tai nuo kelių metų tu sergi? Ar buvo normalių, gerų periodų? Aš susirgau 27, bet asmenybės problemos pradėjo lįsti vėlyvoj paauglystėj.
Atsakyti