Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(bučkis @ 2015 01 11, 15:41)
teko seniai labai gerti. tai man visiška apatija buvo ir mieguistumas neišpasakytas. ateidavom į parduotuvę su drauge, kol ji batus apžiūrinėdavo aš jos laukdama beveik stovėdama užmigdavau. kažkokiam kosmose gyvenau. bet emocijas visas nuemė, ko ir siekta buvo. baisingai bijojau vieno dėstytojo, siaubingai, tai per atsiskaitymą aš pažvengiau, su tokia visiškai dzinirkatuman nuotaika gavau 7 ir po to ilgiausiai save graužiau kad to debilo taip bijojau ir buvau taip save dasivarius.


As juo dabar ir gelbejuosi smile.gif istikruju,net isigandau,kad sukelia agresija..man atrodo nuema man ja. 4u.gif
Tryliktuke,negirta as nu tikrai labai blogai,uzeina blogumai,jo zinau,kad atrodau kaip sizoide tikrai moraliskai pavargau,neatlaikau nemigos naktu ir kitokiu niuansu.
Pogimdive psihoze-depresija gal? smile.gif
Pavargau nuo 4 sienu,nuo bendravymo trukumo,nuo rutinos ir minciu.. smile.gif
Kartais atrodo smegenus suparalizuoja ir neaina blaiviai mastyti.
Sveikatos visoms tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 11, 14:38)
Tas Fl. man veikė kaip stiprus psichikos stimuliantas, tapdavau dar ir hiperaktyvi, ko man visai nereikia. Tiesa, mintys ir mąstymas pagreitėjo, smarkiai norėjosi veiklos. Pamenu per kelias dienas esu nuveikusi vos ne metų planuojamus ir atidėliojamus darbus. Pašalinis dalykas -atsirado piktumas ir irzlumas, dar ir padidėjęs pulsas.  Todėl mečiau.

man jį tam ir skyrė paskutinįkart, sakė paaktyvins, nes norėjau tik gulėti ir nejudėti, o jausmas kaip pragare. jausmą man, tikiu, kad jis palengvino, kai 2mg pradėjau gerti, pasijutau geriau. bet gulėti ir nejudėti noris iki šiol.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 11, 14:51)
Kaži galima vaistus paštu siųsti? biggrin.gif paimčiau jei ką.


Esu siuntusi kai kurioms iš čia būnančių, taip pat ir gavusi. O ar galima, tai nežinau. Supakuoji gerai ir viskas, kas ten žino, gal kvepalai kokie. Svarbu, kad nebarškėtų. smile.gif
Atsakyti
negalima iš tikro, bent tų visokių psichotropinių, - man neseniai prigrasino ir siuntė straipsnius kuo ten baudžiama. nors pati irgi esu ir siuntusi, ir gavusi (o lexas, kiek suprantu, dar "pavojingiau", nes raminamuosius maišo su heroinu, kad šio mažiau reikėtų).

biškį-visai nesuprantu savęs. visą sav. prasėdėjau, kaip stabo ištikta. neveikiu ničnieko. ant dūšios ramu, bet nesveikai nenormalus "išdidumas" (apatija) griebia. net lovos nepasikloju, gyvenama zona apversta , galvos be reikalo nesukioju. beliktų tik karūną kad kas uždėtų ir į sostą pasodintų, tai galėčiau sėdėt metus, kaip iškamša ir mąstyt sau (gaila, kad protingo nieko nesimąsto visiškai). unsure.gif jei nusivelku iki vonios, tai ten dar pastoviu, kol susikaupiu ėjimui atgal. debiliškas jausmas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 12, 01:27)
negalima iš tikro, bent tų visokių psichotropinių, - man neseniai prigrasino ir siuntė straipsnius kuo ten baudžiama. nors pati irgi esu ir siuntusi, ir gavusi (o lexas, kiek suprantu, dar "pavojingiau", nes raminamuosius maišo su heroinu, kad šio mažiau reikėtų).

Baik jau, juk tai nelegalu, plius heroinas greičiausiai brangesnis.
Papildyta:
QUOTE(deraramos @ 2015 01 11, 14:51)
Kaži galima vaistus paštu siųsti? biggrin.gif paimčiau jei ką.
aš esu girdėjus, kad jie sukurti šizofrenijai gydyti, bet nebuvo veiksmingi.
o man atvirkščiai, jie mane flegmina, net liežuvis pradeda pintis kalbant.

Deramos, parašyk, ar gavai žinutę, man kažkokias nesąmones rodo.
Atsakyti
Ar matėt, gretimoj temoj mūsų draugė nepravėdintom kelnėm pasirodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 12, 09:04)
Ar matėt, gretimoj temoj mūsų draugė nepravėdintom kelnėm pasirodė biggrin.gif

tai kad va. išspardė užpakalius ir pasveiko beveik visos, nebeina čia. arba guli prispardytos, nesuprasi.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 12, 08:04)
Ar matėt, gretimoj temoj mūsų draugė nepravėdintom kelnėm pasirodė biggrin.gif

Apie ką čia kalbama? Kuri draugė ir kokia tema? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 12, 14:45)
Apie ką čia kalbama? Kuri draugė ir kokia tema? smile.gif

Ciccio, temoj apie vaikus. Gavau doz3 pozityvo biggrin.gif
Atsakyti
Lining, ai, nesipešiok Tu su ja. Vis tiek mes pačios viduje iš tikrųjų geriausiai žinom, kiek mūsų depresijos tikros ir sunkios, o kiek bėdų - ne depresija, o charakteris, neveiklumas, baimės, tinginystė. Nuo to, kaip mus vertina, mūsų būsena nepasikeičia. Jei gerėtų - skelbimus rašyčiau - kaltinkit mane, kad nesergu, mažu padės smile.gif Gal tik nervina (ar gal labiau - skaudina) tas neteisingumo jausmas. Mane tas neteisingas vertinimas iš išorės kažkiek žeidė pradžioje, bet kai gaišti ar nerimas pjauna, pasidaro dzin viskas, kas išorėje, lieka tik tai, kas viduje, ir px, kas ką sako. Apskritai ne tiek melagingas vertinimas žeidžia, kiek vaikystės skaudulys, kai tu sakai sakai, kaip yra, o tau sako, kad meluoji, iš tikro yra kitaip. Va šitas tai mane pjauna, susinervinu akimirksniu, užplūsta vaikystės demonai, kai stovi menkas ir bejėgis prieš suaugusį, o jis ką nori, tą kalba, kuo nori, tuo kaltina, o tu beteisis toks, bejėgis - nes juk ginčytis su suaugusiais negalima. VAIKAS.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 12, 14:18)
tai kad va. išspardė užpakalius ir pasveiko beveik visos, nebeina čia. arba guli prispardytos, nesuprasi.


Nemažai į temą apie diedus sulindo smile.gif Bet tai faina, kad pomėgiai taip keičiais.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 12, 15:44)
Lining, ai, nesipešiok Tu su ja. Vis tiek mes pačios viduje iš tikrųjų geriausiai žinom, kiek mūsų depresijos tikros ir sunkios, o kiek bėdų - ne depresija, o charakteris, neveiklumas, baimės, tinginystė. Nuo to, kaip mus vertina, mūsų būsena nepasikeičia. Jei gerėtų - skelbimus rašyčiau - kaltinkit mane, kad nesergu, mažu padės smile.gif Gal tik nervina (ar gal labiau - skaudina) tas neteisingumo jausmas. Mane tas neteisingas vertinimas iš išorės kažkiek žeidė pradžioje, bet kai gaišti ar nerimas pjauna, pasidaro dzin viskas, kas išorėje, lieka tik tai, kas viduje, ir px, kas ką sako. Apskritai ne tiek melagingas vertinimas žeidžia, kiek vaikystės skaudulys, kai tu sakai sakai, kaip yra, o tau sako, kad meluoji, iš tikro yra kitaip. Va šitas tai mane pjauna, susinervinu akimirksniu, užplūsta vaikystės demonai, kai stovi menkas ir bejėgis prieš suaugusį, o jis ką nori, tą kalba, kuo nori, tuo kaltina, o tu beteisis toks, bejėgis - nes juk ginčytis su suaugusiais negalima. VAIKAS.

Dar bala nematė to nesupratimo, bet įžeidinėjimai. Ko nesuprantu, tai kokiu tikslu tai daroma. Nu ir kaip visada: Pavyyyyydiiiiiii biggrin.gif
Atsakyti