Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 09:10)
Aš neturiu nei vienos pažįstamos, kuri po vedybų staiga supratų, kad ištekėjo už svolačiaus. Paprastai žino, už ko teka, ir didelių siurprizų nebūna.

Uz svolaciau ne, bet pagalvoji..kad nuu kaaaip sitaip. Niekada nebuciau pagalvojus kad jis taip pasielgs. Kardinaliu kazkokiu stebuklu nesuzinai. Bet tikrai kartais pagalvoji......jei buciau zinojusi. Gal ir gerai kad nezinai....daug ko gyvenime nepatirtum. Kai gerai tai ir mano vyras pats paciausias o kai blogai-tai jis visi gyvunai viename smile.gif aisku kad daug kas del per dideliu smulkmenu sureiksminimo. Bet tuo metu tai visai neatrodo smulkmena. Tai pas mus buna nekalbasavaiciu. Nesneku kad neprisnekeciau. Daug gali pasakyti skaudinancio ka visa gyvenima atsimins. Tai tiesiog nekalbu. Nes grazaus pasakyti irgi neturiu ka. Praeina laikas kazkaip kitaip paziuri ir vel gerai. Todel ir sakau ant karstuju negalima nieko daryti. Mes kazkaip buna uzteme viskas ir sureiksminta.
Bet kiek beziureciau nu ne su vienu vyru is savo aplinkos negaleciau gyventi. Tai belieka gyvent su geriausiu is ju smile.gif
Atsakyti
Aš suknista maniakė. verysad.gif Ne dėl nuotaikų, bet grynų gryniausia maniakė, dėl įkyraus to paties veiksmo darymo arba mąstymo tą patį per tą patį. Nors galvą daužyk į sieną. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 08:10)
Aš neturiu nei vienos pažįstamos, kuri po vedybų staiga supratų, kad ištekėjo už svolačiaus. Paprastai žino, už ko teka, ir didelių siurprizų nebūna.
Tokios net neteko ragaut. Valyt ją reikia biggrin.gif Bet visai neblogai būtų paįvairint mitybą, nusibodo tas pats per tą patį.

Nupjauni galva,uodega,vidurius lauk,kaulus lauk ir pasidarai kaip nori,niam niam 😃
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 15:12)
Aš suknista maniakė.  verysad.gif Ne dėl nuotaikų, bet grynų gryniausia maniakė, dėl įkyraus to paties veiksmo darymo arba mąstymo tą patį per tą patį. Nors galvą daužyk į sieną.  verysad.gif

O kokį veiksmą tu darai? Dėl minčių man irgi būdavo, suki ir suki galvoj tą patį, bet pfu pfu pfu, seniai jau to nebebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 17:26)
O kokį veiksmą tu darai? Dėl minčių man irgi būdavo, suki ir suki galvoj tą patį, bet pfu pfu pfu, seniai jau to nebebuvo.

neviešinsiu čia. elementarius veiksmus. gėda ir sakyt, kaip pakvaišėlė. šiandien gali būti vienas veiksmas, ryt kitas.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 16:59)
neviešinsiu čia. elementarius veiksmus. gėda ir sakyt, kaip pakvaišėlė. šiandien gali būti vienas veiksmas, ryt kitas.

Tai čia nerimo išraiška tiesiog. Aišku, tau nuo to ne lengviau. O ką tu dienomis veiki?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 18:28)
Tai čia nerimo išraiška tiesiog. Aišku, tau nuo to ne lengviau. O ką tu dienomis veiki?

Kažkas pan. į nerimą, bet nesveikai. Dienomis veikiu NIEKO. Nieko nenoriu, viskas tuštybių mugė.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 17:42)
Kažkas pan. į nerimą, bet nesveikai. Dienomis veikiu NIEKO. Nieko nenoriu, viskas tuštybių mugė.

Tas nieko veikimas labai labai blogai veikia.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 19:22)
Tas nieko veikimas labai labai blogai veikia.

Ir veikimas tuštybių mugė, ir neveikimas tas pat. Tai koks skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 18:27)
Ir veikimas tuštybių mugė, ir neveikimas tas pat. Tai koks skirtumas.

Man ilgi pasivaikščiojimai padeda, jei žmonių negali matyt, tai į kokį parką ar paupį. Labai gerai galvą pravėdina, gal tos įkyrios mintys sumažėtų. Taigi iš proto galima išeit namie sėdint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 27 gruodžio 2014 - 18:37
QUOTE(Lining @ 2014 12 27, 19:36)
Man ilgi pasivaikščiojimai padeda, jei žmonių negali matyt, tai į kokį parką ar paupį. Labai gerai galvą pravėdina, gal tos įkyrios mintys sumažėtų. Taigi iš proto galima išeit namie sėdint.

Aš nepasivelku. Net fiziškai negera. Su retom išimtim. Visa laimė, dabar jau nueinu į parduotuvę už 30m tada, kai sugalvoju, kad reikia/kažko noriu. Nelabai suvokiu pasakymo, kaip aš galiu namie sėdėti. Nu aš galiu, manęs tai nei kiek neerzina. Nes nelabai kada pasivelku, kad norėčiau ir galėčiau, kad ir į miestą eiti. Žmonės manęs neerzina, aš jų nepastebiu.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 27, 18:45)
Aš nepasivelku. Net fiziškai negera. Su retom išimtim. Visa laimė, dabar jau nueinu į parduotuvę už 30m tada, kai sugalvoju, kad reikia/kažko noriu. Nelabai suvokiu pasakymo, kaip aš galiu namie sėdėti. Nu aš galiu, manęs tai nei kiek neerzina. Nes nelabai kada pasivelku, kad norėčiau ir galėčiau, kad ir į miestą eiti. Žmonės manęs neerzina, aš jų nepastebiu.

Aš nesakiau, kaip tu gali namie sėdėt. Pati metus sėdėjau, žiūrėjau filmus, skaičiau knygas, su niekuo nebendravau beveik, išeidavau tik į biblioteką ir cigarečių nusipirkt. Bet bloga man tuo metu nebuvo, tik to laiko gaila dabar. Turėjau omeny, jei nerimas, tai sunku išbūt namie turėtų būti. Nors man sunku įsivaizduot, pasivilkt aš visada pasivelku, tik būna, kad visai nenoriu.
Atsakyti