Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

meja, o kokio amziaus sesers vaikai?

Mamyte, o tai tevo vaikai neturi?
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2015 01 10, 23:56)
meja, o kokio amziaus sesers vaikai?


6 metai berniukui.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 10, 12:06)
kąą  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Pas mane yra buteliukas. Nors netikiu, kad visai išėmė iš apyvartos. Trittico buvo dingęs, po kiek laiko atsirado, pabrangęs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 11, 10:09)
Pas mane yra buteliukas. Nors netikiu, kad visai išėmė iš apyvartos. Trittico buvo dingęs, po kiek laiko atsirado, pabrangęs. smile.gif

1 mg ar 0,5? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 11, 11:20)
1 mg ar 0,5?  4u.gif

0,5mg, 48 tabletės. Galioja iki kovo mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2015 01 10, 23:56)
meja, o kokio amziaus sesers vaikai?

Mamyte, o tai tevo vaikai neturi?


Sveikos smile.gif
Ne neturi ir nera mate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 01 10, 21:10)
Nepasikonsultuosi labai per iseigines kaip zinia  biggrin.gif , o su svytureliais i koki kurorta lekt nenoriu  bigsmile.gif gauti kruva medikamentu ir iseiti zombuota.


dirba privatūs kai kurie, dirba priėmimai. nu man toks jausmas, kad tu labai neadekvati ir stogą gerokai išnešė, tai maža ko tu nori ar nenori. unsure.gif neįsižeisk. še susprogdinimui - 4u.gif
kaip parašai, kitas pagalvotų, kad padauginai unsure.gif

QUOTE(Lining @ 2015 01 11, 10:09)
Pas mane yra buteliukas. Nors netikiu, kad visai išėmė iš apyvartos. Trittico buvo dingęs, po kiek laiko atsirado, pabrangęs. smile.gif

aš irgi netikiu. unsure.gif o jei jau taip, kadangi jie receptiniai, manau, psichai bus apmąstę kuo keisti ar pan. jie gi gan plačiai naudojami. tik man šmėstelėjo mintis, o gal tikrai dėl kažko, nes esu girdėjus bent dvi skeptiškas medikų nuomones, tik nepaaiškino kodėl (t.y., man susidarė įspūdis, kad ne mano atveju ta nuomonė skeptiška, o apskritai apie tą vaistą).
Atsakyti
Tas Fl. man veikė kaip stiprus psichikos stimuliantas, tapdavau dar ir hiperaktyvi, ko man visai nereikia. Tiesa, mintys ir mąstymas pagreitėjo, smarkiai norėjosi veiklos. Pamenu per kelias dienas esu nuveikusi vos ne metų planuojamus ir atidėliojamus darbus. Pašalinis dalykas -atsirado piktumas ir irzlumas, dar ir padidėjęs pulsas. Todėl mečiau.
___
Ar esate kuri vartojusi bušpironą? Nerimo sutrikimams.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 11, 13:38)
Tas Fl. man veikė kaip stiprus psichikos stimuliantas, tapdavau dar ir hiperaktyvi, ko man visai nereikia. Tiesa, mintys ir mąstymas pagreitėjo, smarkiai norėjosi veiklos. Pamenu per kelias dienas esu nuveikusi vos ne metų planuojamus ir atidėliojamus darbus. Pašalinis dalykas -atsirado piktumas ir irzlumas, dar ir padidėjęs pulsas.  Todėl mečiau.
___
Ar esate kuri vartojusi bušpironą? Nerimo sutrikimams.

Manęs Fluanxolis neveikė niekaip. O piktumą ir agresiją sukėlia xanax. Todėl vengiu jo, nebent nesimiega.
Atsakyti
Kaži galima vaistus paštu siųsti? biggrin.gif paimčiau jei ką.

QUOTE(Night13 @ 2015 01 11, 14:26)
dirba privatūs kai kurie, dirba priėmimai. nu man toks jausmas, kad tu labai neadekvati ir stogą gerokai išnešė, tai maža ko tu nori ar nenori.  unsure.gif neįsižeisk. še susprogdinimui -  4u.gif
kaip parašai, kitas pagalvotų, kad padauginai  unsure.gif
aš irgi netikiu.  unsure.gif o jei jau taip, kadangi jie receptiniai, manau, psichai bus apmąstę kuo keisti ar pan. jie gi gan plačiai naudojami. tik man šmėstelėjo mintis, o gal tikrai dėl kažko, nes esu girdėjus bent dvi skeptiškas medikų nuomones, tik nepaaiškino kodėl (t.y., man susidarė įspūdis, kad ne mano atveju ta nuomonė skeptiška, o apskritai apie tą vaistą).

aš esu girdėjus, kad jie sukurti šizofrenijai gydyti, bet nebuvo veiksmingi.

QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 11, 14:38)
Tas Fl. man veikė kaip stiprus psichikos stimuliantas, tapdavau dar ir hiperaktyvi, ko man visai nereikia. Tiesa, mintys ir mąstymas pagreitėjo, smarkiai norėjosi veiklos. Pamenu per kelias dienas esu nuveikusi vos ne metų planuojamus ir atidėliojamus darbus. Pašalinis dalykas -atsirado piktumas ir irzlumas, dar ir padidėjęs pulsas.  Todėl mečiau.
___
Ar esate kuri vartojusi bušpironą? Nerimo sutrikimams.

o man atvirkščiai, jie mane flegmina, net liežuvis pradeda pintis kalbant.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 11, 14:51)
Kaži galima vaistus paštu siųsti? biggrin.gif paimčiau jei ką.
aš esu girdėjus, kad jie sukurti šizofrenijai gydyti, bet nebuvo veiksmingi.
o man atvirkščiai, jie mane flegmina, net liežuvis pradeda pintis kalbant.

Man kartą Mirtazapiną atsiuntė. Parašyk į až, kur siųsti. Kaip suprantu, beveik visi neuroleptikai yra šizofrenijai gydyti, depresija sergantiems jie skiriami mažesnėmis dozėmis. Siųsčiau per siuntų skyrių, ne paštu.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 11, 15:31)
piktumą ir agresiją sukėlia xanax.

teko seniai labai gerti. tai man visiška apatija buvo ir mieguistumas neišpasakytas. ateidavom į parduotuvę su drauge, kol ji batus apžiūrinėdavo aš jos laukdama beveik stovėdama užmigdavau. kažkokiam kosmose gyvenau. bet emocijas visas nuemė, ko ir siekta buvo. baisingai bijojau vieno dėstytojo, siaubingai, tai per atsiskaitymą aš pažvengiau, su tokia visiškai dzinirkatuman nuotaika gavau 7 ir po to ilgiausiai save graužiau kad to debilo taip bijojau ir buvau taip save dasivarius.
Atsakyti