Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2015 01 06, 12:53)
Deraramos, čia džiaugtis ir reikia. Aš bent tikrai nuoširdžiai džiaugiuos už tave. Žinau tą jausmą, kai tarytum akyse prašviesėja.
Kaip suprantu, baigės tavo maratonai, ar su priežastimi duobė?  unsure.gif
Man pačiai palengvėjo. Jei dėl pasipainiojusios berno (tiksliau dėl savęs) imsiu gaišti, priminkit man, kad pati kalta. O kad gero nebus, jaučiu. Aš nesveikai prieraiši, nors niekam to nerodau.



vakar paskutinį pasirodymą turėjom.

o duobė vidinė, vyrui čia buvo blogai, tada ir man, pinigai slysta iš rankų, sunku suvaldyt, savigrauža, pervargusi nerealiai nuo visko, o pailsėti nėra galimybių. žodžiu.

Ką tu sakai, ar gerai išgirdau? Beeeeeeernas.... rolleyes.gif Kur radai jį? smile.gif

Linkiu pasimėgauti dabartiniu periodu, negalvojant, kuo viskas baigsis.....Na, pasistenk. O aš tokia pati kaip tu, labai prieraiši, bet neparodanti to. Todėl viskas žymiai sunkiau. Nes gali save įtikinėti, kad čia nieko rimto ir t.t., bet širdis kitaip suvokia.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 06, 18:00)
esmė, kad... turbūt sunku įsivaizduot, kas mane traukia... žinotumėt, sakytumėt, kad neprasidėti. ir mes ne pora. nu, kaip būna tikros poros. nu, supratot. o aš prieraiši. bijau, kad neatsirastų stiprus vienpusis jausmas. numirsiu. žudytis nereikės. žinau, kaip aš reaguoju. kol kas taip, mane prablaško.



kliomba gerai pasakė - bent jau yra, kur save šiuo metu padėti, dėl ko parintis. geštaltinkis - enjoy the moment wink.gif
Atsakyti
nu kaip man sunku savo ribas išlaikyti , t.y. pasakyti "ne", kai to tikrai reikėjo. Dabar graužiuosi, kad leidau savimi pasinaudoti verysad.gif
Kaip sunku atsispirti naglesniems ir mėgstantiems manipuliuoti unsure.gif Svarbiausiai, kad šitą žinau, bet tuo momentu suveikia tas "mažo vaiko" prisiminimas, kad mano poreikiai nėra tokie svarbūs, kaip kitų.
Nu ką , teks treniruotis, gal net visą gyvenimą.
kaip šitą dalyką greičiau įsisavinti? Savo ribas, atsisakyti, kai prašo ko nors, kas tau nelabai priimtina.
Nes realiai tai niekas už mane šito nepadarys, tik aš pati.
Gal kam nors iš jūsų yra taip buvę, kad leidote sau užlipti ant galvos; darėte tai , ką iš jūsų prašė (nes bijojote atsisakyti, kad neišvysti neigiamos reakcijos)? Kaip pasiekti to, kad būčiau su normaliomis ribomis ir nenorėčiau visiems būti gera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 07 sausio 2015 - 17:04
QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 07, 13:24)
kliomba gerai pasakė - bent jau yra, kur save šiuo metu padėti, dėl ko parintis. geštaltinkis - enjoy the moment wink.gif

ir aš pritariu - bernas yra gerai , antra pusė smile.gif , gali būti kaip nemokama psichoterapija , kaip ir bet koks bendravimas.
Man patinka ta pažinčių tema, labai linksmai ten "špilkinasi" smile.gif , džiaugiuosi, kad man nereikia ten ieškoti ko nors tose pažintyse unsure.gif nors kaip sakoma
, kad daugelis nepažįstamų žmonių galėjo būti draugais, jie tik liko neatrasti biggrin.gif Tai kiek aš praradau per savo gyvenimą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 07 sausio 2015 - 17:18
QUOTE(Medutė_ @ 2015 01 07, 16:58)
nu kaip man sunku savo ribas išlaikyti , t.y.  pasakyti "ne", kai to tikrai reikėjo. Dabar graužiuosi, kad leidau savimi pasinaudoti  verysad.gif
Kaip sunku atsispirti naglesniems ir mėgstantiems manipuliuoti  unsure.gif  Svarbiausiai, kad šitą žinau, bet tuo momentu suveikia tas "mažo vaiko" prisiminimas, kad mano poreikiai nėra tokie svarbūs, kaip kitų.
Nu ką , teks treniruotis, gal net visą gyvenimą.
kaip šitą dalyką greičiau įsisavinti? Savo ribas, atsisakyti, kai prašo ko nors, kas tau nelabai priimtina.
Nes realiai tai niekas už mane šito nepadarys, tik aš pati.
Gal kam nors iš jūsų yra taip buvę, kad leidote sau užlipti ant galvos; darėte tai , ką iš jūsų prašė (nes bijojote atsisakyti, kad neišvysti neigiamos reakcijos)? Kaip pasiekti to, kad būčiau su normaliomis ribomis ir nenorėčiau visiems būti gera?

pati atsakei į savo klausimą, niekas už tave to nepadarys. Mano psichologė yra labai taikliai pasakiusi, kad iš tikrųjų žmonės galvoja apie save ("o ką apie MANE pagalvos, kaip čia AŠ atrodysiu, kad tik AŠ būčiau gera") smile.gif žmonės savanaudžiai, jiems mažiausiai kiti rūpi. Kai tai įsisąmoninsi, bus lengviau tvarkytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 07, 09:54)
vakar paskutinį pasirodymą turėjom.

o duobė vidinė, vyrui čia buvo blogai, tada ir man, pinigai slysta iš rankų, sunku suvaldyt, savigrauža, pervargusi nerealiai nuo visko, o pailsėti nėra galimybių. žodžiu.



Belieka įsivaizduoti, kad ilsiesi? unsure.gif , vizualizuoti pinigus ir kitą gėrį ? bigsmile.gif
O šiaip tai, suprantu. Man irgi ...duobė po duobės...paskui kažkoks kalnelis ir t.t. Ir šiaip toje duobėje stengiuosi suprasti, kodėl aš joje atsidūriau, kokios priežastys, kokios galimos pasekmės (baubai), ar matosi kas nors įdomesnio, ir pan.
Papildyta:
QUOTE(deraramos @ 2015 01 07, 17:19)
pati atsakei į savo klausimą, niekas už tave to nepadarys. Mano psichologė yra labai taikliai pasakiusi, kad iš tikrųjų žmonės galvoja apie save ("o ką apie MANE pagalvos, kaip čia AŠ atrodysiu, kad tik AŠ būčiau gera") smile.gif žmonės savanaudžiai, jiems mažiausiai kiti rūpi. Kai tai įsisąmoninsi, bus lengviau tvarkytis smile.gif

nu tuo metu man taip baisu, kad tas savanaudis žmogus mane pasmerks, supyks, nebendraus doh.gif aš pasijausiu nemaloniai atsisakiusi.
Aišku, kad nerūpiu, tik kaip koks daiktas - čia irgi labai nemalonus jausmas. Nes jauti, kad tavimi tiesiog naglai pasinaudojo.
arba priminė mano silpnybę - paklusti stipresniam ir vengti konfliktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 07 sausio 2015 - 17:28
Pasigailėjau išsitauškusi, nes sureagavot kelios su tokiom mintimis, ko iš tikro nėra. Drugelių skraidymo ar pan. Mes ne pora. O ir bernas bipolikas ir labai komplikuotas. Labai. Taip, mane traukia, taip, prablaško ir paguodžia. Bet nėra taip, kad mėgaučiausi. Net toli gražu, kaip nėra. Man dar "nestovi"...
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 07, 18:25)
Pasigailėjau išsitauškusi, nes sureagavot kelios su tokiom mintimis, ko iš tikro nėra. Drugelių skraidymo ar pan. Mes ne pora. O ir bernas bipolikas ir labai komplikuotas. Labai. Taip, mane traukia, taip, prablaško ir paguodžia. Bet nėra taip, kad mėgaučiausi. Net toli gražu, kaip nėra. Man dar "nestovi"...


Tegu blasko. Nesvarbu yr ar ner santykiu. Kazkoks veiksmas bendravimas vis tiek yra. O kai komplikuota, uzsiemimo dar daugiau. Bent tam kartui. Zinant kaip tu paskendus savo dausose paskutiniu metu.
Papildyta:
QUOTE(Medutė_ @ 2015 01 07, 17:25)
nu tuo metu man taip baisu, kad tas savanaudis žmogus mane pasmerks, supyks, nebendraus  doh.gif aš pasijausiu nemaloniai atsisakiusi.
Aišku, kad nerūpiu, tik kaip koks daiktas - čia irgi labai nemalonus jausmas. Nes jauti, kad tavimi tiesiog naglai pasinaudojo.
arba priminė mano silpnybę - paklusti stipresniam ir vengti konfliktų.


Aha, cia ziauriai sunku. Bet teorija standartine. Jei neprivalai paklust pagal pareigas. Ir tai tik tarpusavio santykis. Renkiesi kada nori, pati jauti kad norisi padet. Tada niekaip nesijausi isnaudojama, net jei tas zmogus taip galvos. Nes tai bus tavo sprendimas. Kitu atveju, kai darai isiteikdamas, gali maziau patikt negu atsisakes.
Nu cia kaip alkasas praso lito, sako kad duonai. Tu zinai kad meluoja, pragers, bet vis tiek duodi nes taip nori. Jis galvoja kad pasinaudojo bet tu pats nesijauti isdurtas, tiesiog suteikei jam malone pasijust gudresniam.
Medute, nedingai tikiuos, dar gridi.
Atsakyti
Eina tik 3 d kai gryzau,o atrodo kad 3menesiai maziausiai...o kai pagalvoju kiek liko iki vasaros tai negera daros....as jau pasiilgau savo sunu.nu bet cia ta jausma supras tik sunu myletojai.man jie tikrai oas mama kaip antidepresanrai.ziurejau ju video telefe ir sypsojaus.pasiilgau ju lb. verysad.gif Noriu i lt.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 08, 05:10)
Eina tik 3 d kai gryzau,o atrodo kad 3menesiai maziausiai...o kai pagalvoju kiek liko iki vasaros tai negera daros....as jau pasiilgau savo sunu.nu bet cia ta jausma supras tik sunu myletojai.man jie tikrai oas mama kaip antidepresanrai.ziurejau ju video telefe ir sypsojaus.pasiilgau ju lb. verysad.gif Noriu i lt.

suprantu tave, tik man taip būna dėl draugo, nors ir trumpam išsiskiriam, parai, ilgiausiai porai savaičių, bet irgi toooks ilgesys būna, žiūriu video, foto su juo.. Gal čia būdingas toks prisirišimas sergant.

5dienį eisiu pas psichiatrę, nes vaistai baigiasi, nežinau, ką jai sakyt. Lyg ir viskas gerai šiuo metu, na, dirgiklis nedingęs, vis dar nedirbu, neramu, kiek dar ieškosiu darbo. Po to irgi galiu nerimaut dėl pačio darbo, kol įsivažiuosiu. Nerimą įsitaisiau irgi dėl darbo, nors buvau įsivažiavus su juo, bet jis kėlė daug streso ir aš per jautriai į viską reaguodavau, į žmonių santykius ir pan. Dėl miego gal pasakysiu, nors man tas nekliudo, kad miegu labai daug. Ar kad noriu/reikia kartais palaikyti žvalumą, tai negeriu tablečių ir išsibalansuoju po to, vėl jaučiu nerimą doh.gif Na tai taip ir pašnekėsim, apgalvojau berašydama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 05, 13:09)
Labas 4u.gif Mylinti mamyte, kada paaiškės žinios dėl ligoninės? Akvariumų mums reikia abiejų, vienas mano, kitas vyro biggrin.gif



Paaiskes,nepaaiskes nezinau doh.gif
Skambynau i priemamaji vienos klinikos,kaip ir susitariau veliau pasieskojau info,kad atsiliepimai nelabai geri ale sovietmiecio rezimas,tiksliau poziuriai.
Galvoju del vasaros..
Galu gale nustatytu,man priezasti ar fizines ar psihines ligos,nuo ko man visi tie fiziniai blogumai.As per diena 1 galvoju kita diena kita ..
Na tikrai jau kiek galima.. doh.gif su hiperventiliacija kovoju,sirdies plakimu.
Staigiu spaudimo kritimu..bac 100/55 nu atsiprasau pas terapeuta buvau,ne spaudimo nepamatavo i vaistine atgal griztant pamatavau,nes ejau i siena besiremdama tiklsiau arti ju,kad jei ka tai pasiremciau..ne karta alpus senais laikais esu..nu tai ka cia del depresijos alpimai,nors pavieniai ir sveikiems pasitaiko.
Del vaiko jaudinuosi,palikti ji viena,maziukas jis dar mumukas priziuretu,bet wub.gif ,maza nesusitvarkytu ar vystimuisi jo nepakenktu..
Zodziu as nezinau,ka daryti..
Zodziu trali vali psihe bepsihuojanti be psihu ir nepsihova bet man labai psihova.
As noriu picos ir i lova ir katino salia (kastruoto) biggrin.gif ,cia jau gal feminizmas su tuo kastravimu,zodziu ka galvojau parasiau.
Visom sveikatos 4u.gif
13 kabink berna biggrin.gif ,nors kai D sirgau su Bipole gulejau tai ji po ligonines mano D pereme,o as jos B.Zodziu zinau kodel manjakus su depresiniais guldo.
Paskaitytu teksta koks psihologas,tai iskart umia psihoze rasytu ir miegociau jau 22 val biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 01 08, 23:03)
13 kabink berna  biggrin.gif ,nors kai D sirgau su Bipole gulejau tai ji po ligonines mano D pereme,o as jos B.Zodziu zinau kodel manjakus su depresiniais guldo.
Paskaitytu teksta koks psihologas,tai iskart umia psihoze rasytu ir miegociau jau 22 val  biggrin.gif

su psichoze nedėliotum smailų ir išvis nerašytum. tongue.gif
nėra ten ką kabinti. aš nepakabinama, jis irgi savotiškas. išvis, aš kai sulėtėjus, o ir nesu fiziškai labai judri, tai koooool pagrasinu mirtimi maniakui, jis jau būna patepęs slides. žmogus ten geras, bet bipolikas-alkoholikas.
Papildyta:
su tais darbais *****. jaučiuos niekam tikus. nu visa esybe negaliu pakęsti komandų, kaip samdomam darbuotojui, o savo kažką daryti irgi ne vištos protui, kuris jau neatsistatys.
Atsakyti