Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Labas 4u.gif Mylinti mamyte, kada paaiškės žinios dėl ligoninės? Akvariumų mums reikia abiejų, vienas mano, kitas vyro biggrin.gif

Noriu pasidžiaugti, kad šventiniu periodu (tas dvi savaites) mano būklė pagerėjo, žymiai rečiau aplankydavo įkyrios mintys, nes buvo daugiau užimtumo, šalia dažniau buvo vyras. Net užsimiršau savo bėdas bigsmile.gif Žinoma, vis tik išliko tas neramumas, prabudinėdavau naktim, bet vis vien geriau. Patvirtinimas, kad mano nerimas yra sukeltas išorinių veiksnių, aplinkos įtaka. Aišku, ir vaistus geriu dabar be pertraukų. Na, gal vieną dieną užmiršau išgerti antrą tabletę. Po truputį mokaus, tvarkaus namie, einu sportuoti. Labai laukiu daug sniego, man gražu. Susigalvojau tikslų, ne vien susirasti darbą (čia jau ne kaip tikslas, o didelis noras, pagerinsiantis mano būklę (tikiuosi)), bet palieknėti, iš pagrindų išsikuopti namus - valau virtuvės spinteles ir kitką, kas užleista. Noriu naujais metais būti aktyvesnė, nelaukti išvarvėjusiom akim to darbo kaip išganymo. Išsilaikysiu sesiją, gerai, kad per daug nesu apkrauta, galiu išsimiegoti kiek noriu, pasidėlioti dienos užduotis, bet ir ne per daug laisvo laiko lieka savigraužai.

Žinau, kad turbūt būsiu ignoruojama savo pozityviom mintim, bet visoms linkiu nors mažų prošvaisčių depresijoje ir nerime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 03, 21:52)
Jei gyvenciau pas tevus tai sansu dirbt ner,bet ir nenoriu su tevais gyvent,noriu mieste,tai tektu kazka nuomuotis.


Ar turi specialybę pagal kurią galėtum dirbti ir mokėti nuomą?
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 05, 13:09)
Labas 4u.gif Mylinti mamyte, kada paaiškės žinios dėl ligoninės? Akvariumų mums reikia abiejų, vienas mano, kitas vyro biggrin.gif

Noriu pasidžiaugti, kad šventiniu periodu (tas dvi savaites) mano būklė pagerėjo, žymiai rečiau aplankydavo įkyrios mintys, nes buvo daugiau užimtumo, šalia dažniau buvo vyras. Net užsimiršau savo bėdas bigsmile.gif Žinoma, vis tik išliko tas neramumas, prabudinėdavau naktim, bet vis vien geriau. Patvirtinimas, kad mano nerimas yra sukeltas išorinių veiksnių, aplinkos įtaka. Aišku, ir vaistus geriu dabar be pertraukų. Na, gal vieną dieną užmiršau išgerti antrą tabletę. Po truputį mokaus, tvarkaus namie, einu sportuoti. Labai laukiu daug sniego, man gražu. Susigalvojau tikslų, ne vien susirasti darbą (čia jau ne kaip tikslas, o didelis noras, pagerinsiantis mano būklę (tikiuosi)), bet palieknėti, iš pagrindų išsikuopti namus - valau virtuvės spinteles ir kitką, kas užleista. Noriu naujais metais būti aktyvesnė, nelaukti išvarvėjusiom akim to darbo kaip išganymo. Išsilaikysiu sesiją, gerai, kad per daug nesu apkrauta, galiu išsimiegoti kiek noriu, pasidėlioti dienos užduotis, bet ir ne per daug laisvo laiko lieka savigraužai.

Žinau, kad turbūt būsiu ignoruojama savo pozityviom mintim, bet visoms linkiu nors mažų prošvaisčių depresijoje ir nerime 4u.gif


Na, smagu girdėti, taip ir toliau 4u.gif

O man duobė.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2015 01 05, 14:21)
Ar turi specialybę pagal kurią galėtum dirbti ir mokėti nuomą?

turiu,bet niekad pagal ja nedirbau,o ir nenoriu,spec vireja.o siaip visa laika dirbau su vaikais.zinau,kad jei ieskosiu tai ir rasiu.nes gi kazkaip gyvenau iki gyvenimo uk,dirbau ir nuomavaus
gryzau pries kelias valandas i uk,jau pasiilgau savo sunu...nezinau ar as cia tokia nusistacius pries anglija,kad man cia tokia nykuma viduj ar kas...nu bet buna zmoniu,kurie nepritampa.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 06, 02:51)
gryzau pries kelias valandas i uk,jau pasiilgau savo sunu...nezinau ar as cia tokia nusistacius pries anglija,kad man cia tokia nykuma viduj ar kas...nu bet buna zmoniu,kurie nepritampa.


UK ne prie ko. Prie ko yra būsena, kurią Tu ten nusiveži ir Tu pati.
Atsakyti
Deraramos, čia džiaugtis ir reikia. Aš bent tikrai nuoširdžiai džiaugiuos už tave. Žinau tą jausmą, kai tarytum akyse prašviesėja.

QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 05, 20:29)
Na, smagu girdėti, taip ir toliau 4u.gif

O man duobė.

Kaip suprantu, baigės tavo maratonai, ar su priežastimi duobė? unsure.gif


Man pačiai palengvėjo. Jei dėl pasipainiojusios berno (tiksliau dėl savęs) imsiu gaišti, priminkit man, kad pati kalta. O kad gero nebus, jaučiu. Aš nesveikai prieraiši, nors niekam to nerodau.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 06, 12:53)
Man pačiai palengvėjo. Jei dėl pasipainiojusios berno (tiksliau dėl savęs) imsiu gaišti, priminkit man, kad pati kalta. O kad gero nebus, jaučiu. Aš nesveikai prieraiši, nors niekam to nerodau.

Net plot pradėjau perskaičius. Bernai tikrai labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 06, 16:05)
Net plot pradėjau perskaičius. Bernai tikrai labai gerai.

nėra ko ploti, žinau kaip man baigsis.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 06, 16:11)
nėra ko ploti, žinau kaip man baigsis.


Nu... Noriu muštis smile.gif Kaip gali baigtis santykiai, jeigu pačioje pradžioje Tu jau "žinai" tai, ko žinoti neįmanoma, nebent esi aiškiaregė smile.gif O kadangi tokių, mano galva, nebūna arba buna tik Game of Thrones, tai belieka priminti, kad reiktų bent jau pasistengti nebūti tokia pesimiste, gi naujas bernas. Nuuuu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 06, 15:05)
Net plot pradėjau perskaičius. Bernai tikrai labai gerai.

irnesakyk.gif
Kuo jau taip gerai tie bernai? smile.gif
Depresnykėm dažniau kitaip viskas baigiasi/vyksta. Deja.

Gal geriau sakyti "nauji bernai yra gerai". va čia truputį kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 06 sausio 2015 - 16:29
QUOTE(Night13 @ 2015 01 06, 16:11)
nėra ko ploti, žinau kaip man baigsis.


Vakar sapnavau kad buvau tavo vestuvese. Keista pasirode, nes jau seniai nieko is cia nesapnuoju:)
Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 06, 16:27)

Kuo jau taip gerai tie bernai?  smile.gif
Depresnykėm dažniau kitaip viskas baigiasi/vyksta. Deja.



Pagal mano patirti, tikrai gerai. Nesvarbu kaip baigias, kaip vyksta. Bet yra emocinis uzsiemimas, ir to metu yra kur save "padet". Net kai kankinies, aisku del ko.
Atsakyti

nu ir išsitauškiau čia. unsure.gif
QUOTE(Bad Seeds @ 2015 01 06, 17:24)
Nu... Noriu muštis smile.gif Kaip gali baigtis santykiai, jeigu pačioje pradžioje Tu jau "žinai" tai, ko žinoti neįmanoma, nebent esi aiškiaregė smile.gif O kadangi tokių, mano galva, nebūna arba buna tik Game of Thrones, tai belieka priminti, kad reiktų bent jau pasistengti nebūti tokia pesimiste, gi naujas bernas. Nuuuu smile.gif

esmė, kad... turbūt sunku įsivaizduot, kas mane traukia... žinotumėt, sakytumėt, kad neprasidėti. ir mes ne pora. nu, kaip būna tikros poros. nu, supratot. o aš prieraiši. bijau, kad neatsirastų stiprus vienpusis jausmas. numirsiu. žudytis nereikės. žinau, kaip aš reaguoju. kol kas taip, mane prablaško.
QUOTE(kliomba @ 2015 01 06, 18:12)
Vakar sapnavau kad buvau tavo vestuvese. Keista pasirode, nes jau seniai nieko is cia nesapnuoju:)

biggrin.gif doh.gif
Atsakyti