Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(mansunku @ 2014 12 31, 12:23)
Ir Tau gerų.Linkiu sugrįšti į Lietuvą visam laikui. 4u.gif



QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 31, 15:25)
Gerų naujų visoms  4u.gif Lauke toks žiemiškai gaivus oras  smile.gif
Papildyta:
Aš irgi mėgstu žmones, su kuriais man įdomu  smile.gif , t.y. su kuriais galiu būti savimi ir atvira.
O dėl intravertiškumo ar kitų charakterio savybių, manau, kad čia - karma  doh.gif nes tiek vieni, tiek kiti turi gerų ir nelabai savybių. neįdomu, jei visi būtų vienodi.
Papildyta:

Meja, linkiu tapti gyvūnų prieglaudos direktore  smile.gif  O jei rimtai, tai pastebėjau, kad jei ko imiesi, tai atsakingai ir šimtu procentų darai.

Aciu smile.gif
Siandien padovanojau dar 1 suniuka ir lb dziaugiuos,nes atitiko mano standartus.liko dar vienas.
Medute,kas liecia gyvunus as lb rimtai ir atsakingai ziuriu.uzgrausciau save jei jie patektu i blogus namus.
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 31, 11:33)
Reiks skambinti ar eiliu nera  unsure.gif i azuolyna man psihe siule,bet paskaicius kaip ten telefonus atiemineja kaip konclageri salygos tai.. schmoll.gif man su vaiku susisiekti reikes


Vasaros g kur dieninis, isvis tik ateini kasdien. Ribiniu busenu irgi gali lankyt kasdien, bet gulet naudingiau. Nieko neatima, rezimas laisvas. Tam tikra prasme tavo laisvas buvimas toje bendruomenej ir kaip tu ten buni, tai terapijos dalis:) siuntimo galima prasyt pas savo psicha. Arba tiesiai ten vaziuot, sakyt kad blogai labai, uz kazkoki mokesti priima.

Su naujais metais visas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 31, 15:25)
O dėl intravertiškumo ar kitų charakterio savybių, manau, kad čia - karma  doh.gif nes tiek vieni, tiek kiti turi gerų ir nelabai savybių. neįdomu, jei visi būtų


Taip, tiesa. Ne taip issireiskiau. Intravertai irgi buna ivairus, kai kurie net labai megsta bendraut, tik rimciau susikaupe tame. Ir is viso nera simtaprocentiniu nei tu nei anu, tik buna kai kurios savybes dominuoja.
As bijau zmoniu kurie taip piktai uzsidare, su vidiniu naravu. Kai atrodo susprogs jei pajudinsi:)
Naujus sutikau ne lietuvoj. Ir vel pamasciau, kad cia kulturinis dalykas. Kiek daug pas mus prisikuriam itampos lygioj vietoj. Ir kaip nustembu kaskart isvaziavus, kad viskas gali but paprasciau.
Atsakyti
Supykau ant mamos siandien,sako ji man ko tu nervinies kad turi gryzt i anglija,juk viska turi,uz nieka moket nereikia.nu bl as noriu turet ir gyvent SAVO gyvenima,o ne kitu!kaip galima to nesuprast!butent todel ir noriu gryzt visam.neimanoma padet visa savo gyvenima,juk vaikas uzaugs.o kas tada,zinant kad ten savo ateities nematau ir net nenoriu matyt.jauciuos taip lyg mama eitu uz sese ir suprastu tik ja.liudnadel to. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2015 01 01, 20:53)
As bijau zmoniu kurie taip piktai uzsidare, su vidiniu naravu. Kai atrodo susprogs jei pajudinsi:)


Kurie su didelėmis vidinėmis problemomis. Ir tą piktumą išreiškia ant kitų, agresyvūs.
Bet yra ir ekstravertų, pvz., psichopatai.
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2015 01 01, 20:53)
Naujus sutikau ne lietuvoj. Ir vel pamasciau, kad cia kulturinis dalykas. Kiek daug pas mus prisikuriam itampos lygioj vietoj. Ir kaip nustembu kaskart isvaziavus, kad viskas gali but paprasciau.


O aš manyčiau, kad ne visai kultūrinis dalykas. Nes sukūrus distanciją, atstumą, viskas sumažėja ir atrodo paprasčiau. Galima gal ne tik kelionėmis, bet ir meditacija, mintimis.
Papildyta:
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 02, 04:30)
Supykau ant mamos siandien,sako ji man ko tu nervinies kad turi gryzt i anglija,juk viska turi,uz nieka moket nereikia.nu bl as noriu turet ir gyvent SAVO gyvenima,o ne kitu!kaip galima to nesuprast!butent todel ir noriu gryzt visam.neimanoma padet visa savo gyvenima,juk vaikas uzaugs.o kas tada,zinant kad ten savo ateities nematau ir net nenoriu matyt.jauciuos taip lyg mama eitu uz sese ir suprastu tik ja.liudnadel to. verysad.gif


Liūdna, kad taip.
SAVO gyvenimą gyventi ir pilnai būti už jį atsakingai yra gana sunku. Čia aš apie save. Man lengviau dalintis atsakomybe, t.y. gyventi šeimoje.
Taip ir tavo sesei be tavęs būtų sunkiau turbūt. Tik gaila, kad ten neturi savo šuniuko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 02, 04:30)
Supykau ant mamos siandien,sako ji man ko tu nervinies kad turi gryzt i anglija,juk viska turi,uz nieka moket nereikia.nu bl as noriu turet ir gyvent SAVO gyvenima,o ne kitu!kaip galima to nesuprast!butent todel ir noriu gryzt visam.neimanoma padet visa savo gyvenima,juk vaikas uzaugs.o kas tada,zinant kad ten savo ateities nematau ir net nenoriu matyt.jauciuos taip lyg mama eitu uz sese ir suprastu tik ja.liudnadel to. verysad.gif


Nepyk. 4u.gif Kiekvienas žiūri iš savo varpinės, visi žmonės subjektyvūs ir todėl kitą žmogų suprasti sunku.O Tavo mama negalėtų prižiūrėti sesės vaiko Anglijoje? Viskas būtų sumokėta, nereiktų dėl nieko rūpintis.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2015 01 02, 10:34)
Nepyk. 4u.gif Kiekvienas žiūri iš savo varpinės, visi žmonės subjektyvūs ir todėl kitą žmogų suprasti sunku.O Tavo mama negalėtų prižiūrėti sesės vaiko Anglijoje? Viskas būtų sumokėta, nereiktų dėl nieko rūpintis.

su naujais metais visas.
labai geras patarimas - patarti paciam patarianciajam taip puikiai gyventi.
ateis toks laikas kai neereikes vaiko ziureti tada visi pyks aha ji nieko nesirupina, viska turi o uz nieka nemoka. kai turi ka mainais duoti - vaiko priziura - tai gerai o kai jos nebebus, visi ims reikalauti ir kaltinti.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 02, 04:30)
Supykau ant mamos siandien,sako ji man ko tu nervinies kad turi gryzt i anglija,juk viska turi,uz nieka moket nereikia.nu bl as noriu turet ir gyvent SAVO gyvenima,o ne kitu!kaip galima to nesuprast!butent todel ir noriu gryzt visam.neimanoma padet visa savo gyvenima,juk vaikas uzaugs.o kas tada,zinant kad ten savo ateities nematau ir net nenoriu matyt.jauciuos taip lyg mama eitu uz sese ir suprastu tik ja.liudnadel to. verysad.gif


Na ji pasake savo nuomone. Tu neprivalai jos klausyt. Ir apskritai, niekas tau nedraudzia savo gyvenimo gyvent. Bet tu negyveni. Nes gal taip lengviau, kai yra priezastis kankintis. Ir yra ka kaltint.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2015 01 02, 07:31)
Papildyta:
Liūdna, kad taip.
SAVO gyvenimą gyventi ir pilnai būti už jį atsakingai yra gana sunku. Čia aš  apie save. Man lengviau dalintis atsakomybe, t.y. gyventi šeimoje.
Taip ir tavo sesei be tavęs būtų sunkiau turbūt. Tik gaila, kad ten neturi savo šuniuko. smile.gif



QUOTE(mansunku @ 2015 01 02, 09:34)
Nepyk. 4u.gif Kiekvienas žiūri iš savo varpinės, visi žmonės subjektyvūs ir todėl kitą žmogų suprasti sunku.O Tavo mama negalėtų prižiūrėti sesės vaiko Anglijoje? Viskas būtų sumokėta, nereiktų dėl nieko rūpintis.



QUOTE(bučkis @ 2015 01 02, 18:04)
su naujais metais visas.
labai geras patarimas - patarti paciam patarianciajam taip puikiai gyventi.
ateis toks laikas kai neereikes vaiko ziureti tada visi pyks aha ji nieko nesirupina, viska turi o uz nieka nemoka. kai turi ka mainais duoti - vaiko priziura - tai gerai o kai jos nebebus, visi ims reikalauti ir kaltinti.

Uz vaiko prieziura man moka pinigus,ne daug,bet...
Galvoju geriau jau be pinigu,bet su savo sunim ir laimingai ir pagal savo taisykles.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 02, 20:32)
Galvoju geriau jau be pinigu,bet su savo sunim ir laimingai ir pagal savo taisykles.

tu taip galvoji pastaruosius 2+ metus.
Atsakyti
Nauji metai, naujos kančios...
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2015 01 02, 21:16)
Nauji metai, naujos kančios...

Durnienė biggrin.gif
Nauji metai,naujos perspektyvos pasveikti biggrin.gif
Na bent aš taip manau nu juk teisingai manau biggrin.gif

Dabar paskaicius vasaros susivyliojau rolleyes.gif
Labai tikiuosi siuntima pirmadieni ant ranku jau tureti,tik neisivaizduoju kaip iki vilniaus ir iki gydyklos nusigausiu lotuliukas.gif su savo agorofobija ar kuo ten. biggrin.gif

Ir liudna vaika palikti verysad.gif nu kaip toks mazius,be mamytes unsure.gif
Na is kitos puses geriau sveika mamyte negu panikiere bigsmile.gif ,tikiuosi eis susitarti,kad atlekti iki vaiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 02, 20:54)
tu taip galvoji pastaruosius 2+ metus.

Taip.bet riba buna viskam.daug kam padejau taska,db manau atejo laikas ir sitam.
Kaip durne anksciau galvojau-susitaupysiu,tada grysiu.db supratau,kad ttaip galiu taupyt dar kelis metus ir nieko nesutaupyt.saket man sita-netikejau.matyt proto biski gavau nauju metu proga,nes supratau kad taupyt ner is ko ir galu gale rezultatas po keliu metu butu toks pat-gryzciau be pinigu.
Atsakyti