Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Lauki lauki to gryzimo i lt ilgiausiai,gryzti ir tos kelios savaites kaip viena diena pralekia ir vel lauki...verkt noris is beviltiskumo... cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 21:52)
Žinau, kaip gaidiškai atrodysiu, bet kam tai rūpi. Susirašau ką ryt veiksiu ant lapelio, įskaitant spintą, įskaitant tokius mažmožius, kaip dušas (kažkodėl gaurus kasdien išsiskalbti lengviau, nei dušu apsišlakstyti).
Papildyta:
Ir stengsiuos laikytis dantis sukandus. Kad lengvai eisis, nesitikiu jau.

Gaidiškai tai atrodys nebent pozityvistėms, kurioms depresija ir kitos panašios ligos yra išpindėjimas. Stenkis, mes lauksim ataskaitos. smile.gif

QUOTE(kliomba @ 2014 12 28, 22:54)
Nesi nenormali. Buna tokiu sulipusiu zmoniu, kur visur kartu. Man tai sunku suprast. Mano diedas i darbo ar savo draugu balius eina be manes ir gali tusintis ten kiek nori. Man butu geda vilktis kartu, nes durnai atrodytu. As irgi einu viena kur tik noriu. Kartu einam ten kur abu norim.
Medute, turbut cia problema kitur. Gal tau paciai truksta savo atskiro pasaulio,savo reikalu, pomegiu. Isilietum i juos, nebereiktu vyro kontroliuot.

Savo santykius įsivaizduoju būtent taip. Gąsdina mane toks sulipimas.

QUOTE(meja82meja @ 2014 12 29, 03:35)
Kaip noriu kad vasara pasisektu visam gryzt.

meja, na suprask pagaliau, čia ne nuo pasisekimo, o nuo tavo sprendimo priklauso. Tiktai nuo tavo sprendimo.
Papildyta:
Susirgau bjauria šlykščia sloga.
Šiandien man atveš laukinę, pas draugę kaime priklydusią katę, apsisprendžiau pagaliau, kiek galima planuot ir nieko nedaryt. Labai bijau, nes galvojau, jei turėsiu, tai jau išauklėta kačiuką, mokantį naudotis dėžute ir pan. Bet ten tokia vargšiukė, užguita, visų vaikoma, pagailo.
Atsakyti
Medute, niekad nenorėčiau eit į vyro darbo balių, einu tik iš pareigos į kalėdinius vakarus, kai visi eina su antrom pusėm. Ir nenorėčiau, kad jis pas mane ateitų,jo buvimas varžytų ir mane, ir mano kolegas. Jei norėsi, visada rasi galimybių nueit į šoną
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 29, 04:59)
Lauki lauki to gryzimo i lt ilgiausiai,gryzti ir tos kelios savaites kaip viena diena pralekia ir vel lauki...verkt noris is beviltiskumo... cray.gif  cray.gif


Užjaučiu. 4u.gif Tikiuosi, kad vasarą grįši.
QUOTE(Lining @ 2014 12 29, 06:11)
Savo santykius įsivaizduoju būtent taip. Gąsdina mane toks sulipimas.
meja, na suprask pagaliau, čia ne nuo pasisekimo, o nuo tavo sprendimo priklauso. Tiktai nuo tavo sprendimo.
Papildyta:
Susirgau bjauria šlykščia sloga.


Manęs sulipimas negąsdina.Aš su savo vyru sulipus. Mums labai gera kartu namuose.Vyras vienas važiuoja pas savo mamą padėti kaime darbus nudirbti.Jei einame į svečius, einame kartu.Vyras draugų neturi, nes nenori jų turėti, jis - intravertas. Aš retai (maždaug kas 3 mėn), nes noro nėra, susitinku su savo kokia drauge paplepėti kavinėje.Metų man nemažai, gyvenimas eina, man patinka žmones stebėti ir matai, kad nieko naujo, viskas tas pats.Dėl to pačio ta pati draugė suko galvą prieš 20 metų ir dabar vienos vyras geria, kita nesuranda ją tenkinančio darbo (kur bedirba visur blogai), trečiai pastoviai mažai pinigų.Nuobodu. Sueta suet.


Aš (pabūsiu nepopuliari mažumoje) nenorėčiau savo vyro išleisti į vakarėlius, nes iš kitų draugių ir giminaičių pasakojimų ir tai ką savo akimis mačiau ne darbo vakarėliuose yra moterų, kurios tiesiog išgėrusios lipa ant kelių vyrams, tempiasi juos į tolimesnį kampą. Tiesiog elgiasi agresyviai. Manau, kad darbo metu jos būna blaivos ir taip nesielgia.
Man geriausias vaistas nuo slogos nors nemalonus yra paimti dubenį, įsipilti vos šilto vandens, ištirpinti druskos, kad vanduo būtų sūrus, įkišti nosį ir įtraukti,sulaikyti, o tada išpūsti, vėl kelis kartus pakartoti.
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 28, 12:49)
Medute- aš ant karštųjų jau beveik niekada nesiaiškinu, nors su mano karštakošiškumu- lb sunku. Tiesiog kontroliuoju save- eliuminuoju save iš situacijos, išeinu pasivaikščiot, arba eidavau tiesiog pamiegot, kai galėdavau sau tą leist.


Blank Slate, tu labai jautriai prieini prie žmogaus. Man būna, kai PMS, įtampa, neišsimiegojimas, ir aš savo žodžių nekontroliuoju ir neinu iš situacijos doh.gif kaip ožys.
Papildyta:
QUOTE(bučkis @ 2014 12 28, 19:26)
Aš vyro darbo baliuj jausčiaus klaikiai. Nieko nepažįsti o dar ir linksmintis turi. Ir i savus neisivazduoju kaip vestis. Kita vertus jie ir skirti kolektyvo susibendravimui neformaliam bendravimii. Kam tos žmonos. Tik aišku jei yra pagrindo nepasitiketi, jei kelia abejoniu su pagrindu tada jau kitaip

Kažkaip pritariu, nemėgstu darbo balių, nei vyro, nei savo. Esu intravertė. Šiaip gimtadienio, vestuvių baliai - geriau jaučiuosi . Kaip supratau, pasitikėjimas vyru nuo manęs daugiau priklauso. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 21:52)
Velniop tas spintas. Aš pasiduodu. sad.gif

Gaila, kad pats vyriškis Medutės nenuramina.


lotuliukas.gif Jis irgi užsispyręs buvo, laikėsi savo.
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 21:52)
. Be to, negi nenormalu, kad kai susituoki, turi ir atskirų draugų/draugių? Ar taip jei susiženiji su vyriškiu, tai ir kartu su jo draugais ir draugėm; ar su jais atskirai negali susitikti, turi atsiklausti visad? Man labai sunku suvokti tą, - laisvė yra viena didžiausių vertybių žmogui. Gal todėl ir pati esu toli nuo santuokų. Anyway, norės nueiti į kairę, nueis, nelauks oficialių balių.
Jeigu per bobadienį ar valentynkę, eina pas kažką, suprantamas nerimas. Nepyk, ant manęs, Medute. Negalim būti visi vienodi, ko gero.


Na, draugų jis turi unsure.gif Aš turiu tik vieną - sesę. Ir jį laikiau savo geriausiu draugu.man draugių nelabai reikia, nežinau, ką su jomis veikti. unsure.gif Tiesa, darbe bendraujam sveikatos, kelionių, receptų temomis. Bet kartu susitikti boulinge ar klube man neįdomu.
Ką apie laisvę pasakei - labai pamąsčiau. Iš tikrųjų didelė vertybė. Bet aš kadangi intravertė mano ta laisvė yra daugiau vidinė - skaitau, ką noriu; galvoju, ką noriu ir pan. Kadangi išorinės laisvės man mažai tereikia ir aš jos gal bijočiau (pvz., vienai auginti vaikus jei reiktų unsure.gif ), tai ...bet reiks pagaliau suprasti, kad kitiems ji būtina kaip oras (ekstravertams).
Na, vis tiek, ačiū už nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 29, 06:27)
Blank Slate, tu labai jautriai prieini prie žmogaus. Man būna, kai PMS, įtampa, neišsimiegojimas, ir aš savo žodžių nekontroliuoju ir neinu iš situacijos  doh.gif

Oj, aš dar ir kaip nekontroliuojanti. Apskritai žodžių, minčių trydą turiu.
Man absoliučiai viskas turi būti čia ir dbr.
Net augalą nusipirkus galvoju- jėzaaauu, kol užaugs!!!
O jei jau sunervina, tai susilaikyt- beveik neįmanoma. Būdavo biggrin.gif
Gal pasenau. Kontroliuoju. Net neberėkt išmokau.
Bet būtum tu mane mačius šią vasarą, Šventojoj, kai sunervino viešbuty administratorė. Nėščias liūtas biggrin.gif besistengiantis išlikt ramus ir besikontroliuojantis bei mandagus biggrin.gif
Šeimoj, deja, mandagumai ir kontrolė savęs dingsta.
Tik retai pratrūkstu su priekaištais ant staigios. Nes tada prišneku daugiau, daug daugiau nei derėtų

O kaip dbr jauties?
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 28, 22:54)
Nesi nenormali. Buna tokiu sulipusiu zmoniu, kur visur kartu. Man tai sunku suprast. Mano diedas i darbo ar savo draugu balius eina be manes ir gali tusintis ten kiek nori. Man butu geda vilktis kartu, nes durnai atrodytu. As irgi einu viena kur tik noriu. Kartu einam ten kur abu norim.
Medute, turbut cia problema kitur. Gal tau paciai truksta savo atskiro pasaulio,savo reikalu, pomegiu. Isilietum i juos, nebereiktu vyro kontroliuot.


Na, tą vidinį pasaulį aš turiu. Atskiro, išorinio pasaulio (interesai, pomėgiai) pas mane labai mažai. Šiaip man irgi patinka vienai vaikščioti. Gal tik nepatiktų tą vadinama prancūziška meilė - kai toleruoja vienas kito esamus ir buvusius meilužius. Man būtų per sunku. Tiek daug subjektų išoriniame pasaulyje doh.gif
Na, kažkaip mėginu tos kontrolės atsisakyti. Nenorėčiau, kad mane kontroliuotų, kokias knygas skaityti ir pan. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 29, 10:38)
O kaip dbr jauties?


Dabar geriau jaučiuosi, mm atėjo, įtampa nuslūgo. Iš tikrųjų gal intravertei su ekstravertu yra sunkiau gyventi. Jam reikia būti tokiu, kaip daugumą, prisitaikyti, sužibėti. Tuo jis man ir patiko. atsvėrė mano intravertiškumą. Tik bijau, kad jam reikėjo poros iš daugumos, ta prasme, kad būtų šeima, linksma, bendraujanti, švenčianti balius, kaip ir visos. unsure.gif Tai vėl jaučiuosi nesaugiai. Bet daugiau nebekontroliuosiu. Įsivaizduosiu, kad jam to reikia kaip oro.
Papildyta:
QUOTE(mansunku @ 2014 12 29, 08:04)
Užjaučiu. 4u.gif Tikiuosi, kad vasarą grįši.
Manęs sulipimas negąsdina.Aš su savo vyru sulipus. Mums labai gera kartu namuose.
Aš (pabūsiu nepopuliari mažumoje) nenorėčiau savo vyro išleisti į vakarėlius, nes iš kitų draugių ir giminaičių pasakojimų ir tai ką savo akimis mačiau ne darbo vakarėliuose yra moterų, kurios tiesiog išgėrusios lipa ant kelių vyrams, tempiasi juos į tolimesnį kampą. Tiesiog elgiasi agresyviai. Manau, kad darbo metu jos būna blaivos ir taip nesielgia. 


Mansunku, man irgi gera kartu namuose. Ir aš buvau prieš vakarėlius atskirai. Na, bet dabar mažiau kontroliuosiu. Tegul linksminasi, gyvenimas trumpas.Man to nereikia, aš randu kitur atgaivą.
Žinau, kad kitos vieną vyrą išleidžia ir į keliones, ir nepavydi, pačios su draugėmis po barus prasiaučia, sužiba. ir laimingai kartu toliau gyvena. Tiesiog jiems to reikia, laisvės, bendravimo smile.gif Pasistengsiu suprasti.
Atsakyti
Mano vyras intravertas. Tai mane slegia, negaliu pakęst jo užsidarymo, pomėgio būt vienam kambary užsidarius duris. Fui...Man kaip oro reikia bendravimo, žmogaus
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2014 12 29, 11:08)
Mano vyras intravertas. Tai mane slegia, negaliu pakęst jo užsidarymo, pomėgio būt vienam kambary užsidarius duris. Fui...Man kaip oro reikia bendravimo, žmogaus


Tai jo laisvė. Ar kyla konfliktų dėl to? unsure.gif
Nes jei sutuoktiniai, vienas kitą teigiamai vertina, tikėtina, kad jie kartu ilgai gyvens, o jei neigiamai vertina - tikimybė, kad išsiskirs.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 29, 12:14)
Tai jo laisvė. Ar kyla konfliktų dėl to? unsure.gif
Nes jei sutuoktiniai, vienas kitą teigiamai vertina, tikėtina, kad jie kartu ilgai gyvens, o jei neigiamai vertina - tikimybė, kad išsiskirs.

prisitaikai gi daug kur ilgainiui.
anksčiau tikrai daugiau dėl visko pykdavau. o ilgainiui kažkaip susitaikai, priimi. o net jei ir nepatinka nebekalbi apie tai garsiai - nes kas iš to, jei tu viena matai tame problemą, vadinasi tai tavo problema pačiai ir tvarkytis reikia. bet tai čia priklauso labai. nuo tų tarpusavio santykių. nuo apskritai bendravimo kasdien, normalus jis, šiltas ar ne. jei reikia prisitaikyti tik retkarčiais, prisitaikai, jei ištisai vyksta kažkokios nesąmonės, kaltinimai tai čia jau nebeprisitaikysi.
o kad sakai - pati turi pasitikėt....tai jei žmogus nekelia pasitikėjimo tai...jis irgi turi kelti pasitikėjimą. o svetimi aišku kitokias emocijas sukelia. ir jei žmonai nesinori linksmintis, o vyrui to labai norisi - be abejo, kad konfliktas neišvengiamas. nes taip bus visą gyvenimą - vienam nereikės, kitas be galo norės. bet čia individuali poros situacija. nes aš tikrai negalėčiau ramiai stebėti kaip su entuziazmu perkai kokiai bendradarbei dovana, pakuoja, džiaugiasi kitų moterų dėmesiu. pas amne tokių dalykų nėra, tai labai gudra iš šono pabelvyzgot smile.gif aš sunkiai toleruoju visokius sportus. nors vaikai užaugo tai toleruoju beveik viską. bet su mažais kai būdavau, tai.....pusę metų nešnekėdavom biggrin.gif

meja28 - o kas tave ten laiko? jei kelia depresijas, ilgesį? kodėl negalima grįžti?
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 29, 07:41)
o net jei ir nepatinka nebekalbi apie tai garsiai - nes kas iš to, jei tu viena matai tame problemą, vadinasi tai tavo problema pačiai ir tvarkytis reikia.


Būtent. Per daug metų jau, aš irgi taip pradėjau galvot.
Atsakyti
Ir aš turiu tą problemą, kai nuolat susinervinus prišneki, no nereikėtų, dėl ko paskui velniškai gailiesi, nes tai gadina santykius, bet tą akimirką kitaip neišeina. Taip norėčiau išmokti valdyti savo emocijas, nepratrūkti kaip kokia pamišėlė, nedemonstruoti savo ožių doh.gif ir kaip tai sudėtinga, ypač bendraujant su savo draugu. Ir kai esi pavydus žmogus, niekuo nepasitikintis unsure.gif
Atsakyti