Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Kalėdos stebuklų metas tikrai. Laumės dingo iš temos.
Atsakyti
Viena suniuka padovanojau siandien,tikiuos teisingai namus isrinkau...
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 26, 10:13)
Kalėdos stebuklų metas tikrai. Laumės dingo iš temos.

Išbezdės silkutę pataliukuos sukramsnotą ir ateis...
Kas gi belieka, kai savas gyvenimas nemielas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 26, 14:11)
Kai kalbama apie poravimąsi, visada sakoma, kad pasisekė arba ne su vyru. Klausimas, ar tiems vyrams, su kuriais nepasisekė moteriai, pasisekė (arba ne) su ta moterimi, kuriai nepasisekė su tuo konkrečiu vyru.

O man kai sakoma nepasisekė, kyla klausimas: o kur pati žiūrėjo?

Kaip aš šiandien šauniai laiką praleidau, su vaikystės drauge nuvažiavom prie ežero, pačiuožinėjom, paskui pas ją, ten svečiai, susiradau gerbėją, prisiflirtavau iki soties, žodžiu, patenkinta ir laiminga. Ir blaiva.
Papildyta:
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 26, 15:17)
Išbezdės silkutę pataliukuos sukramsnotą ir ateis...
Kas gi belieka, kai savas gyvenimas nemielas  rolleyes.gif

biggrin.gif
Aš išvengiau per šias šventes silkių, nesuprantu šito maisto visiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 26 gruodžio 2014 - 17:05
QUOTE(Lining @ 2014 12 26, 17:05)

biggrin.gif
Aš išvengiau per šias šventes silkių, nesuprantu šito maisto visiškai.

As gryzus is uk tiek silkes prisipirkau,kad per kucias jau net nebenorejau jos.nors lb megstu
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 26, 13:05)
Prisiflirtavau iki soties, žodžiu, patenkinta ir laiminga. Ir blaiva.


Šito pasiilgstu ir pavydžiu :D
Nieko. Keli mėn ir galėsiu savo KM pravėdint :D
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 26, 18:05)
O man kai sakoma nepasisekė, kyla klausimas: o kur pati žiūrėjo?

biggrin.gif
Aš išvengiau per šias šventes silkių, nesuprantu šito maisto visiškai.

O su tuo žiurejimu...kai tau 18 tai net negali isivaizduoti koks tas zmogus bus auginant vaikus
Ir aplamai daug situaciju kai numatyti neimanoma. Tik turint patirties....ir daug. O ta patirti ir igyji......galu gale pati negali zinoti kaip reaguosi ir elgsies.
O sille man nerealu labai megstu. Ta su galvom. Tikra.
Atsakyti
Silkę mėgstu. Lb net
Draugė Justiniškių berods turguj iš bačkų perka, su galvom tos, riebios ir ne vien tik druska- apsiėdimas! Tos, pardėj kur- nė nesulygint.
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 26, 19:54)
Silkę mėgstu. Lb net
Draugė Justiniškių berods turguj iš bačkų perka, su galvom tos, riebios ir ne vien tik druska- apsiėdimas! Tos, pardėj kur- nė nesulygint.

Taaaaip!as gryzus is turgaus perku ir dar i uk tokios parsivezu,nes nu neskani man ten ir viskas schmoll.gif ir lietuviski saldainiai,sokoladai man skaniausi.pilna sikna matyt visko ,kad vertinu lietuviskus produktus.
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 26, 19:37)
O su tuo žiurejimu...kai tau 18 tai net negali isivaizduoti koks tas zmogus bus auginant vaikus
Ir aplamai daug situaciju kai numatyti neimanoma. Tik turint patirties....ir daug. O ta patirti ir igyji......galu gale pati negali zinoti kaip reaguosi ir elgsies.
O sille man nerealu labai megstu. Ta su galvom. Tikra.

Aš neturiu nei vienos pažįstamos, kuri po vedybų staiga supratų, kad ištekėjo už svolačiaus. Paprastai žino, už ko teka, ir didelių siurprizų nebūna.

QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 26, 19:54)
Silkę mėgstu. Lb net
Draugė Justiniškių berods turguj iš bačkų perka, su galvom tos, riebios ir ne vien tik druska- apsiėdimas! Tos, pardėj kur- nė nesulygint.



QUOTE(meja82meja @ 2014 12 26, 20:25)
Taaaaip!as gryzus is turgaus perku ir dar i uk tokios parsivezu,nes nu neskani man ten ir viskas  schmoll.gif ir lietuviski saldainiai,sokoladai man skaniausi.pilna sikna matyt visko ,kad vertinu lietuviskus produktus.

Tokios net neteko ragaut. Valyt ją reikia biggrin.gif Bet visai neblogai būtų paįvairint mitybą, nusibodo tas pats per tą patį.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 26, 14:13)
Kalėdos stebuklų metas tikrai. Laumės dingo iš temos.



lotuliukas.gif

o aš laiminga, nes turiu puikų vyrą-draugą, meilužį, viskas viename, visko buvo, nėra, kad gyventume be problemų, bet....žinau, kad geresnio nėra ir nebus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 27 gruodžio 2014 - 08:30
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 27, 08:29)
o aš laiminga, nes turiu puikų vyrą-draugą, meilužį, viskas viename, visko buvo, nėra, kad gyventume be problemų, bet....žinau, kad geresnio nėra ir nebus.

Pavydžiu. Aš kai pasakau žmonėms, kad ieškau draugo ir meilužio viename, sako, kad per daug tikiuosi.
Atsakyti