Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 16:41)
Šiaip man irgi teko prievartą patirt, bet tai visiškai nepakeitė mano požiūrio į vyrus, debilų abiejose lytyse netrūksta. Plius tai nebuvo mano pirma seksualinė patirtis, tai tiesiog jaučiau didžiulį pyktį ir norą atkeršyt konkretiems žmonėms, o ne lyčiai, ir iki šiol gailiuosi, kad nesikreipiau į policiją, pagailo artimųjų, kad išgyvens jie dėl manęs.

O as gailiuos kad kreipiaus,nes viska teko isgyvent dar ir dar karta,galu gale byla buvo nutraukta,o man liepta pagalvot ar neissigalvoju,nes gal as pati norejau...na zodziu....
Anksciau pykau ant visu vyru ir kaltinau visus,dabar man jie neegzistuoja.suprantu,kad buna ir geru,bet mano kely tokiu nepasitaike.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 25, 20:34)
Anksciau pykau ant visu vyru ir kaltinau visus,dabar man jie neegzistuoja.suprantu,kad buna ir geru,bet mano kely tokiu nepasitaike.

siulyciau pereit prie motetu, neblogesnis variantas.
Atsakyti

apie seimini gyvenima.
tai tik zmones, kurie sutinka buti kartu iki tam tikro momento. kiekvienas nusibrezia skirtingas ribas. man asmeniskai nieko juokingiau negu du kalediniai vakareliai iki 12 ir skirybos, negali buti. cia panasiai, kaip skiriuosi del trupiniu po pusryciu. kaip keistai pasijausciau jeigu kazkas kazko man neleistu. visi esam suauge zmones. galim issakyti lukescius, kad man butu nemalonu, jeigu butu taip ir taip. bet niekada negali kazko kazkam uzdrausti. o tuo labiau reikalauti. kiekvienas renkames ir esam laisvas. negaliu isivaizduoti, kaip gali musu santykius itakot mano pasirinkimas su darbuotojais tusintis iki 12 ar iki 5 ryto, o gal kelias paras. santykiuose yra tam tikros atsakomybes. jeigu yra snargliai, uz juos. jeigu yra susitarimai, tai del ju. bet visa kita, tera vaikiskos uzgaidos. ir niekada nesutikciau zaisti pagal tokias taisykles.

tuo labiau nesuprantu, kaip galima "nubausti" uz kazka santykiuose. ar cia samoningumo stoka, ar saves nematymas be kito. nieko siam gyvenime nera svarbiau uz pati save. jeigu savo verte kuri tik pagal kita, tai turi susitaikyti su neprognozuojamu savo turiniu.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 23:38)
man asmeniskai nieko juokingiau negu du kalediniai vakareliai iki 12 ir skirybos, negali buti. cia panasiai, kaip  skiriuosi del trupiniu po pusryciu.

Tikriausiai retai buna skyrybos del dvieju vakareliu. Viskas dedasi ir paskui del kokios smulkmenos gali kilti nesamone.o ir dedasi niolika metu. As tik zinau kad ant karstuju nieko daryt nereiktu. Ta siuto akimirka labai viskas kitaip atrodo. O praejus laikui paprastai atvesti ir net pagalvoji kad biski nesamone. Be to kaip ir visur. Skirtingai reaguojam.
Atsakyti
pem8 pezalus varai del genetiniu. vvt tyrimas pasako 99,9% del triju genetiniu (pagrindiniu) sutrikimu. visa kita galima ivertinti echoskopiskai. dazniausia sutrikimai turi ne viena simptoma, kuri, ziurint atidziai (arba tiesiog ziurint, o ne braukant echoskopo davikli per pilva), galima pamatyti.

ir taip, visko buna. ir taip, vaikas gali tapti invalidu ir gimes. bet reiktu ivesti privalomus genetinius tyrimus ir visus, kurie noretu gimdyti apsigimusius priversti uz tai moketi, arba priverstinai abortuoti.

visus kurie by accident gimtu ar taptu neigalus valstybe privaletu padeti islaikyti.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 23:18)
siulyciau pereit prie motetu, neblogesnis variantas.

blink.gif blink.gif būčiau apvėmus už tokį pasiūlymą.

Medutės atvejo visai nesupratau. Negi į darbinius balius normalu būtų eiti su "antrom pusėm", kurios ten nedirba? blink.gif ar dar ir su kitais šeimos nariais, augintiniais, draugais, etc. blink.gif Įtariu, šaknys giliau, nei postuose nupiešta.

Su šventom.
Visai nekrikščioniškai prisispringau vyno iš pačio ryto.


Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 23:52)
pem8 pezalus varai del genetiniu. vvt tyrimas pasako 99,9% del triju genetiniu (pagrindiniu) sutrikimu. visa kita galima ivertinti echoskopiskai. dazniausia sutrikimai turi ne viena simptoma, kuri, ziurint atidziai (arba tiesiog ziurint, o ne braukant echoskopo davikli per pilva), galima pamatyti.



nežinau, referuoju genetikę iš genetikos centro unsure.gif ji man sakė - mes galim pasakyt labai nedaug ir be jokių garantijų. trys genetinės ligos čia toks lašas vandenyne.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 22:38)

tuo labiau nesuprantu, kaip galima "nubausti" uz kazka santykiuose. ar cia samoningumo stoka, ar saves nematymas be kito. nieko siam gyvenime nera svarbiau uz pati save. jeigu savo verte kuri tik pagal kita, tai turi susitaikyti su neprognozuojamu savo turiniu.


Sutinku su tuo, nors ir sunku sutikti. Iš tikrųjų čia nerašinėčiau, jei būčiau harmoninga asmenybė santykiuose.
Papildyta:
QUOTE(bučkis @ 2014 12 25, 23:26)
Tikriausiai retai buna skyrybos del dvieju vakareliu. Viskas dedasi ir paskui del kokios smulkmenos gali kilti nesamone.o ir dedasi niolika metu.  As tik zinau kad ant karstuju nieko daryt nereiktu. Ta siuto akimirka labai viskas kitaip atrodo. O praejus laikui paprastai atvesti ir net pagalvoji kad biski nesamone.  Be to kaip ir visur. Skirtingai reaguojam.


Visko esmė santykiuose ir tarpusavio supratime arba mėginime suprasti vienam kitą su savo silpnybėmis (nes kiekvienas jų turim)
Papildyta:
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 23:52)
pem8 pezalus varai del genetiniu. vvt tyrimas pasako 99,9% del triju genetiniu (pagrindiniu) sutrikimu. visa kita galima ivertinti echoskopiskai. dazniausia sutrikimai turi ne viena simptoma, kuri, ziurint atidziai (arba tiesiog ziurint, o ne braukant echoskopo davikli per pilva), galima pamatyti.

ir taip, visko buna. ir taip, vaikas gali tapti invalidu ir gimes. bet reiktu ivesti privalomus genetinius tyrimus ir visus, kurie noretu gimdyti apsigimusius priversti uz tai moketi, arba priverstinai abortuoti.

visus kurie by accident gimtu ar taptu neigalus valstybe privaletu padeti islaikyti.


Manau, kad ir išlaiko valstybė, moka neįgalumo pašalpas ir pan. Gal tik reiktų daugiau dar paslaugų, nes tėvai tokių vaikų paprastai neturi sau laisvalaikio.
Tik jei nori gimdyti, lai gimdo, juk ir tokie vaikai teikia džiaugsmą, nors dėmesio ir rūpesčio reikalauja labai daug.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 25, 18:36)
Mano lūkesčiai vyriškai giminei  wub.gif
Papildyta:
Мужчина становится злым в двух случаях: когда голоден и когда унижен, а женщина лишь в одном: когда не имеет любви.

Владимир Леви

(Vyras pyksta dviem atvejais, kai yra alkanas arba pažemintas, o moteris tik vienu - kada nejaučia meilės)

Nerealūs lūkesčiai. Man pyktis su jaučiama ar nejaučiama meile niekaip nesusijęs.

QUOTE(meja82meja @ 2014 12 25, 20:34)
Anksciau pykau ant visu vyru ir kaltinau visus,dabar man jie neegzistuoja.suprantu,kad buna ir geru,bet mano kely tokiu nepasitaike.

Jeigu mes turim kokią nors nuostatą, tai visada randam aplinkoj jai patvirtinimų, pvz. nuostata:visi vyrai kiaulės, atsiverti spaudą – vyras sumušė žmoną, sugyventinis užmušė draugę ir pan. Pasitvirtini sau, mano nuostata teisinga. Ar, tarkim, nuostata: moterys blogai vairuoja, tai ir matysi vairuodamas, ai čia kažkokia nesąmonę padarė, aišku, boba už vairo. Lyg vyrai nei avarijų, nei nesąmonių nedarytų. Na, gal supratai, ką noriu pasakyt. Geriau paieškok pavyzdžių kad ir savoj aplinkoj, giminėj, negi nėra gerų vyrų?

QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 22:18)
siulyciau pereit prie motetu, neblogesnis variantas.

Labai norėčiau būti biseksuali, koks pasirinkimas būtų.

QUOTE(Night13 @ 2014 12 26, 00:20)
Visai nekrikščioniškai prisispringau vyno iš pačio ryto.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 26, 08:01)
Nerealūs lūkesčiai.


Mano tetis toks buvo, bent jau ne šimtu procentų gal, bet...na, ir vyras iš tikrųjų geras. unsure.gif Aš tai sudėtingo charakterio ir kurti su manim santykius yra sudėtinga. doh.gif
Nes: greitai pavargstu, neigiamas emocijas perkeliu ant artimiausių žmonių, reikalauju išskirtinio dėmesio, nuotaikos svyruoja ir pan.
Na, bet aš noriu būti santykiuose.
Papildyta:
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 25, 20:34)
O as gailiuos kad kreipiaus,nes viska teko isgyvent dar ir dar karta,galu gale byla buvo nutraukta,o man liepta pagalvot ar neissigalvoju,nes gal as pati norejau...na zodziu....
Anksciau pykau ant visu vyru ir kaltinau visus,dabar man jie neegzistuoja.suprantu,kad buna ir geru,bet mano kely tokiu nepasitaike.


Pas mus teisingumo pasiekti labai sunku, auka dažniausiai lieka kalta, kad iš viso kreipėsi, nužudyta lieka kalta, kad gal pati sutiko ir paskui atsisakė ar ne ten pasipainiojo netinkamu laiku netinkamos nuotaikos maniakui.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 22:18)
siulyciau pereit prie motetu, neblogesnis variantas.


Nedomina ir tos biggrin.gif
QUOTE(Lining @ 2014 12 26, 08:01)
Nerealūs lūkesčiai. Man pyktis su jaučiama ar nejaučiama meile niekaip nesusijęs.
Jeigu mes turim kokią nors nuostatą, tai visada randam aplinkoj jai patvirtinimų, pvz. nuostata:visi vyrai kiaulės, atsiverti spaudą – vyras sumušė žmoną, sugyventinis užmušė  draugę ir pan. Pasitvirtini sau, mano nuostata teisinga. Ar, tarkim, nuostata: moterys blogai vairuoja, tai ir matysi vairuodamas, ai čia kažkokia nesąmonę padarė, aišku, boba už vairo. Lyg vyrai nei avarijų, nei nesąmonių nedarytų. Na, gal supratai, ką noriu pasakyt. Geriau paieškok pavyzdžių kad ir savoj aplinkoj, giminėj, negi nėra gerų vyrų?
Labai norėčiau būti biseksuali, koks pasirinkimas būtų.
biggrin.gif

Nera.mama visa gyvenima vargo su gerianciu tevu.o as visa laika galvojau,kad taip kaip ji tikrai negyvensiu ir nesikankinsiu.sesei su vyru ir nelabai pasiseke,is draugiu puses-vienoms pasiseke,kitoms ne.


Atsakyti
Kai kalbama apie poravimąsi, visada sakoma, kad pasisekė arba ne su vyru. Klausimas, ar tiems vyrams, su kuriais nepasisekė moteriai, pasisekė (arba ne) su ta moterimi, kuriai nepasisekė su tuo konkrečiu vyru.
Atsakyti