Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2015 01 12, 19:24)
ar tik ne maratonas per galvą trenkė? kiek tu dabar geri mg? matau kv. ant kito žmogaus, ok jis. tik niekad nesuprantu, kodėl man žvengikė kartą galvojo jo sušerti. gerai, kad nešėrė, nes pasiskaičiau, jis grynai slopinantis, manijas juo irgi gydo, o aš gi, ir tada čiut pajudėjau.  unsure.gif

nu ką man daryt su apatija, sakykit jūs man. user posted image
jau visaip save įkalbinėju, bet net ėst nepasijudinau nueiti pasiimti, kol pilvas urgzti nepradėjo. šiaip ant dūšios gan ramu, aš nesusigūžusi, bet jau gėda pačiai prieš save.  unsure.gif



Pasikviesk bipolika, gal pagamins, bo dar badu numirsi unsure.gif

Arba eik prasyk psichiatres kokiu skatinamuju, kokius AD geri? netinka gal tau jie? arba per daug uzsisedejai...tempk save vis.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 12, 19:59)
manyciau griutu negyvi jeigu suzinotu. bet kam to reikia. realybej nematau ne maziausio reikalo dalintis tokiais dalykais.
bet "uzsipuole" gi cia. ar tau nera jokio skirtumo?

Šiaip čia viskas persikėlė į kitą temą. Ir apmaudžiausia man ne dėl savęs, pati jau seniai susitaikiau, bet apskritai dėl požiūrio į depresiją. Jaunesni, o ir nebūtinai jaunesni, bijo kreiptis dėl tokių dalykų pas gydytojus, nes gi visažinės ciocės sako, kad tai išpindėjimas. Neseniai bendravau su studijų laikų draugu, jam viskas per somatiką pasireiškė. Nueina pas psichą(prieš tai perėjęs per visus įmanomus gydytojus), pasirodo depresija. Jis man sako, kokia man depresija, gi ja tik durniai serga. O žmogus išsilavinęs. Ir tai ne vienintelis atvejis.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 12, 20:00)
greičiau gilus vakaras ateitų, ratuką po lūpa ir liūliuko.

user posted image
kandinskio "ratukai" i tavo eilerascio gaida.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 12, 20:12)
user posted image
kandinskio "ratukai" i tavo eilerascio gaida.

Gražu. Jūs bent ratukų turit. O aš tik valerijono arbatos.
Jaučiu prisijungsiu prie Mamontovo iniciatyvos „Nebijok kalbėti“. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 12 sausio 2015 - 20:15
QUOTE(cremaster @ 2015 01 12, 20:12)
kandinskio "ratukai" i tavo eilerascio gaida.


****, gerai. aš šiom dienom į kitokią dailę panirus, bet akimirkai spalvos išplėšė iš cepelinų spalvos dangaus. ratukai su perspektyva gauti kitų ratukų gerai nuteikė smile.gif

QUOTE(Lining @ 2015 01 12, 20:14)
Gražu. Jūs bent ratukų turit. O aš tik valerijono arbatos.
Jaučiu prisijungsiu prie Mamontovo iniciatyvos „Nebijok kalbėti“. biggrin.gif


aš tik migdomųjų prislėpus turiu. man kitų kaip ir nereikia - tik ko nors miegui. visa kita px.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 12, 21:02)
Pasikviesk bipolika, gal pagamins, bo dar badu numirsi unsure.gif

Arba eik prasyk psichiatres kokiu skatinamuju, kokius AD geri? netinka gal tau jie? arba per daug uzsisedejai...tempk save vis.

jau kokią gal sav. nesimatėm, internetu tik lojam, kas man darys. nors vis sako, kad išmokys mane gamint. nenumirsiu, o jei numirsiu, tai dar geriau.

geriu venlafaxina+amitriptilina+fluanxolį. viena ciocė čia ką tik mane paprotino, kad gal amitriptilinas čia. tai mesiu aš jį.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 12, 20:54)
jau kokią gal sav. nesimatėm, internetu tik lojam, kas man darys. nors vis sako, kad išmokys mane gamint. nenumirsiu, o jei numirsiu, tai dar geriau.

Kaip tu turi bipoliką, taip aš turiu su potrauminio streso sindromu. Bet jam šiaip visai neblogai jau. Seksas su juo tiesiog nuostabus, bet išvažiavo pusei metų. Matysimės labai retai. Ir nesirk tu čia depresija paskui. biggrin.gif Laukt nelaukt, net nežinau. Tokia rimta pora kaip ir nebuvom.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 12, 22:07)
Kaip tu turi bipoliką, taip aš turiu su potrauminio streso sindromu. Bet jam šiaip visai neblogai jau. Seksas su juo tiesiog nuostabus, bet išvažiavo pusei metų. Matysimės labai retai. Ir nesirk tu čia depresija paskui. biggrin.gif  Laukt nelaukt, net nežinau. Tokia rimta pora kaip ir nebuvom.

nieko aš neturiu. ir išvis bijau galvoti, kuo viskas baigsis, noris galvą į sieną daužyti.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 12, 20:10)
Šiaip čia viskas persikėlė į  kitą temą. Ir apmaudžiausia man ne dėl savęs, pati jau seniai susitaikiau, bet apskritai dėl požiūrio į depresiją. Jaunesni, o ir nebūtinai jaunesni, bijo kreiptis dėl tokių dalykų pas gydytojus, nes gi visažinės ciocės sako, kad tai išpindėjimas. Neseniai bendravau su studijų laikų draugu, jam viskas per somatiką pasireiškė. Nueina pas psichą(prieš tai perėjęs per visus įmanomus gydytojus), pasirodo depresija. Jis man sako, kokia man depresija, gi ja tik durniai serga. O žmogus išsilavinęs. Ir tai ne vienintelis atvejis.

he he he, o tau gerai vožtelėjo į paširdžius mano pasisakymai. Vis tik malonu, kad aš tau tokia svarbi biggrin.gif žiūrėk dar imsi ir pasveiksi, specialiai, чтоб мне насолить bigsmile.gif

Šiaip klausimas, visoms depresikėms, kurios nori mirti - kodėl vis dar gyvenat? Klausimas tiesmukas (Lining, tik nepradėk bliaut), bet esminis.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 01 12, 22:47)
Šiaip klausimas, visoms depresikėms, kurios nori mirti - kodėl vis dar  gyvenat?


Specialiai. Shtob tebe nasolit.
Atsakyti
nu nesivelkit ir vėl į beprasmes diskusijas su ja, ignoruokit, nieko nekomentuokit, ir neturės čia ką veikti.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2015 01 13, 00:03)
Specialiai. Shtob tebe nasolit.

smagu biggrin.gif ateinu į šitą temą ir pasijuntu reikšminga cool.gif na, jei tik jums lengviau - ok, gyvenkit dėl manęs, būsiu jūsų gyvenimo prasmė ir tikslas bigsmile.gif
Atsakyti