Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 29, 06:11)
meja, na suprask pagaliau, čia ne nuo pasisekimo, o nuo tavo sprendimo priklauso. Tiktai nuo tavo sprendimo.
Papildyta:
Susirgau bjauria šlykščia sloga.
Šiandien man atveš laukinę, pas draugę kaime priklydusią katę, apsisprendžiau pagaliau, kiek galima planuot ir nieko nedaryt. Labai bijau, nes galvojau, jei turėsiu, tai jau išauklėta kačiuką, mokantį naudotis dėžute ir pan. Bet ten tokia vargšiukė, užguita, visų vaikoma, pagailo.

As jau esu nusprendus.tik bijau,kad atejus laikui susileisiu ir pasakysiu kad pirk bilieta.beto ja palaiko ir mama,nors pritaria mano sprendimui gryzt.tiesiog bijau kad pasiduosiu spaudimui.
Nuo slogos juros vandeni naudok,lb padeda.
As bendrauju su vienos orieglaudos darbuotoja,tai visokiu istoriju tenka isgirst...pati prasiau,kad viena suniuka vaziuotu isgelbet.rado jam gerus namus.😊

QUOTE(bučkis @ 2014 12 29, 11:41)

meja28 - o kas tave ten laiko? jei kelia depresijas, ilgesį? kodėl negalima grįžti?

Priziuriu seses vaika,gyvenu su ja,tas ir sulaiko.
Atsakyti
pavidolis

https://www.youtube....h?v=q0acDQHk6Yo

santykiai

https://www.youtube....h?v=1RDoi7lzTg0

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 29 gruodžio 2014 - 14:32
QUOTE(jurda @ 2014 12 29, 11:08)
Mano vyras intravertas. Tai mane slegia, negaliu pakęst jo užsidarymo, pomėgio būt vienam kambary užsidarius duris. Fui...Man kaip oro reikia bendravimo, žmogaus


Aš su vaikais bendrauju, kai vyras užsidaręs, nes man bendravimo reikia, vaikams taip pat.
Atsakyti
siandien man labai bloga nuotaika, nezinau, kaip jus ta vadinat. gal nuopolis..prisigeriau, parukysiu ir ziuresiu, kaip gyvenimas klostysis toliau doh.gif
Atsakyti
Aš šiaip irgi intravertė. Mane vargina žmonės, nors ne visi. Tik mano tas intravertiškumas ant ribos. Draugelių viesada turėjau. Dabar dažnai galvoju, kad aš tik imu iš žmonių, nieko nemoku duoti.
Atsakyti
QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 29, 21:24)
siandien man labai bloga nuotaika, nezinau, kaip jus ta vadinat. gal nuopolis..prisigeriau, parukysiu ir ziuresiu, kaip gyvenimas klostysis toliau  doh.gif

subinės uždegimu.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 29, 22:29)
subinės uždegimu.

Vajė, kokia diagnozė. Žinosiu, kad depresija = subinės uždegimas lotuliukas.gif

Pilnasmėnuli, nelįsk čia, subinės uždegimą gausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 30, 07:35)
Vajė, kokia diagnozė. Žinosiu, kad depresija = subinės uždegimas  lotuliukas.gif

Pilnasmėnuli, nelįsk čia, subinės uždegimą gausi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Taigi va, norejau pasiguosti, bedom pasidalinti, o ir vel negerai doh.gif subines uzdegima pripaise
Atsakyti
QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 30, 11:34)
Taigi va, norejau pasiguosti, bedom pasidalinti, o ir vel negerai  doh.gif subines uzdegima pripaise

Tai kad čia depresijos, ne bėdų dalinimosi tema doh.gif Depresija gi, sakėt, nesergat.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 29, 14:34)
Priziuriu seses vaika,gyvenu su ja,tas ir sulaiko.

bet su sese visą laiką negyvensi. arba gyvensi bet ne savo, o sesės ir jos vaikų gyvenimą. išvis reikia bėgti nuo yvenimo su tėvais, seserimis ir panašiai. paskui savo gyvenimo nebūna.

pilnas menuli - bloga nuotaika ya bloga nuotaika. tiesiog.
Atsakyti
4u.gif
Patarikite prausau Vilniuje gera psihiatrijos skyriu. ax.gif
Ka apie vasaros ligonine manote ir ar sunku ten pakliuti?
Noreciau i skyriu su indivudialia psihoterapija ir visais kitais malonumais..m dusas,baseinas,sauna,pirtis bigsmile.gif ? rolleyes.gif
Azuoline kiek zinai viskas tik grazu unsure.gif
O jei rimtai patarkite jauku psihologini kampeli,kur butu galima greitai atsistoti ant koju,bent ten kur vedama teisingu keliu buciau,o ne vien medikamentais)
Atsakyti
QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 29, 20:24)
siandien man labai bloga nuotaika, nezinau, kaip jus ta vadinat. gal nuopolis..prisigeriau, parukysiu ir ziuresiu, kaip gyvenimas klostysis toliau  doh.gif


Aš supratau, kad negaliu vartoti alkoholio, nes man alkoholis tik sustiprina depresijos simptomus.

QUOTE(Night13 @ 2014 12 29, 20:29)
Aš šiaip irgi intravertė. Mane vargina žmonės, nors ne visi. Tik mano tas intravertiškumas ant ribos. Draugelių viesada turėjau. Dabar dažnai galvoju, kad aš tik imu iš žmonių, nieko nemoku duoti.


Aš depresijos periodu negaliu bendrauti, nes neprisiverčiu, o kai išlipu iš depresijos - ekstravertė.
Atsakyti