Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(cremaster @ 2014 12 28, 03:13)
night
ar tie pasikartojantys/kartojami reikalai tik vargina ar ir nuramina? ir/ar/jeigu vargina tai tik del logiskumo sekos ar tik del kartojimosi. niekam juk neturi atsiskaityti. as turiu ju tam tikra skaiciu. nekalbant apie skaiciavima visko is eiles/pabaigos/atiminejant tris-septynis, kartais atimineju 14. ne esme. kartais ziuriu i masinas, kartais i kvepavima, buna i duris, lempasl, trupinius. as viska suskaiciuoju. savo sutrukciojimus raumenu, o gal minciu. mane tai ramina. jeigu neskaiciuociau, tai mane vargintu. jeigu to nedarau, man daznai fiziskai atrodo isprogs galva. tiesiog issitaskys i salis. bet dar blogiau, kad istaskysiu salia esanti. ypac debilu negaliu toleruoti. tai gasdina.
kartais as bintuoju pirstus. nes nuvalgau juos iki kraujo.

tu ne viena.

žiauriai juokingas paskutinis sakinys. nenuramina manęs tas (reikėtų pasakyti kas per veiksmas, tada būtų suprantama, kad jis tik vargina). iš kitos pusės prastumia laiką. nors nežinau kas iš to. tu nesuprasi, bet naktį meldžiausi išsidrėbus. berods, kažkiek tokiu būdu save nuraminau.

QUOTE(jurda @ 2014 12 28, 10:18)
Night13, kaip šiandien jūsų savijauta? Gal geriau?

ačiū, kol kas tikrai geriau. Jūs nesijaudinkit, matau, dėmesio prisišaukiau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 10:27)
žiauriai juokingas paskutinis sakinys.

ir man juokingas. nelabai moku palaikyti kitus. akivaizdu:)
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 27, 08:29)
lotuliukas.gif

o aš laiminga, nes turiu puikų vyrą-draugą, meilužį, viskas viename, visko buvo, nėra, kad gyventume be problemų, bet....žinau, kad geresnio nėra ir nebus.


čia siekiamybė, kažkada taip buvo, kartais yra, bet irgi žinau, kad geresnio nerasiu.
Kai susėdome pasikalbėti, tai prasidėjo priekaištai: tu taip darai, negalvoji, tokia pikta ir pan., gal eikim pas psichologą ir pasakys, kuriam reikia keistis. Man atėjo į galvą mintis , kad atėjus žiūrės ne kokie abu žmonės (juk visi su silpnybėmis), o daugiau žiūrėtų jų tarpusavio santykius. O kai yra vieni priekaištai, tai santykių ir tarpusavio supratimo kaip ir nėra cool.gif Tai priėjom iki tokio taško, kad žiūrėti ne tai, kokie esame ( su savo stiprybėmis ir silpnybėmis), o koks santykis ir tarpusavio supratimas tarp mūsų yra. unsure.gif Tuo metu jokio santykio ir supratimo iš viso nebuvo.
Kiek kartų per metus jūsų draugai, vyrai išeina į vakarėlius be antrųjų pusių? Pvz., kalėdinis vakarėlis, dovanų keitimosi vakarėlis, valentino diena, moterų pagerbimo diena, vakarėlis prieš išeinant į atostogas ir pan. bigsmile.gif
Žinau, kad gal ir normalu baliavoti su bendradarbiais be antrų pusių. Greičiausiai aš čia tokia nenormali, bet beveik tikiu, kad nepasikeisiu. unsure.gif Arba man reikia atsvaros iš kitur, kažkokio santykio ir supratimo ir pan.
Papildyta:
QUOTE(bučkis @ 2014 12 27, 11:50)
Uz svolaciau ne, bet pagalvoji..kad nuu kaaaip sitaip. Niekada nebuciau pagalvojus kad jis taip pasielgs. Kardinaliu kazkokiu stebuklu nesuzinai. Bet tikrai kartais pagalvoji......jei buciau zinojusi. Gal ir gerai kad nezinai....daug ko gyvenime nepatirtum. Kai gerai tai ir mano vyras pats paciausias o kai blogai-tai jis visi gyvunai viename smile.gif aisku kad daug kas del per dideliu smulkmenu sureiksminimo. Bet tuo metu tai visai neatrodo smulkmena. Tai pas mus buna nekalbasavaiciu. Nesneku kad neprisnekeciau. Daug gali pasakyti skaudinancio ka visa gyvenima atsimins. Tai tiesiog nekalbu. Nes grazaus pasakyti irgi neturiu ka. Praeina laikas kazkaip kitaip paziuri ir vel gerai. Todel ir sakau ant karstuju negalima nieko daryti. Mes kazkaip buna uzteme viskas ir sureiksminta.
Bet kiek beziureciau nu ne su vienu vyru is savo aplinkos negaleciau gyventi. Tai belieka gyvent su geriausiu is ju smile.gif


Kokie teisingi žodžiai smile.gif Man norisi "ant karštųjų" viską aiškintis. Bet suprantu, kad galima būtų ir kitaip.
Papildyta:
QUOTE(cremaster @ 2014 12 28, 10:47)
ir man juokingas. nelabai moku palaikyti kitus. akivaizdu:)


Savotiškai, iš savo varpinės, bet tikrai moki palaikyti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 10:27)
žiauriai juokingas paskutinis sakinys. nenuramina manęs tas (reikėtų pasakyti kas per veiksmas, tada būtų suprantama, kad jis tik vargina). iš kitos pusės prastumia laiką. nors nežinau kas iš to. tu nesuprasi, bet naktį meldžiausi išsidrėbus. berods, kažkiek tokiu būdu save nuraminau.
ačiū, kol kas tikrai geriau. Jūs nesijaudinkit, matau, dėmesio prisišaukiau.  unsure.gif


Jaučiu, kad ir man tikėjimas daug kur padėtų. O savęs sureikšminimas kartais pakiša koją.
Atsakyti
Medute- aš ant karštųjų jau beveik niekada nesiaiškinu, nors su mano karštakošiškumu- lb sunku. Tiesiog kontroliuoju save- eliuminuoju save iš situacijos, išeinu pasivaikščiot, arba eidavau tiesiog pamiegot, kai galėdavau sau tą leist.
Dažnai po kokios valandos biggrin.gif ar pusdienio- galvoj besisukęs scenarijus pasimiršta, nebesigauna (mintyse biggrin.gif vis dar) argumentuot, priekaištaut- neretai net nebesuprantu ko 'užsišikau'

Jei būna, ant karštų pavarau- paskui praktiškai visada gailiuosi iš degtuko malkų priskaldžius..
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 28, 11:39)

Žinau, kad gal ir normalu baliavoti su bendradarbiais be antrų pusių. Greičiausiai aš čia tokia nenormali, bet beveik tikiu, kad nepasikeisiu. unsure.gif Arba man reikia atsvaros iš kitur, kažkokio santykio ir supratimo ir pan.


Medute, man atrodo, kad normalu baliavoti be tų antrųjų pusių. Darbas yra darbas, darbe dirba tik tavo vyras, net nesuprantu prie ko čia būtų ta antroji pusė. Man greičiau atrodo priešingai, aš neigiamai žiūriu į tuos, kurie vedasi visur savo tą savo pusę. Čia viskas yra tavyje ir tai, ką tu įžiūri ar įsivaizduoji, kai jis yra be tavęs. Ne šituose vakarėliuose esmė.
Man asmeniškai būdavo giliai dzin, kai mano vyras eidavo į tokius vakarėlius. Aš ir kviečiama nebūčiau ėjusi, man nebūtų įdomu. Kaip ir jo niekada nesivesdavau ten, kur pobūvis liečia tik mane. Nežinau kaip pasakyt, yra kažkokios ribos tarp gyvenimo kartu ir darbo. Neįmanoma būtų gyvent, jei visada tik kartu.
Matau, kad tu savo vyru nepasitiki apskritai. Ir savimi. Jautiesi už jį silpnesnė.
Ar klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 28, 14:55)

Matau, kad tu savo vyru nepasitiki apskritai. Ir savimi. Jautiesi už jį silpnesnė.
Ar klystu?  g.gif


Tame ir problema
Papildyta:
Bet būna, kai taip nesijaučiu, pvz., kai gaunu daugiau dėmesio.
Norėčiau, kad man būtų dzin smile.gif
Atsakyti
Aš vyro darbo baliuj jausčiaus klaikiai. Nieko nepažįsti o dar ir linksmintis turi. Ir i savus neisivazduoju kaip vestis. Kita vertus jie ir skirti kolektyvo susibendravimui neformaliam bendravimii. Kam tos žmonos. Tik aišku jei yra pagrindo nepasitiketi, jei kelia abejoniu su pagrindu tada jau kitaip
Atsakyti
Paskaičiau paskutinius puslapius, ačiū Dievui, nurimo audros. Night, laikykis.

Bet iš tikrųjų tiesa, kad pasikeitus aplinkybėms apmažėtų ir nerimo simptomai. Man per šventes buvo kiek lengviau, nes buvo daugiau judėjimo, įsitraukimo. Dar draugas visada šalia buvo. Kuo daugiau veiklos, tuo man geriau. Bet dažnai ta veikla atrodo beprasmiška. Ir aš vis laukiu, laukiu, kol gyvenimas pasikeis, kol viskas susidėlios į vietas ir pradėsiu normaliai gyventi. O kol kas vegetuoju. Vis aplanko gąsdinančios, negatyvios, įkyrios mintys. Širdis suspurda. Ir vėl aprimstu, užsimirštu, žymiai geriau, kai reguliariai geriu vaistus. Bet tos aplankančios mintys atrodo pjauna.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 28, 11:39)
Kiek kartų per metus jūsų draugai, vyrai išeina į vakarėlius be antrųjų pusių? Pvz., kalėdinis vakarėlis, dovanų keitimosi vakarėlis, valentino diena, moterų pagerbimo diena, vakarėlis prieš išeinant į atostogas ir pan.  bigsmile.gif


Nei karto, nes jo darbe tokių vakarėlių nebūna, mano darbe irgi.
Atsakyti
Velniop tas spintas. Aš pasiduodu. sad.gif

Gaila, kad pats vyriškis Medutės nenuramina. Neįsivaizduoju, kaip atrodytų, jei į darbo kokį balių ateitų bendradarbio žmona. Net suprunkščiau (sorry. neturiu diedo-neturiu problemos). Cremaster teisingai išaiškino, berods. Be to, negi nenormalu, kad kai susituoki, turi ir atskirų draugų/draugių? Ar taip jei susiženiji su vyriškiu, tai ir kartu su jo draugais ir draugėm; ar su jais atskirai negali susitikti, turi atsiklausti visad? Man labai sunku suvokti tą, - laisvė yra viena didžiausių vertybių žmogui. Gal todėl ir pati esu toli nuo santuokų. Anyway, norės nueiti į kairę, nueis, nelauks oficialių balių.
Jeigu per bobadienį ar valentynkę, eina pas kažką, suprantamas nerimas. Nepyk, ant manęs, Medute. Negalim būti visi vienodi, ko gero.

Žinau, kaip gaidiškai atrodysiu, bet kam tai rūpi. Susirašau ką ryt veiksiu ant lapelio, įskaitant spintą, įskaitant tokius mažmožius, kaip dušas (kažkodėl gaurus kasdien išsiskalbti lengviau, nei dušu apsišlakstyti).
Papildyta:
Ir stengsiuos laikytis dantis sukandus. Kad lengvai eisis, nesitikiu jau.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 28, 11:39)
Kiek kartų per metus jūsų draugai, vyrai išeina į vakarėlius be antrųjų pusių? Pvz., kalėdinis vakarėlis, dovanų keitimosi vakarėlis, valentino diena, moterų pagerbimo diena, vakarėlis prieš išeinant į atostogas ir pan.  bigsmile.gif
Žinau, kad gal ir normalu baliavoti su bendradarbiais be antrų pusių. Greičiausiai aš čia tokia nenormali, bet beveik tikiu, kad nepasikeisiu. unsure.gif


Nesi nenormali. Buna tokiu sulipusiu zmoniu, kur visur kartu. Man tai sunku suprast. Mano diedas i darbo ar savo draugu balius eina be manes ir gali tusintis ten kiek nori. Man butu geda vilktis kartu, nes durnai atrodytu. As irgi einu viena kur tik noriu. Kartu einam ten kur abu norim.
Medute, turbut cia problema kitur. Gal tau paciai truksta savo atskiro pasaulio,savo reikalu, pomegiu. Isilietum i juos, nebereiktu vyro kontroliuot.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 21:52)
Velniop tas spintas. Aš pasiduodu. sad.gif


Žinau, kaip gaidiškai atrodysiu, bet kam tai rūpi. Susirašau ką ryt veiksiu ant lapelio, įskaitant spintą, įskaitant tokius mažmožius, kaip dušas (kažkodėl gaurus kasdien išsiskalbti lengviau, nei dušu apsišlakstyti).
Papildyta:
Ir stengsiuos laikytis dantis sukandus. Kad lengvai eisis, nesitikiu jau.

Nekenciu tvarkytis,kol paciai nebaisu ir nesitvarkau,na tik bendra teritorija turi tvarkytis,nes su pedante gyvenu.
Apie laisve esu tokios pat nuomones kaip tu-vertybe.i nieka nekeisciau.

O dieve,liko savaite rojaus ir vel uk...pagalvoju ir amen.man ir mano daktaras sake gryztum i lt-pasibaigtu visos depresijos ir kt ligos...
Kaip noriu kad vasara pasisektu visam gryzt.
Atsakyti