Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Ne pyzdiec dar,bet...stengiuos save uzimt,kad nenusivaziuot tiek kad ad nebepades,bet nu tokia nykuma,kad pypt pypt.truksta lt,draugiu,mamos,sunu labiausiai.zinau,jum juokingai atrodo,o man jie kaip mamoms vaikai... verysad.gif Noris parkuose svetimus sunis myluot....
O dar tas draugiu spaudimas kada pasakysi kad nebegrysi i uk,turbut nepasakysi,turbut grysi...dieeeeeeve!!!!nu kiek galima.bus proga ir pasakysiu.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2015 01 07, 16:58)
Kaip sunku atsispirti naglesniems ir mėgstantiems manipuliuoti  unsure.gif  Svarbiausiai, kad šitą žinau, bet tuo momentu suveikia tas "mažo vaiko" prisiminimas, kad mano poreikiai nėra tokie svarbūs, kaip kitų.


Man irgi labai sunku atsispirti prašymams, bet stengiuosi ir mokausi. Visko reikia išmokti, pradžioje labai sunku, po to lengviau.

QUOTE(kliomba @ 2015 01 09, 01:53)
Manau kad nebūtinai amžius subrandina. Gal labiau gyvenimo variacijos ir patirtis. Bet kažkoks leitmotyvas ar savastis žmogaus vis tiek išlieka. O elgesys gali keistis, čia logiška.
Aš drąsiausia, tiek kiek iš viso pajėgi buvau su tokia savim išlaužti, buvau jaunystėj.


Aš tikriausiai darbar drąsiausia, vaikystėje nuolat sirgdavau ir buvau užguita, jaunystėje labai trūko pasitikėjimo savimi ir dabar trūksta, bet stengiuosi palyginti savo gebėjimus su kitų moteriškių ir tai duoda daugiau pasitikėjimo savimi.
Atsakyti
Buvau vakar pas psichiatrę, na labai ji faina ir globėjiška, kalba taip motiniškai, supratingai, o kai taip su manim kalba man pasidaro savęs gaila ir būnu arti ašarų, nesugebu išlikti aiškaus proto doh.gif laimei, bent neapsiblioviau, tik balsas drebėjo.

Viena bėdelė, išrašė man vėl Fluanxolio, o pasirodo, kad jis išimtas iš prekybos. Vaistinėj man sako, kaip tik prieš valandą uždraustas parduot, neparduos jums niekur jo.. O man vaistai baigėsi, dabar per savaitgalį be jų turėsiu apsieit. Man truputį psichologinis pripratimas prie jų yra, truputį neramu, kad gerai jausčiausi. Ir įdomu, ar yra koks analogas jų, kodėl išėmė iš prekybos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 10, 11:41)
Viena bėdelė, išrašė man vėl Fluanxolio, o pasirodo, kad jis išimtas iš prekybos. Vaistinėj man sako, kaip tik prieš valandą uždraustas parduot, neparduos jums niekur jo.. O man vaistai baigėsi, dabar per savaitgalį be jų turėsiu apsieit. Man truputį psichologinis pripratimas prie jų yra, truputį neramu, kad gerai jausčiausi. Ir įdomu, ar yra koks analogas jų, kodėl išėmė iš prekybos..  g.gif

kąą blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2015 01 10, 02:36)
Jauciasi zinok is to kaip rasai. Brigados geriau nekviest, nes gali nuvezt kur baisiau. Gal geriau pati i ligonine nuvaziuok.

Man laikas apsispresti ka daryti doh.gif ,kur baisiau jau buvau unsure.gif buvau baisiau baisiau ir dar baisiau baisiau.
Bet nej ten nej ten nenoriu doh.gif
Net nezinau ar baisiau but kur zmogam stogas pavaziaves,ar kur jie mirsta va galima tas dvi vietas prsgaru pavadinti tai jau dvejuose buvau unsure.gif
I vasaryna skambinti gal nezinau.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 10, 10:41)

Viena bėdelė, išrašė man vėl Fluanxolio, o pasirodo, kad jis išimtas iš prekybos. Vaistinėj man sako, kaip tik prieš valandą uždraustas parduot, neparduos jums niekur jo.. O man vaistai baigėsi, dabar per savaitgalį be jų turėsiu apsieit. Man truputį psichologinis pripratimas prie jų yra, truputį neramu, kad gerai jausčiausi. Ir įdomu, ar yra koks analogas jų, kodėl išėmė iš prekybos..  g.gif

Man atrodo, kad turi būti kažkoks analogas, arba reikia dar paieškoti kitose vaistinėse. Kartais išima iš prekybos, t.y. jau neparduoda vaistinėms platinimo firmos, bet vaistinės, turinčios vaistą, dar jį pardavinėja. Man taip yra buvę, paieškojus reikiamo vaisto skirtingose vaistinėse, radau.

Nors šaukštai po pietų, gaila, esu neseniai išmetusi visą dėžutę, nes man jis netiko.Būčiau atsiuntus kam reikia. Dabar žinosiu, kad geriau neišmetinėt vaistų. smile.gif
Atsakyti
____________
Vaiko netruriu kur deti verysad.gif
Naktim jau dustu prakaitas litrais pila vegetacines krizes po kart i diena..
Galvojau uzdusiu praeiota ankt.
O niekam apart manes nedomina mano sveikata ir moraline emocine mano busena..uzmerkia akys ir tik kaltina.

Visiskai paluzus ir nebezinau ka daryti.
Ekrano jau nebematau.
Atsakyti
kur tu nori dėti SAVO vaiką? pirmiausia keliauk pas mediką - pakonsultuos ir nukreips ne kur nori, kaip pageidavimų koncerte, o kur reikia tokiu atveju. mad.gif

užeinu kelintą dieną į populiariąją temą šio skyrelio. kažkokios visos nesveikai per džiugios mano akims.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 10, 12:06)
kąą  blink.gif  blink.gif  blink.gif

bent jau 0.5 mg kol kas neparduoda, karantine jos biggrin.gif o va 1 mg pardavė man, nors ir receptas neatitiko, gera vaistininkė biggrin.gif vis tiek po 2 tab. geriu, tik tiek, kad negalėsiu paskirstyti rytui ir vakarui, bet nieko.

QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 10, 12:21)
Man atrodo, kad  turi būti kažkoks analogas, arba reikia dar paieškoti kitose vaistinėse. Kartais išima iš prekybos, t.y. jau neparduoda vaistinėms platinimo firmos, bet vaistinės, turinčios vaistą, dar jį pardavinėja. Man taip yra buvę, paieškojus reikiamo vaisto skirtingose vaistinėse, radau.

Nors šaukštai po pietų, gaila, esu neseniai išmetusi visą dėžutę, nes man jis netiko.Būčiau atsiuntus kam reikia. Dabar žinosiu, kad geriau neišmetinėt vaistų. smile.gif

manau čia tik laikinai sustabdė, gal koks galiojimas pasibaigė licencijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 10, 11:41)
Buvau vakar pas psichiatrę, na labai ji faina ir globėjiška, kalba taip motiniškai, supratingai, o kai taip su manim kalba man pasidaro savęs gaila ir būnu arti ašarų, nesugebu išlikti aiškaus proto doh.gif laimei, bent neapsiblioviau, tik balsas drebėjo.

aš pas eilinę terapeutę apsibliaunu apie tirpstančią ranką kalbėdama. kažkokia nesąmone. visada pas gydytojus bliaunu biggrin.gif ir visada perspėju gydytojus biggrin.gif kažkaip labai savęs gaila, matyt, pasidaro
aš tam tikrais aspektais esu ir drasesnė ir mažiau kompleksuota nei kokioj paauglystėj. kitavertus metai dadeda savo neatsakytų klausimų, vaikai pridėjo kalną atsakomybės ir baimių, neužtikrintumo ir savikritikos, nepasitenkinimo savimi. tai čia kurią pusę pažiūrėsi, vienavertus lengviau išoriškai, kitavertus viduje tikriausiai tik sunkėja, nes nerandu kažkokių atspirties, atramos taškų.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 10, 14:33)
kur tu nori dėti SAVO vaiką? pirmiausia keliauk pas mediką - pakonsultuos ir nukreips ne kur nori, kaip pageidavimų koncerte, o kur reikia tokiu atveju.  mad.gif

užeinu kelintą dieną į populiariąją temą šio skyrelio. kažkokios visos nesveikai per džiugios mano akims.

Nepasikonsultuosi labai per iseigines kaip zinia biggrin.gif , o su svytureliais i koki kurorta lekt nenoriu bigsmile.gif gauti kruva medikamentu ir iseiti zombuota.
Vaika artimiesiems,as gi is kazko siam pasauly isilupau biggrin.gif tai logiskai mastant turiu vyresniaja karta,bet siuo atveju ta karta dirba artimiausiu metu ir neturiu kam palikti.
Turiu kruva vaistuku.Fluanxsolio beje ne,kazin del ko iseme is prekybos? unsure.gif
Dasivariau visai save doh.gif
Man tai visi zmones niurus ir nelaimingi atrodo, as is salies ziurint turbut irgi.
Posventine depresija,beje man po svenciu buvo toks liudnumas ant sirdies uzejas,kad va baigesi sventes..kazkaip tas laukimas..tas surmulys atrodo ir nervuodavo,kad visi laksto kazka perka,o siandien ziurint,tirpstantis sniegas paniure veidai,tokie net pilki..net ziemai apibudinima turiu pilka ziema.
Pilkazmoniai ir as tarp ju unsure.gif
Ateis pavasaris prazys geles prasides meiles sezonas wub.gif .
Siandien masciau LT daug savyzudziu ir mazai saules..nu gal rimtai nuo saules trukumo..paziurekit i italus ispanus,pas juos tai nepopuliaru ir anie tokie laimingi,dar vynelio ikale laksto biggrin.gif
Patiko kazkas paminejo ranka tirpsta ir taip saves gaila nu tokia meile sau pajauciau is jusu ne savimeile,o meile.
Nu as gi gera kodel ta ranka tirpsta gryna meile wub.gif ,tokia nenarciziska.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif su Naujais nepraėjusiais, prasidedančiais.

Night, aha pažiūriu toj temoj kiek savų... g.gif

Mamyte, o tau žiauriausi somatiniai požymiai, jeigu teisingai supratau? Ar ir ta klasikinė "didžioji depresija" pasireiškia? Aš lankydavausi čia, kai blogai buvo, paskui atitolau, bet vistiek iš "šeimos".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daniella: 10 sausio 2015 - 22:10