Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 19:56)
Aš nesakiau, kaip tu gali namie sėdėt. Pati metus sėdėjau, žiūrėjau filmus, skaičiau knygas, su niekuo nebendravau beveik, išeidavau tik į biblioteką ir cigarečių nusipirkt. Bet bloga man tuo metu nebuvo, tik to laiko gaila dabar. Turėjau omeny, jei nerimas, tai sunku išbūt namie turėtų būti. Nors man sunku įsivaizduot, pasivilkt aš visada pasivelku, tik būna, kad visai nenoriu.

Mano nerimas retokai bebūna, kad negalėčiau nusėdėti. Atvirkščiai, norisi gulėti ir nejudėti. Aš daug čatinu. Skaityti nesusikaupiu. Po ligoninės, kelis k. buvau svečiuose (tas, skaitau, labai daug), ir mieste buvau. Vadinas, kiek atlėgo. Bet dažniausia, aš tenoriu, kad manęs nejudintų. Šiaip save jau apsitarnauju. Per šventes buvau pas mamą ir padėjau marmalioti jai bei atsitvarkyti. Čia rašinėju. Atsilenkimų padarau. Bet iš esmės, dūšioj tebėr sunku ir juoda. Ar ranką pakelsiu, ar nepakelsiu, atrodo, vis tiek bus tuštybių mugė.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 08:10)
Aš neturiu nei vienos pažįstamos, kuri po vedybų staiga supratų, kad ištekėjo už svolačiaus. Paprastai žino, už ko teka, ir didelių siurprizų nebūna.


Dažniausiai moterys tikisi, kad po vedybų vyras pasikeis.Pvz. negers, nelakstys paskui kitas ir t.t.
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 27, 08:29)
o aš laiminga, nes turiu puikų vyrą-draugą, meilužį, viskas viename, visko buvo, nėra, kad gyventume be problemų, bet....žinau, kad geresnio nėra ir nebus.


Aš irgi žinau, kad turiu geriausią sau tinkantį variantą, nei su vienu iš savo aplinkos vyru negalėčiau gyventi.


Atsakyti
Noris pjaustytis rankas, kad skaudėtų kūną, ne dūšią. Virtuvinis peilis per bukas
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 20:12)
Noris pjaustytis rankas, kad skaudėtų kūną, ne dūšią. Virtuvinis peilis per bukas

g.gif Gydisim gresianti suicida rolleyes.gif
Suzinojau,kad vaiko tevelis turi Diagnoze D lotuliukas.gif , o kaip is manes tyciojosi,kad as D sirgau ka jau ka jau ponas doh.gif .
Bet ta jo "liga" didesnis simuliavimas,nenorejimas vaikui moketi alimentu doh.gif , jau tokio bukumo zmogus..vos,nes as cia kokia,davedziau zmogu iki tokios bukles,kad anas nusiziuditi nori doh.gif
As nesuprantu kaip galima suvaidinti D pries gydytojus,profesorius. unsure.gif
Jam nuo alkoholio,balti arkliai man rodos,o ne depresija ir atsakomybes vengymas.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 21:12)
Noris pjaustytis rankas, kad skaudėtų kūną, ne dūšią. Virtuvinis peilis per bukas

Taigi dūšios skausmas nesumažės, jei kūną skaudės. Kaip tik dvigubai blogiau bus verysad.gif
Atsakyti
Nusikreipia dėmesys taip. Aš nesižudau
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 00:09)
Nusikreipia dėmesys taip. Aš nesižudau

Kuriam laikui? 2 minutem? Zudymesi matau prasme, bet saves zalojime - ne. Na bet cia turbut mano siauras mastymas kaltas.... Kiekvienam savo padetys ir iseitys....
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2014 12 28, 00:14)
Kuriam laikui? 2 minutem? Zudymesi matau prasme, bet saves zalojime - ne. Na bet cia turbut mano siauras mastymas kaltas.... Kiekvienam savo padetys ir iseitys....

man retai toks levelis būna. tiksliau, paskutinįkart paauglystėj. nieko tokio. ilgiau nei 2min.
Atsakyti
Vienužodžiu. Man naktį geriau. Todėl viešai pasižadu ryt apsitvarkyti spintoje dėžes, nueiti į mišias (ir šiaip nueičiau, lankausi rašiau kodėl, nors ir reikėtų nuolat). Čia iš to, ką ne kasdien darau. Kaip man jau bus virš kaklo. Ir man labai gėda, beje, kad čia dauguma turi vaikų ir užpakalius kažkaip pakelia ne tik savimi pasirūpinti.
Papildyta:
Tfu. Galit akmenimis užmėtyti
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 28, 01:41)
Vienužodžiu. Man naktį geriau. Todėl viešai pasižadu ryt apsitvarkyti spintoje dėžes, nueiti į mišias (ir šiaip nueičiau, lankausi rašiau kodėl, nors ir reikėtų nuolat). Čia iš to, ką ne kasdien darau. Kaip man jau bus virš kaklo. Ir man labai gėda, beje, kad čia dauguma turi vaikų ir užpakalius kažkaip pakelia ne tik savimi pasirūpinti.
Papildyta:
Tfu. Galit akmenimis užmėtyti

Lauksim ataskaitos rytoj, kaip sekesi planus igyvendinti 4u.gif
Atsakyti
night
ar tie pasikartojantys/kartojami reikalai tik vargina ar ir nuramina? ir/ar/jeigu vargina tai tik del logiskumo sekos ar tik del kartojimosi. niekam juk neturi atsiskaityti. as turiu ju tam tikra skaiciu. nekalbant apie skaiciavima visko is eiles/pabaigos/atiminejant tris-septynis, kartais atimineju 14. ne esme. kartais ziuriu i masinas, kartais i kvepavima, buna i duris, lempasl, trupinius. as viska suskaiciuoju. savo sutrukciojimus raumenu, o gal minciu. mane tai ramina. jeigu neskaiciuociau, tai mane vargintu. jeigu to nedarau, man daznai fiziskai atrodo isprogs galva. tiesiog issitaskys i salis. bet dar blogiau, kad istaskysiu salia esanti. ypac debilu negaliu toleruoti. tai gasdina.
kartais as bintuoju pirstus. nes nuvalgau juos iki kraujo.

tu ne viena.
Atsakyti
Night13, kaip šiandien jūsų savijauta? Gal geriau?
Atsakyti