Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Paprastai apibendrinti visiems žinomi dalykai, man patiko:
http://www.bernardin...s-metams/125855
Su Naujais metais! Niekaip negrįžtu į įprastą ritmą, užteko vienos nakties ir išsibalansavo miegas.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 02, 20:32)
Uz vaiko prieziura man moka pinigus,ne daug,bet...
Galvoju geriau jau be pinigu,bet su savo sunim ir laimingai ir pagal savo taisykles.


Ar yra galimybių dirbti Lietuvoje ten, kur Tu gyveni?
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 01 02, 22:04)
Ir liudna vaika palikti  verysad.gif  nu kaip toks mazius,be mamytes  unsure.gif
Na is kitos puses geriau sveika mamyte negu panikiere  bigsmile.gif ,tikiuosi eis susitarti,kad atlekti iki vaiko  rolleyes.gif


Kas prižiūrės vaiką?
QUOTE(Lining @ 2015 01 03, 11:33)
Paprastai apibendrinti visiems žinomi dalykai, man patiko:
http://www.bernardin...s-metams/125855
Su Naujais metais! Niekaip negrįžtu į  įprastą ritmą, užteko vienos nakties ir išsibalansavo miegas.


Aš apie tai pamąsčiau ir nuėjau miegoti kaip visada.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2015 01 03, 17:54)
Ar yra galimybių dirbti Lietuvoje ten, kur Tu gyveni?
Kas prižiūrės vaiką?
Aš apie tai pamąsčiau ir nuėjau miegoti kaip visada.

Jei gyvenciau pas tevus tai sansu dirbt ner,bet ir nenoriu su tevais gyvent,noriu mieste,tai tektu kazka nuomuotis.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 03, 12:33)
Su Naujais metais! Niekaip negrįžtu į  įprastą ritmą, užteko vienos nakties ir išsibalansavo miegas.

Aha *****. doh.gif Ką reiškia senatvė... Už nemiegojimą 1,5paros miegosiu visą sav. dar, aš save žinau. doh.gif
Nu ką, vaikai. Linkiu Jums gero. Sau irgi. 2014 buvo man labai jau emociškai sunkūs. Su atodūsiu juos prisiminsiu, kad tik nebebūtų taip ištisai...
Atsakyti
Man toks jausmas laike nesiorentuoju,o ar laiko savoka isvys egzistuoja..
Susimasciau paskaicius zurnala,o ar yra gyvenimas po mirties.
Man susimale jau metai,nebeatkuriu,pastojimai,gimdymai..stresas,nemiga... verysad.gif
Ir vis galvoji metai eina,o tiek pasiketi galejau,o jau senyn einu..
Kodel pasirinkau butent toki kelia ? Galejau pasirinkti kita,bet yra kaip yra.. unsure.gif unsure.gif Kiek kvailu poelgiu padaryta... unsure.gif kiek nesamoningu zodziu isakyta.. doh.gif
Noriu katino i lova wub.gif nu jie mieli ir pukuoti biggrin.gif jie neverkia naktim lotuliukas.gif
Labanakt,depresninkem 4u.gif
Kaip norisi paciai mazu lelium pabuti ir kad tavo kaprizus pildytu eh wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 03, 22:03)
Už nemiegojimą 1,5paros miegosiu visą sav.

Dziaukis, kad miegi.
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 01 04, 00:41)
Man toks jausmas laike nesiorentuoju,o ar laiko savoka isvys egzistuoja..
Susimasciau paskaicius zurnala,o ar yra gyvenimas po mirties.
Man susimale jau metai,nebeatkuriu,pastojimai,gimdymai..stresas,nemiga... verysad.gif
Ir vis galvoji metai eina,o tiek pasiketi galejau,o jau senyn einu..
Kodel pasirinkau butent toki kelia ? Galejau pasirinkti kita,bet yra kaip yra.. unsure.gif  unsure.gif Kiek kvailu poelgiu padaryta... unsure.gif kiek nesamoningu zodziu isakyta.. doh.gif
Noriu katino i lova  wub.gif nu jie mieli ir pukuoti  biggrin.gif jie neverkia naktim  lotuliukas.gif
Labanakt,depresninkem  4u.gif
Kaip norisi paciai mazu lelium pabuti ir kad tavo kaprizus pildytu eh wub.gif

katinėliai irgi neleidžia miegotl mirksiukas.gif medžioja kojas rankas nosį biggrin.gif
Atsakyti
Paskutine diena lt.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 04, 10:39)
katinėliai irgi neleidžia miegotl mirksiukas.gif medžioja kojas rankas nosį biggrin.gif

Maniskis saugojo pilvuko gyventoja blush2.gif ,o dabar be gyviu .
Noriu akvariumo,papugos,katino ir suns? biggrin.gif vistik i lauka su vaiku ir taip reik eiti,bet vargsai gyviai butu tampomi uz viskuo kas papuola biggrin.gif nusoktu is lango lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 04, 01:19)
Dziaukis, kad miegi.

Kaip kiti nemiega, aš niekada neprabundu. Visad mieguista. Kažin, ar kas to norėtų.
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 01 04, 11:54)
Maniskis saugojo pilvuko gyventoja  blush2.gif ,o dabar be gyviu .
Noriu akvariumo,papugos,katino ir suns? biggrin.gif vistik i lauka su vaiku ir taip reik eiti,bet vargsai gyviai butu tampomi uz viskuo kas papuola  biggrin.gif  nusoktu is lango  lotuliukas.gif

smagu pakalbėt ne vien apie depresyvius dalykus biggrin.gif pas mane gyvena ir katinas, ir šuo, ir akvariumus du turiu. Na, tikrai suteikia gerų emocijų, ir po lauką pavaikščiojus su šuneliu, ir katiną paniurkius, ir akvariumu pasirūpinus.
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2015 01 04, 16:51)
smagu pakalbėt ne vien apie depresyvius dalykus biggrin.gif pas mane gyvena ir katinas, ir šuo, ir akvariumus du turiu. Na, tikrai suteikia gerų emocijų, ir po lauką pavaikščiojus su šuneliu, ir katiną paniurkius, ir akvariumu pasirūpinus.

Galima viena akvariumeli ? bigsmile.gif Kam jum du tongue.gif
Vezli galvojau isigyti alie jie po 200 metu gyvena,nu galetu vaikas auginti paskui anukas proanukiai ir t.t lotuliukas.gif seimos relikvija lotuliukas.gif
Istikro labai katinu pasiilgau,paminkyti juos paglostyti.. blush2.gif mur miau wub.gif
Noriu draugu unsure.gif kodel as negeriu ir nerukau ? biggrin.gif su manim neidomu..nes negeriu nu.. verysad.gif nors buvo pravestas eksperimentas.
As vs mano drauge gere,o as ne nu ir ka nusispangau ir nusifantazavau daugiau as nej ji lotuliukas.gif ,bet linksma buvo abiem aj ir palydejo namo mane lotuliukas.gif
Ir isvis noriu bendravymo rata pakeisti.
As jau cia kai dienuorasti jauciuosi biggrin.gif
Keista kartais paguglinus savo postus rasti 10 metu senumo bigsmile.gif skaitai ir supranti,kad ten tavo rasyta. biggrin.gif
Atsakyti