Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2015 01 08, 22:29)
su psichoze nedėliotum smailų ir išvis nerašytum.  tongue.gif
nėra ten ką kabinti. aš nepakabinama, jis irgi savotiškas. išvis, aš kai sulėtėjus, o ir nesu fiziškai labai judri, tai koooool pagrasinu mirtimi maniakui, jis jau būna patepęs slides. žmogus ten geras, bet bipolikas-alkoholikas.
Papildyta:
su tais darbais *****. jaučiuos niekam tikus. nu visa esybe negaliu pakęsti komandų, kaip samdomam darbuotojui, o savo kažką daryti irgi ne vištos protui, kuris jau neatsistatys.

bipolikai anie menininkai,nu bet alkoholikai nu irgi menininkai cia dvigubas geris dvigubai meno biggrin.gif ,kiek fantazijos reikia sugalvoti is kokios Patrcijos isprasyti pinigeliu,kokiam tv pultelio baterijoms pikrti,nes kasi vakare rodys zodziu fantazija,o fantazija menaaas smile.gif
Nepakabinama,tol kol kol as nepakabinau bigsmile.gif ale kartuiu nerandu g.gif nusvilpe Pranelis. drinks_cheers.gif
Netarnauk,kurk individuale imone ir vuolia biggrin.gif
Kartuves&karuvai K&k13 biggrin.gif
_____________
Nu dabar zvengiu,o kai permusimai kokie uzeis ar dusimai ar ar..dar koks hipertriperis... biggrin.gif biggrin.gif unsure.gif


Atsakyti
tau viskas šiandien gerai?
Atsakyti
pasišnekėsiu su savim. vis tiek tema mirus. kadaise šventai tikėjau, kad kuo žmogus vyresnis, tuo jis lengviau į gyvenimą žiūri, tuo daugiau žino, kaip su problemom tvarkytis. vis tiek, turiu aš jau to amžiaus lyg ir nemažai. ir, žiūriu, nei velnio. atvirkščiai. kai kuriuose dalykuose kaip tik nedrąsumas atsiranda. atsiranda ir kompleksų. nebesu jau ta patrakus merga, kuri tikėjo, kad viskas letena pasiekiama, nieko stebuklingo nėr. net kvailysčių nebelabai darau, kažką ekspromtu labai mažai. nors planavimo negaliu pakęsti. ar tai kad gyvenimas per snapą davė... bet gi visiems duoda. tik kiti sugeba pakilt kaip feniksai. vienužo, teisingai. belieka mirties laukti.
Atsakyti
mirties neverta laukti, ji ranka pasiekiama.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 09, 01:44)
mirties neverta laukti, ji ranka pasiekiama.

iki šiol galo nepasidariau, šiąnakt tuolab nesidarysiu. ir išvis. man rods aš neturiu polinkio žudytis. bet turiu polinkį kankintis. todėl numirsiu besikankindama. tikiuos greit. nesimiega?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 08, 23:55)
kai kuriuose dalykuose kaip tik nedrąsumas atsiranda. atsiranda ir kompleksų. nebesu jau ta patrakus merga, kuri tikėjo, kad viskas letena pasiekiama, nieko stebuklingo nėr. net kvailysčių nebelabai darau, kažką ekspromtu labai mažai.


Manau kad nebūtinai amžius subrandina. Gal labiau gyvenimo variacijos ir patirtis. Bet kažkoks leitmotyvas ar savastis žmogaus vis tiek išlieka. O elgesys gali keistis, čia logiška.
Aš drąsiausia, tiek kiek iš viso pajėgi buvau su tokia savim išlaužti, buvau jaunystėj. O dabar tarsi atgal, irgi jaučiu, kad grįžta daug vaikystės fobijų, ir tas susikaustymas. Nes jaunystėj gaji buvo viltis, kad kažkas dar įvyks, išsprogs, nu žodžiu kad viskas priešaky, ir daugiau jėgų buvo taip jaučiantis.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 06, 16:27)
irnesakyk.gif
Kuo jau taip gerai tie bernai?  smile.gif
Depresnykėm dažniau kitaip viskas baigiasi/vyksta. Deja.

Gal geriau sakyti "nauji bernai yra gerai". va čia truputį kitaip.

Night arveju tai jau šiokios tokios gyvybės požymis, tai ir yra gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 07, 18:25)
Pasigailėjau išsitauškusi, nes sureagavot kelios su tokiom mintimis, ko iš tikro nėra. Drugelių skraidymo ar pan. Mes ne pora. O ir bernas bipolikas ir labai komplikuotas. Labai. Taip, mane traukia, taip, prablaško ir paguodžia. Bet nėra taip, kad mėgaučiausi. Net toli gražu, kaip nėra. Man dar "nestovi"...



Na ir gerai, kad nėra įsikliopinimo, kad žiūri realiai. Gal dar "atsistos" biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 09, 08:43)
Night arveju tai jau šiokios tokios gyvybės požymis, tai ir yra gerai. smile.gif

tas tiesa.
nu bet vis tiek aš kaip prakeikta invalidė. pvz., privėmė šiandien katinas, taip abejingai į tuos vėmalus žiūrėjau. giliai dzin, kad jie vos man ne po nosim. tik šiaip taip prisiverčiau išvalyt po kurio laiko.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 09, 12:43)
tas tiesa.
nu bet vis tiek aš kaip prakeikta invalidė. pvz., privėmė šiandien katinas, taip abejingai į tuos vėmalus žiūrėjau. giliai dzin, kad jie vos man ne po nosim. tik šiaip taip prisiverčiau išvalyt po kurio laiko.

žinai, pas mane buvo laikas, kai 2 mėnesius indų neploviau. Taip ir stovėjo kriauklėj apkerpėję. O aš esu labai tvarkinga, kartais netgi pedantiškai. Nereikia savęs dėl to nuvertint ar smerkt.
Atsakyti
Man pzdc pilnas neisivaizduoju gal brigada kviestis
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 01 09, 17:41)
Man pzdc pilnas neisivaizduoju gal brigada kviestis


Jauciasi zinok is to kaip rasai. Brigados geriau nekviest, nes gali nuvezt kur baisiau. Gal geriau pati i ligonine nuvaziuok.
Atsakyti