Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:32)
Pati tu trolis, šiandien turiu laiko, na ir ką smile.gif. Pati trolis, liūdnas ir piktas smile.gif. O aš laukiu laisvų dienų, jėga bus. Kaip gerai. Dar sniegą žada, iš viso pasaka. O humoras apie nagus, ragus ir kitas kūno dalis man neaktulaus smile.gif

Taip aš liūdnas, piktas, ir visoks kitoks. Bent žinau koks ir dėl ko.
O tau linkiu smagių senių besmegenių, rogučių, daug krykštavimo iš laimės ir kitokių gėrybių. smile.gif
Jėga.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 12:04)
Taip aš liūdnas, piktas, ir visoks kitoks. Bent žinau  koks ir dėl ko.
O tau linkiu smagių senių besmegenių, rogučių, daug krykštavimo iš laimės ir kitokių gėrybių. smile.gif
Jėga.smile.gif

Ir tau visa ko geriausio 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 12:27)
Socialiniai mokslai.

o kaip baigei mokslus, socialinius, jei nuo 1 klasės skaičiuoti nemoki. turėjai net egzaminų matematikos neišlaikyti, o studijuojant nebaigti nes beveik visose specialybėse pirmuose kursuose būna matematika, statistika. o su nemokėjimu skaičiuoti turėjai ir mokyklos nebaigti - fizika, matematika....????

QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 12:51)
Jetus, kur čia tie darbai?

o gal ir tu sau per didelius reikalavimus keli, eini į aukštesnes pozicijas, gal nuo kažko papraščiau reikia pradėti, nes man atrodo kad svarbu apskritai- pradėti. labai nenoriu patarinėti, nes tai daryti labai nesunku...kitam. galėčiau patarinėti ir patarinėti bet kažkaip labia nelogišaki gaunasi iš nesusistvarkančio su paties jausmais.
Papildyta:
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 12:18)
va kur dedamos pastangos, pasigėrėjimą keliančios.

o iš ko tu nusprendei, kad pastangos nededamos?
iš kelių postų? kaip greit nuspręsti - tau blogai, nes nededi pastangų. o gal yra taip, nes pastangos dedamos, ir būtų kur kas blogiau jei jų nebūtų?
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 17, 13:02)
o kaip baigei mokslus, socialinius, jei nuo 1 klasės skaičiuoti nemoki. turėjai net egzaminų matematikos neišlaikyti, o studijuojant nebaigti nes beveik visose specialybėse pirmuose kursuose būna matematika, statistika. o su nemokėjimu skaičiuoti turėjai ir mokyklos nebaigti - fizika, matematika....????
o gal ir tu sau per didelius reikalavimus keli, eini į aukštesnes pozicijas, gal nuo kažko papraščiau reikia pradėti, nes man atrodo kad svarbu apskritai- pradėti. labai nenoriu patarinėti, nes tai daryti labai nesunku...kitam. galėčiau patarinėti ir patarinėti bet kažkaip labia nelogišaki gaunasi iš nesusistvarkančio su paties jausmais.

Matematikos ir neišlaikiau. Mokytojas atėjo ir sudiktavo viską trejetui (penkiabalė sistema), nes nešiau padėt ant stalo tuščią lapą, be jokio sprendimo. Statistiką mokiausi, kai spręndėm "rankomis", tiesiog .... nusipirkau viską. Vienintelis dalykas, kurį pirkau. Kompu jau nieko, kai žinau, ką daryti, rašydavausi kalnus lapų, ką daryti ką tai reiškia. Kaliau mintinai. Todėl SPSS visai įvaldžiau. Matematikos universitete nebuvo. Kaip tokios. Tai va taip. Atsimenu, mokykloje dar, per matematiką piešdavau gėlytes ir net neturėjau namų darbų sąsiuvino, vis tiek namų darbų niekad nedarydavau.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 11:16)
beje, mane stebina mitas, kad neįmanoma susirasti darbo, nes bent jau mano aplinka skundžiasi, kad ieško darbuotojų ir niekaip neranda. ir ieško ne gydytojų genetikų, astronomų ar biochemikų, o vadybininkų, administratorių, logistikos darbuotojų, valytojų, sargų ir įvairiausių kitų darbuotojų. sako, niekas neateina įsidarbinti. o tie, kurie neina, sako, kad jų niekas nepriima. vadinasi, kažkur yra nerealių, neįgyvendinamų lūkesčių.

Man irgi atrodo, kad tai mitas, nes pati pradėjusi ieškotis per mėnesį radau 2 man tinkančius ir patinkančius darbus, ir aš tikau. Tik atlyginimas man netiko.

QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:18)
Niekur nepriėmė, nueini, pasako, ok, tinka, paskambinsim, ir tuo baigdavosi. Viskas. Dabar draugė neranda darbo 7 metai jau. Tas pats kaip ir man, nueina, ok, tinka, paskambinsim ir baigiasi tuo. Yra kaip yra. http://www.delfi.lt/...e.d?id=66554636
va kur dedamos pastangos, pasigėrėjimą keliančios.

O jūs nenorit pati įdėt tokių pastangų ir išmokt skaičiuot?


QUOTE(deraramos @ 2014 12 17, 11:51)
Jetus, kur čia tie darbai? Griebiu tik. Man periodiškai vėl liūdnos mintys aplankė. Kas mėnesį pasitaiko. Kad esu beviltiškoj situacijoj ir niekaip negaliu rasti darbo. Dažniausiai sutampa, kad dalyvauju darbo pokalbyje ir manęs nepasirenka. Ir vėl jokių prošvaisčių horizonte. Atrodo, kaip man, tokiai nevykusiai, reikia sugebėti įrodyti, kad aš esu geriausia iš visų kandidatų, kurie siunčia cv, ateina į pokalbį? Ir dabar buvau viena iš keletos. Atrodo, pasiekimas. Bet kas iš to, jei nepasirenka. Taigi aš vėl duobėje. Verkiu vos pramerkus rytais akis. Verkiu vakarais. Užmiegu iš nuovargio, nors per dieną nieko doro nenuveikiu ir net nenoriu nuveikti. Pvz. vakar buvo paskaita, bet prasėdėjus visą dieną namie į ją net nenuėjau. Nebenorėjau, neprisiverčiau. Šiandien gailiuosi. Šiandien irgi yra paskaita, į sporto klubą reikia nueiti. Eisiu per prievartą, nes kuo ilgiau sėdžiu namie prie kompo, tuo dar labiau save suėdu. Vaistai paglušina, jaučiuosi flegmatiška, bet tas niūrumas niekur nedingsta.

Kaip sakiau, iš patirties galiu pasakyt, kad darbų yra(tik aš visai ne tokių ieškau kaip BS išvardijo).
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:14)
Nėra nieko svarbiau nei darbas.

yra daug dalyku svarbiau nei darbas


QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:18)
Jei žmogus nori sirgti

cia visos esančios dega noriu sirgti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 17, 14:20)
yra daug dalyku svarbiau nei darbas
cia visos esančios dega noriu sirgti  doh.gif

šita gi...sakau jei norėtųsi tai tada pas gydytojus nevaikščiotume, ir sirgtume sau spakainiai...noras išsipildė gi biggrin.gif

tik įdomu kodėl žmogus nemokantis skaičiuoti eina pasikalbėti į temą - depresija. paauklėti kaip gyventi? parodyti koks nuostabus dalykas yra 5 laisvos dienos? nebent dėl nemokėjimo skaičiuoti būtų depresija o dabar...ateiti ir valio valio, jėga kaip faina man... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 17, 13:23)
šita gi...sakau jei norėtųsi tai tada pas gydytojus nevaikščiotume, ir sirgtume sau spakainiai...noras išsipildė gi  biggrin.gif

tik įdomu kodėl žmogus nemokantis skaičiuoti eina pasikalbėti į temą - depresija. paauklėti kaip gyventi? parodyti koks nuostabus dalykas yra 5 laisvos dienos? nebent dėl nemokėjimo skaičiuoti būtų depresija o dabar...ateiti ir valio valio, jėga kaip faina man... g.gif

Paauklėti nieko nenoriu, bet būtinos pastangos pasveikti, jei jų nėra, nepadės jokie, kad ir geriausi pasaulyje vaistai. Aš manau, vėžys kur kas baisesnė liga nei depresija. Net negalima lyginti. Nuo nemokėjimo skaičiuoti depresijos neturiu, nepatogumą - taip.
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 12 17, 13:18)
O jūs nenorit pati įdėt tokių pastangų ir išmokt skaičiuot?
Kaip sakiau, iš patirties galiu pasakyt, kad darbų yra(tik aš visai ne tokių ieškau kaip BS išvardijo).

Mokiausi, privačiai, pas universiteto dėstytojus, matematikos mokytojus, iškaliau mintinai neploną knygelę formulių, nieko nepadėjo. Kol vieno dėstytojo verdiktas buvo: "neišmoksi niekada".
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 14:31)
Paauklėti nieko nenoriu, bet būtinos pastangos pasveikti, jei jų nėra, nepadės jokie, kad ir geriausi pasaulyje vaistai. Aš manau, vėžys  kur kas baisesnė liga nei depresija. Net negalima lyginti. Nuo nemokėjimo skaičiuoti depresijos neturiu, nepatogumą - taip.

Mokiausi, privačiai, pas universiteto dėstytojus, matematikos mokytojus, iškaliau mintinai neploną knygelę formulių, nieko nepadėjo. Kol vieno dėstytojo verdiktas buvo: "neišmoksi niekada".

o kas tau sako kad jų nėra tų pastangų? čia visoms aišku kad be pastangų niekaip. ir ką? ateina iš šono ir šneka - bet tai reikia stengtis, bet tai riekia pozityviai žiūrėti, bet tai reikia ieškosit...bla bla ba...bezdalai, taip sakant...kas sako kad to nėra???? jei čia užtektų rasti pozityvumo tai neikas ir vaistų negertų. kažkodėl dėstytojo pasakymas "neišmoksi niekada" vertinamas kaip objektyvus dalykas, o gydytojo pasakymas "gali tekti gerti vaistus visa gyvenima" įvardijamas kaip...norėjimas sirgi, tinginystė, nesistengimas, neieškojimas pozityvumo .... ????? aš jum irgi galiu sakyti, bet tai vistiek stenkitės, nu ir kas, jūs nemokat skaičiuoti nes tingit, išsidirbinėjat, prisidengiat nenorėjimu skaičiuoti, jums patinka būti nemokančia skaičiuoti ir kaskart apie tai šnekėti, negali būti kad negalima išmokti skaičiuoti.....

tu gali manyti ką tik nori, bet realiai negali net palyginti ligų, nes nejautei kas yra depresija ir kas yra vėžys - kita vertus. tas pačias ligas žmonės išgyvena skirtigai. čia net near reikalo kažką lyginti, dėliotį kas geriau kas blogiau, kas aukščiau, kas lengviau. dėl to kad tai yra kiekvienam labia S K I R T I N G A . ir negali sakyti kad jei tau būtų geriau tas o ne anas, tas o ne anas geriau yra ir visiems aplinkui. kaip gali sakyti žmogui, kuris bijo išeiti iš namų dėl to kad numirs ir realiai jaučia tai - bijau, nes dar parduotuvėje numirsiu sakyti kad žinai...nu tu išsigalvoji ir džiaukis kad vėžiu nesergi.....jam tragedija yra nuėjimas į parduotuvę....dėl to kad jis taip jaučia.

Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 13:31)
Paauklėti nieko nenoriu, bet būtinos pastangos pasveikti, jei jų nėra, nepadės jokie, kad ir geriausi pasaulyje vaistai. Aš manau, vėžys  kur kas baisesnė liga nei depresija. Net negalima lyginti. Nuo nemokėjimo skaičiuoti depresijos neturiu, nepatogumą - taip.
Papildyta:

Mokiausi, privačiai, pas universiteto dėstytojus, matematikos mokytojus, iškaliau mintinai neploną knygelę formulių, nieko nepadėjo. Kol vieno dėstytojo verdiktas buvo: "neišmoksi niekada".

Bet jums ne tik su skaičiavimu negerai, bet ir tekstą sunkiai suvokiat. Gal ir dėl to sunkiau įsidarbint buvo?
Papildyta:
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 13:31)
Aš manau, vėžys  kur kas baisesnė liga nei depresija. Net negalima lyginti. Nuo nemokėjimo skaičiuoti depresijos neturiu, nepatogumą - taip.

Ir kokia čia jau baisi liga, jeigu ją galima išgydyti imbieru su medumi? irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 17, 13:58)

Ir kokia čia jau baisi liga, jeigu ją galima išgydyti imbieru su medumi? irnesakyk.gif

Nebūsi suprasta vis tiek.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 17, 13:58)
Bet jums ne tik  su skaičiavimu negerai, bet ir tekstą sunkiai suvokiat. Gal ir dėl to sunkiau įsidarbint buvo?
Papildyta:

Ir kokia čia jau baisi liga, jeigu ją galima išgydyti imbieru su medumi? irnesakyk.gif

Vat įdomu, baigiau studijas vien dešimtukais, vadinasi, tekstą suvokiu. Ne esmė. Nesvarbu. Vis tiek viskas yra gerai ir puiku. thumbup.gif Tai ne mirtina liga, todėl viskas yra labai gerai.
Atsakyti